יו איזה גרוע!

צנטריול

New member
יו איזה גרוע!

"הצל". עובד רס"ר חסר כישרון מכל סוג. לא מסוגל לומר יותר משתי מילים בשנייה ולכן לא יודע לעשות ראפ אם נשתמש בשפה של הילדים: הוא וונאבי של וונאבי

חנוש53

New member
צנטריול

יש לי רק משפט אחד לומר לך. - - - - - הקנאים . אף אחד חוץ מהוריך לא אשם שאתה לא יוצלח (ןעכשיו מגיע קטע הליטוף על הראש מרחמים) הצל הוא אחד הראפרים הגדולים. יש לו ביקוש להופיע ועבודה גם בחו"ל. מי שוונבי זה אתה אבל זה לא יהיה לעולם.

צנטריול

New member
אל תהיי עלובה

ותבני לי פרופיל על סמך שורה וחצי שכתבתי. את לא יודעת מי אני ומי הוריי כך שזה די טיפשי (שאני מנחש שאת די כזו. אבל כרגע אין לי הוכחה לכך. המשיכי לכתוב עוד קצת ועשי את העבודה במקומי....). עלית עלי, אני באמת וונבי. תמיד רציתי למכור את נשמתי עבור שקית שוקו ולא לדעת לסרב לכסף, לא משנה מה זה יעשה לתדמית שלי. *דווקא הפתעת אותי קצת עם הגיל. את בטוחה שאת לא בת 16?

חנוש53

New member
../images/Emo188.gifבקשר לעליבות

עצם תגובתך הכוללת, שקית שוקו. לידיעתך הצל לא עשה שום פרסומת לא לשוקו ולא לביסלי, וזה רק נותן חיזוק לדעתי שאתה וונבי ונאבאר וויל בי . ונכון צריך לא לדעת לסרב לכסף וכאן אני יוצאת להגנתם של כל מי שמתפרנס בכבוד, ואינו משנורר גם אביב גפן עשה פרסומת לביסלי וזה לא הפך אותו לפחות טוב, או יותר טוב . אתה כזה ראש קטן ו........ (חבל אסור להכניס קללות ).אגב, בני 16 הם נבונים ממך וזאת אני אומרת בביטחה,הייתי פעם בת 16 ונבונה ממך

חנוש53

New member
תובנה חדשה

כעת הבנתי למה אתה כזה אנטי אחרי שהבנתי שאתה בא מירושלים. הדג נחש מה??? הם דרך אגב טובים. או אולי סגול ( חה חה חה)|כאפיה

למעלה