יורי מקליפורניה

יורי CA

New member
יורי מקליפורניה

בן 35, נשוי + 2 בנות 9 ו-7, ועוד צאצא בדרך. גר באורנג´ קאונטי החמימה, עובד בתמיכה טכנית לחברה מקומית ומחכה שאשתי תגמור את הפוסט דוקטורט כדי לחזור לארץ.

Li1Boston

New member
טוק טוק מי אני ומה שמי?!../images/Emo68.gif

גרה בבוסטון מזה כארבע חודשים (נראה לי שזה כמו 0 שנים ואל תשאלו אותי גם למה?!) נמצאת כאן עקב שליחות. נשואה כבר אמרתי? +1 תחביבים: לכידת עכברים מאז שהגענו לכאן! והחלקה על הקרח בעיקר ברחובות בוסטון.

קשקה

New member
לא הבנתי ../images/Emo4.gif

את חיה פה (בבוסטון) 4 שנים ??(או חודשים) -ומרגישה חדשה פה??? וואי וואי וואי-אז מה אני אמורה להרגיש עם פז"מ של חודשיים וחצי כאן???
האמת היא שאני חייבת לציין שתחושת הזרות,נובעת,לפחות אצלי,בעיקר בלל מזג האויר...:למי יש חשק ללכת לשוטט ברחובות,להכיר את העיר,לצאת בכלל מהבית כשבחוץ -6 מעלות (צלסיות)??? קשקה

יורי CA

New member
תרגום

היא כתבה בהודעה המקורית שלה את הספרה 0 במקום 4, ואח"כ תיקנה. האמת, לי1, הפתעת אותי. חשבתי שאת הרבה יותר ותיקה בניכר. כנראה שהתחלת לכתוב בפורום עוד מהארץ.

nyc1

New member
טוב אז אני נאוה מניו יורק

בת 37 אם לשלושה ילדים גל בת 14 בר בן 10 מור בן 5 אני בניו יורק שנה וחודשיים נחמד לי כאן אחרי קשיים לא מעטים עם הילדים בתחילת הדרך כאן עם השפה והמנטליות .. אבל עכשיו כבר הרבה יותר נחמד לנו... ולמחליקה על הקרח מבוסטון אז אני חושבת ששברתי שיאים בנפילות..

Gefen

New member
הלו יורי, קשקא, לי ונאוה....

נעים מאוד להכיר... גפן

Gefen

New member
ובלי חלילה לדרוך על יבלות..../images/Emo9.gif

סתם כזה, שתדעו, שפה קיץ, וחם ויש הרבה ים...

גילי מק

New member
איזה יבלות ? הם קפואות מרוב קור

היום היה קר באוטבה (מינוס 18) אבל אל דאגה גפן -עוד שבעה חודשים גם אצלנו ייהיה הקיץ ויהיה חם.....

Gefen

New member
גילי...אני אחרי שנתיים בקנזס

שם היה מזג אויר מטורף ממש- בקיץ שילוב של החום באילת+ הלחות של ת"א, ובחורף קור אימים דומה למה שאת מתארת.. זכורני מינוס 15 מעלות ואצבעות קפואות. אז אחרי שנתיים כאלה הגעתי בשעה טובה לארץ חמה ונעימה נטולת מזג אויר קיצוני וזה נהדר וגם עושה הבדל באופי החיים פה, אבל זה גם עניין לדיון אחר.. אהה..ומה שרציתי לספר לכם עוד שנתמזל מזלי ויצא ש"דילגתי" לי (לא ממש בקלילות) על חורף שלם..עזבנו את קנזס באמצע הקיץ (יולי) לכוון הארץ - בילינו עד ספטמבר בחום הארץ ישראלי, והגענו לאוסטרליה באמצע ספטמבר- באביב פה ולקראת הקיץ.. כך יוצא ששנה שלמה אני מבלה לי בקיץ, נכון שזה פשוט יופי טופי? גפן

AdiBos

New member
אפשר לשלוח קצת שמש לבוסטון../images/Emo186.gif|בבקש

איזה חוסר צדק בעולם כמי שמשוגע על קיץ וים כאן בבוסטון ממש חסר לי למרות שאנו חיים על חוף הים באוגוסט טמפ המים כ15 מעלות אפילו שבחוץ 30 מעלות בממוצע 3-4 שבועות במהלך הקיץ הקצר במשך 5.5 שנים שאנחנו כאן נכנסתי לים פעמיים ל30 שניות בתי בת ה3.5 משתכשכת במים שעות.

Gefen

New member
עדי כנראה שלילדים אין תחושת קור

כמו לנו המבוגרים, ז"א ברור שגם להם קר, רק לא בעוצמות של אדם מבוגר.. גם נדב שלי נכנס למים הקרים בלי בעיה בכלל, ולמרות שפה חם, עדיין מי האוקיינוס קרים מאוד לטעמי (ממש לא כמו הים שלנו בת"א בחודש אוגוסט). האמת היא שרק המחשבה על כך שאיפושהו בצד השני, מי האוקיינוס האלה פוגשים את האנטרטיקה, מעבירה בי צמרמורת של קורררר.... מה לעשות..ירושלמית בדם לא משתנה גם אם תגיע לקצה העולם
גפן down under

AdiBos

New member
וואו אשתי סיימה את הלימודים מזמן

אנחנו כאן כי טוב לנו וחוץ מזה אישתי נולדה כאן כך שאנחנו לא מרגישים זרים!

יורי CA

New member
אנחנו חוזרים לפי התכנון

אנחנו מראש באנו לתקופה של שנתיים. כמובן שאף פעם אי אפשר להיות בטוח שבסוף התקופה חוזרים לארץ, אבל ככל שהזמן עובר נראה שאין התפתחויות שיגרמו לנו להאריך את השהות שלנו פה. זה לא שנמאס לנו, פשוט באנו לפה למטרה מסויימת, וכשהיא תושלם נחזור הביתה.

למעלה