יורו טרייד אגח א

Reem88

Well-known member
מישהו יודע מה הסיפור של האג"ח הזה?
מספר נייר 1101054
תקוע לי בתיק במינוס 100%.

אם יהיו תשובות אני אמשיך עם עוד ניירות כאלה שתקועים :)

yel5

Well-known member
אם הבנתי נכון, לכל היותר נראה החזר של אגורות בודדות. אם אני זוכר נכון, היתה אסיפה לפני כמה שבועות. צריך להשיג מהנאמן עותק של האסיפה.

yel5

Well-known member
אני מול מחשב ועכשיו התשובה מדויקת.
בקופה יש 70K ש"ח במזומן. כל הנכסים בגרמניה והולנד מומשו. יורוטרייד מחזיקה ב 40% בחברה משותפת עם חברת ברק קפיטל. החברה המשותפת שמחזיקה בנכס קיבלה מיורוטרייד הלוואה של 1.2M€ ומברק קפיטל הלוואה של 7-8M€. אם הנכס ימכר ב 2-3M€, וחלקנו בו 10% נקבל 0.2-0.3M€. יתכן שלפי פרשנות ברק קפיטל חלק יורוטרייד בנכס הוא 0.
בתרחיש אופטימי, התמורה ממכירת הנכס לפי 0.25M€ + סכום בקופה של 70K נותנים 1.07M שח. נחלק 1.07M ב 57M שח ע.נ. נקבל החזר של 1.88 אג'. לכך יש להוסיף שווי שלד, ככל שניתן למכירה.

Reem88

Well-known member
האם קיבלת תשלום כלשהו ב 6 שנים האחרונות על האג"ח הזה?

THE_ENDLESS

Active member
אני מול מחשב ועכשיו התשובה מדויקת.
בקופה יש 70K ש"ח במזומן. כל הנכסים בגרמניה והולנד מומשו. יורוטרייד מחזיקה ב 40% בחברה משותפת עם חברת ברק קפיטל. החברה המשותפת שמחזיקה בנכס קיבלה מיורוטרייד הלוואה של 1.2M€ ומברק קפיטל הלוואה של 7-8M€. אם הנכס ימכר ב 2-3M€, וחלקנו בו 10% נקבל 0.2-0.3M€. יתכן שלפי פרשנות ברק קפיטל חלק יורוטרייד בנכס הוא 0.
בתרחיש אופטימי, התמורה ממכירת הנכס לפי 0.25M€ + סכום בקופה של 70K נותנים 1.07M שח. נחלק 1.07M ב 57M שח ע.נ. נקבל החזר של 1.88 אג'. לכך יש להוסיף שווי שלד, ככל שניתן למכירה.
מה היה הסיפור שם שהתוצאה הייתה ריקברי 0 בפירוק? הוגשו תביעות?

smisrael

Member
והוצאות יועצים נאמנים וכו לא מחסלים את כל הגרושים שישנם בקופה?

למעלה