יחסים יחסים

viv55

New member
יחסים יחסים

היי, כולם (כמעט) ממשילים יחסים לגן שיש לטפחו. היום, אחרי חמש שנות נישואין עם ילדה אחת ועוד ילדון בדרך, אין לי מושג איך פורטים את האימרה הזו למעשים ומה זה בכלל אומר "לטפח". חוצמ'זה שרוב הזמן פשוט אין כוח. ויו

את מטפחת את הילדים?

משקיעה בגידול הפיזי וההתפתחות הנפשית שלהם? אז אותו הדבר עם בן הזוג. גם הוא צריך תשומת לב לצרכיו החומריים והנפשיים. ושלא כמו תינוק הוא יכול וצריך לדאוג לך חזרה. והסכום של השניים יוצא גדול יותר מכל אחד מהם לחוד כי יש להם את הכוח לחזק אחד את השני. אין לך כוח? שהוא ייקח את הילדים איזה אח"צ ואת תבלי באמבטיית קצף. אין לו כוח? אין כמו עיסוי נעים לפני השינה. והעקרון ברור...

אני חושבת שזה לעשות דברים ביחד

להיות לבד בלי הילדים ולדבר על דברים שלא קשורים לילדים.

יעל אלמוג ../images/Emo45.gif

זוג עם ילדים קטנים חייב למצוא זמן איכות לעצמו. לקחת סטודנטית או סבתא אם אפשר להיות כמה שעות עם הילדים כדי שלזוג יהיה זמן לעצמו.

קל להקים גינה יפה ../images/Emo39.gif

כל מה שצריך זה לקנות כמה שתילים יפים, להשקות ויש גינה פורחת. אבל לתחזק את הגינה לאורך תקופה זו כבר משימה רצינית וקשה יותר. אז מה צריך? לדשן,לעקור עשבים שוטים,לגזום,ולרענן בפרחים חדשים. ומכאן ההקבלה-לדבר הרבה,לא להשאיר בעיות בלתי פתורות,להתרענן בבילויים וסקס מגוון,לחפש כל הזמן צדדים חדשים ויפים בבן הזוג.

מטפל

New member
אפרופו גינה

מישהי אמרה לי פעם בקליניקה............ החיים עם בעלי זה כמו שרכשנו חלקת אדמה משותפת על שם שנינו...... ומידי פעם אנחנו מגדלים פרחים עונתיים (הצגות, תיאטרון, נסיעות לחו"ל פעם יש לנו חברים כאלו ופעם אחרים, וכו....) אבל יש לנו גם גידולים רב עונתיים לכל החיים- ילדינו, החיים ביחד בכל מזג אוויר, העובדה שאני יכולה להיות חודש בלי להוריד שערות ועדיין הוא מאפשר לי זאת ומקבל אותי כפי שאני, חלקת האדמה שלנו היא כמו חכירה ממנהל מקרקעי ישראל ל- 49 שנה ואז נאריך את החכירה ל99 שנה) להמשיך?

ואם נמשיך...

אז לפעמים יש מזיקים בגינה שהורסים כל חלקה טובה. ולפעמים צריך להזמין מומחה להדברה ולשיקום הצמחיה.

מטפל

New member
כל הזמן אני מוצא את עצמי

מוצא את עצמי שאני אומר לעצמי שאת צודקת....... בכיייף...

למעלה