יוסי חשבתי עליך לרגע אתמול

קלייטון.ש

Well-known member
חשבתי על הרבה דברים אז אל תתלהב, אבל נסעתי אתמול ברכבת לחיפה ובתחנה שם ראיתי פתאום בחורה צעירה עם שתי נעליים שונות, אבל לגמרי. אחת נעל ספורט והאחרת נעל עקב אדומה זוהרת. אני ביישן ולא פניתי אליה, אבל קשה להאמין שזו טעות. אתה סיפרת פה סיפור דומה ומכיון שלצערי אצלי דווקא השטויות של החיים מתוייקות לאחזור מהיר, בעוד הדברים החשובים נשכחים מיד, נזכרתי בסיפור שלך ובך.
נראה שהתחלת מבלי משים אופנה חדשה, דווקא מעניינת, מי יודע על אילו שילובים אפשר לחשוב ואולי יתחילו לייצר ולמכור זוגות שונים כבר במקור. אם התרגלנו לאופנת מסיכות אז גם לזה נתרגל מיד.

יוסי ר1

Active member
חשבתי על הרבה דברים אז אל תתלהב, אבל נסעתי אתמול ברכבת לחיפה ובתחנה שם ראיתי פתאום בחורה צעירה עם שתי נעליים שונות, אבל לגמרי. אחת נעל ספורט והאחרת נעל עקב אדומה זוהרת. אני ביישן ולא פניתי אליה, אבל קשה להאמין שזו טעות. אתה סיפרת פה סיפור דומה ומכיון שלצערי אצלי דווקא השטויות של החיים מתוייקות לאחזור מהיר, בעוד הדברים החשובים נשכחים מיד, נזכרתי בסיפור שלך ובך.
נראה שהתחלת מבלי משים אופנה חדשה, דווקא מעניינת, מי יודע על אילו שילובים אפשר לחשוב ואולי יתחילו לייצר ולמכור זוגות שונים כבר במקור. אם התרגלנו לאופנת מסיכות אז גם לזה נתרגל מיד.

אוי, זה גדול. נעל ספורט ונעל עקב? זה יכול אולי להסביר את הפסוק "מלאכי צבאות ידודון ידודון".
איך אפשר ללכת בנעליים עם גובה לא אחיד?!

צליליתה1

Well-known member
אני מניחה שעם הזמן נראה עוד ועוד שילובים משונים וכאילו לא מקובלים
כי תכלס, עם כל הדמיון והיצירתיות והכשרון אין המון מה לחדש באופנה
(חצאית שמגיעה בקושי עד לשיער הערווה? גברים בחצאית? חשיפת/הסתרת איבר זה או אחר?)
(אם יש כאן מעצבי אופנה, עמכם הסליחה, זו לא פגיעה אישית אלא התבוננות כללית על 50 ,בערך, שנים אחרונות)

אבל קשה לי להאמין שדווקא השילוב הזה, 1 נעל ספורט+1 נעל עקב, יתפוס
זה על גבול הבלתי אפשרי מבחינה פונקציונלית שלא לדבר על קטסטרופה אורטופדית
(מניחה שתוך פחות משעה מתחילים לחוש באפקט)

סופהו 1

Well-known member
בינינו.. זה הדבר היחיד שהוא קטסטרופה אורטופדית?
מה עם עקבי סטילטו? עקבים גבוהים באופן כללי?
נעלי פלטרפומה? חרטום חד וארוך?
כפכפי אצבע?

קבצים מצורפים

• שאנל.jpg
    שאנל.jpg
    KB 28.2 · צפיות: 2

קלייטון.ש

Well-known member
בינינו.. זה הדבר היחיד שהוא קטסטרופה אורטופדית?
מה עם עקבי סטילטו? עקבים גבוהים באופן כללי?
נעלי פלטרפומה? חרטום חד וארוך?
כפכפי אצבע?
עקבים גבוהים זה בכלל פשע, ובמיוחד על נשים גבוהות. הבת הבכורה שלי למשל גם ככה מתנוססת חצי ראש מעלי - איזה מין דבר זה שבת יותר גבוהה מאבא שלה? - וכשהיא עולה על עקבים ראשה נעלם בין העננים. ממש לא הוגן.

סופהו 1

Well-known member
ועם השנים היא תהיה יותר ויותר גבוהה.
זה הולך ככה-
בגיל 6- סבתא, וואו, אני מגיעה לך עד הציצי
בגיל 16- סבתא, וואו, את מגיעה לי עד הציצי

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
ועם השנים היא תהיה יותר ויותר גבוהה.
זה הולך ככה-
בגיל 6- סבתא, וואו, אני מגיעה לך עד הציצי
בגיל 16- סבתא, וואו, את מגיעה לי עד הציצי
השאלה היא האם עם השנים נהיים יותר גבוהים או שלחלופין הציצי מגיע נמוך יותר.

קלייטון.ש

Well-known member
השאלה היא האם עם השנים נהיים יותר גבוהים או שלחלופין הציצי מגיע נמוך יותר.
אין נושא שרחוק מדעתי כמו מצב החזה של הבנות שלי.
בנוסף כידוע נכדים מובאים ע"י חסידות ואין שום מקום או אפשרות לדון בדרכים אחרות שבהן התינוקות של הבנות שלי באים לעולם.

סופהו 1

Well-known member
הבנות שלך?
מה פתאום הבנות שלך.
זהו כלל עולמי העובר מדור לדור.

ובעניין התינוקות של הילדים שלנו, שכחת את שאר האפשרויות.
חלק מהתינוקות הובאו ע"י חסידות, עורבים, או פיות והאחרים נמצאו בתוך כרוב, מתחת לשיחים או עצי פרי וכד'.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
חלק מהתינוקות הובאו ע"י חסידות, עורבים, או פיות והאחרים נמצאו בתוך כרוב, מתחת לשיחים או עצי פרי וכד'.
אחד הילדים שאל את המורה איך באים ילדים לעולם, המורה שלא הייתה מוכנה להתקלה ענתה כדרך המורות,: זו שאלה מצויינת, שכל ילד ישאל את ההורים שלו ומחר נשמע את התשובות.

מוישל'ה חוזר הביתה ושואל את אבא שלו, זה פשוט מאד עונה האבא, כתוב בפירוש "מעפר באת ואל עפר תשוב".
מוישל'ה לוקח קצת עפר ושם בכיס.

למחרת בכיתה המורה שואלת את השאל והילדים מצביעים ועונים. רותי שמעה מאמא שהחסידה מביאה את התינוקות ומניחה על אדן החלון. תשובה יפה אומרת המורה.
דודו אומר שאבא שלו סיפר לו שהתינוקות גדלים בגינה מתחת לכרוב. גם זו תשובה יפה אומרת המורה.

מוישל'ה מצביע וכשהוא מקבל את רשות הדיבור הוא מכניס את היד לכיס ואומר: המורה, אני אראה לך.
לא ! צועקת המורה בבעתה, אתה יודע.

למעלה