יחסי חברות בגיל התבגרות. חיי מין

אלהרז

New member
לבן שלי בן 16.5 יש כרגע חברה. הם מכירים תקופה די קצרה , אבל כבר התקדמו ליחסי מין. על פי דבריה של חברתו (ולפי התנהגותיה) הורים שלה מאוד ליבראליים ולא מגבילים אותה. היא נשארת אצלינו ללון. אני מצידי דאגתי לקחת את בני ולנסוע ביחד לקנות את הקונדומים. אינני יודעת כיצד להתנהג נכון. לאפשר להם להפגש ללא הגבלות בתדירות הפגישות והזמנים? אשמח לשמוע את דעתכם ואת דעת המומחים.

SupermanZW

Well-known member
לבן שלי בן 16.5 יש כרגע חברה. הם מכירים תקופה די קצרה , אבל כבר התקדמו ליחסי מין. על פי דבריה של חברתו (ולפי התנהגותיה) הורים שלה מאוד ליבראליים ולא מגבילים אותה. היא נשארת אצלינו ללון. אני מצידי דאגתי לקחת את בני ולנסוע ביחד לקנות את הקונדומים. אינני יודעת כיצד להתנהג נכון. לאפשר להם להפגש ללא הגבלות בתדירות הפגישות והזמנים? אשמח לשמוע את דעתכם ואת דעת המומחים.
אפשר להם להפגש כרצונם. טוב מאוד שלקחת את בנך לקנות קונדומים, אני מניח שגם אמרת לו שמאותו רגע הוא אחראי לכך. בגיל ההתבגרות חשוב לחנך ללקיחת אחריות כי כך מתבגרים. טוב עשית.

elad5030

New member
לדעתי מעבר לקונדומים כדאי לעשות שיחה גם על כבוד האישה, ההבדל בין פורנו למציאות.. תיאום ציפיות.. קיום יחסים מתוך הנאה ולא לחץ להצליח לממש כל מיני שטויות שרואים בסרטים...

למעלה