יורו 2012 - שידורים

sashkashurik

New member
יורו 2012 - שידורים

האם נקבל שידורים בערוצים כמו ערוץ 1 או שנצטרך לשלם למישהו?

בכל מקרה, איפה ניתן יהיה לצפות בשידורים באינטרנט?

תודה מראש!

itzikon5352106

New member
רוב המשחקים ישודרו בספורט 1 וספורט 2

משחק הפתיחה+חצאי הגמר והגמר מחוייבים להיות משודרים בערוץ פתוח ואם אני לא טועה אז הם ישודרו בערוץ 10,כשחלק מהמשחקים ישודרו גם בערוץ 9 הערוץ הרוסי.

לגבי שידורים באינטרנט-פה בפורום אסור לפרסם לינקים לשידורים ישירים אבל אני מניח שיהיו כל מיני אתרים שישדרו את המשחקים,לרוב זה באיכות לא טובה.

sashkashurik

New member
מעניין...

אין לי כבלים בבית, אבל אני זוכרת בבירור שראיתי את כל המשחקים של המונדיאל בערוץ 1 או 10 - מה שיש בממיר. עם יורו זה אחרת אם ככה?

את הזכויות של המונדיאל הקודם והקרוב

רכש איזה ארגון שידור עולמי שערוץ 1 על המזל משתייך אליו, לכן הכל שודר שם אחרי שגם 02 ו- 06 היה ברובו בתשלום. ביורו זה אכן אחרת כי הערוצים בארץ ניגשו עצמאית וספורט 1 מן הסתם זכה. כמות המשחקים בערוץ 9 ו- 10 משביעת רצון לדעתי וזה לא גרוע כל כך, לא רק המשחקים המכריעים ישודרו שם אלא גם מן הבתים, ספורט 1 היו נדיבים כי תהיה להם בלעדיות על השידורים ב- HD

sashkashurik

New member
טוב, אז נעבור לגור בבתי קפה

אין לי כוח להצטרף לכבלים ואחר כך לנסות ולבטל אותם!

בכל מקרה, אני צריכה משהו מהאינטרנט כי כמה ימים אהיה בעבודה בזמן המשחקים ויהיה נחמד לראות.

אני רכשתי אגב ממש לפני כמה ימים

משדר טלוויזיה למחשב בחיבור USB, שמחבר אותך לאלף תחנות טלוויזיה ורדיו מרחבי העולם, בלי לחפש אתרים ובלי כלום, מחברים אותו הרשימה של הערוצים מופיעה אתה מקליק וצופה, הכל אוטומטי, אבל עדיין לא היה לי זמן לחרוש אותו ולהבין עד כמה זה טוב. אם את רוצה אשלח לך לינק של זה.

tanj

New member
השאלה, איך איכות השידור

ואם יש תקיעות או לא.

Shaycus

New member
איזה באסה

המשחקים כולם ב19:00 ו22:00 נכון?

אז למעשה אני הולך לראות הרבה פחות יורו ממה שתכננתי לראות אם זה המצב

למעלה