יחס הערצה, מצדכם ומצד אגם

hadas m

New member
יחס הערצה, מצדכם ומצד אגם../images/Emo204.gif

כבר כמה שבועות אני חושבת לפתוח את ההודעה הזאת, אני כמעט בטוחה שרובכם יודעים למה אני מתכוונת שאני כותבת על היחס של אגם. אני הייתי בתוך ההרגשה הזאת..ושיניתי את דעתי מיד לאחר מכן. ההרגשה היא יחס מועדף לגביי כמה בנות מהפורום. כמובן שלא אציין שמות. אז ככה, ההרגשה הזאת נובעת מכך שאתן הולכות כמה בנות ביחד למפגש איתה ומרגישות קצת מקופחות, או שאגם יותר אוהבת מישהי אחת ואת השנייה קצת פחות בגלל היחס השונה ביניכן. אז כן, אני חשבתי ככה לפני קצת יותר מחודשיים, אחרי קצת מחשבה הבנתי את ההפך הגמור. אני אספר קצת דוגמאות שתהיו יותר מודעים למה שאני כותבת כאן. 1. אותה הכניסה ואותך לא. 2. לה נתנה חיבוק.. דיברה.. הצטלמה.. ואיתך קצת פחות הייתה. 3. אמרה משהו לה ולך לא ונפגעת. ויש אינספור מקרים שאפשר להבין את זה דרכם. אז זהו,אני רוצה לשים לזה סוף, אגם מודעת להרגשה הזאת שלנו *ממש של רוב הפורום.. שוב.. בלי שמות* היא קיבלה את זה ממש בהרמת גבה לפי מה שהבנתי, היא דנה על כך עם אביחי בטלפון מספר פעמים ואפילו כתבה על זה בפורום שבסוף ההודעה אני אשים קישור אז שוב, אגם ממש קיבלה את זה באופן דיי מפתיע, היא לא הבינה על מה המהומה...ואף צלצלה לכמה ילדים להסביר את עצמה. אתם *כווווווווווווווולכם* חייבים להבין, שגם אם מה שנראה לכם הוא נכון לגביי היחס, אגם לא עושה את זה בכוונה.. ולא מודעת לזה.. הרי תמיד יש את הילדים הבולטים שיותר מתחברים אליהם, שיותר מבליטים את עצמם, שיותר מגיעים להרבה מקומות בשביל לפגוש אותה, ומראים בחיוביות רבה את עוצמת ההעצרה שלהם כלפייה, ויש ילדים שפחות.. אז כמובן שיש ילדים שמגיע להם יותר ויש שפחות.. אבל לא מתוך רוע ולא מתוך דווקא.. אלא זה ממש עובדתי, כל אגם אחר היה נוהג כמוה וככה זה כל הסלבריטאים הרי, תמיד יש את המעריצים הבולטים ויש את אלה שפחות, זה לא אומר שצריך להיפגע, או לא ללכת יותר למקומות עם אותה הילדה *למרות שמי שרוצה לחסוך את זה מעצמו.. ויודע שהוא לא יוכל להתגבר על זה כמובן שעדיף שילך לבד.. ושיפסיק לחיות באשליות, תמיד יש יותר בולטים ותמיד יש את הפחות.. זה שתלך לבד לא יהפוך את זה למשהו שונה.. כי הרי בכל מקום בערך שפוגשים אותה יש עוד מעריצים, מי אמר לך שהמעריצים האלה לא בולטים יותר אצלה בהרגשה פנימית?!* אתם חיייבים *כל מי שחושב כך* לשנות את הגישה שלכם, זה פוגע בכם, באגם ובאווירת הפורום. למה זה פוגע בכם?! אני אסביר את עצמי, אני אכתוב את זה דווקא על מה שאני הרגשתי. מה שאני חושבת על מה שהרגשתי, זה שניסיתי להיפגע.., ניסיתי לא להאמין לצדדים הנוספים שקיימים.. כמו הצד החיובי למשל?!.. אין לי מה להוסיף בעצם, אני מצפה ממכם להבין לבד. דיברתי על זה עם אביחי, גם הוא מאוד תמוה על כך, כבר היה בעבר כלשהוא מקרה כזה, והוא דיבר על כך עם אגם, אגם הסבירה את עצמה טוב, אפילו טוב מאוד, כך שבעינייה הנושא סגור, לא צריך לפתוח מחדש. אני מקווה שהסברתי את עצמי טוב, אני אכתוב משפט סיכום כללי. יש הרגשה של יחס מועדף על כמה ילדים, אנשים זה פשוט לא, יש אנשים בולטים יותר ובולטים פחות.. זה לא אומר לא ללכת עם אותם לדים לפגוש את אגם, זה אומר לשנות את הפרופורציות.. לשנות את הגישה, ללא להעלב כי מכריחים את עצמנו להעלב ולהיפגע, להסתכל על כל התמונה. אגם מודעת לזה, היא לא הבינה על מה המהומה. זהו, הנה הודעה שאגם כתבה בנושא לפני שבועות מספר. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1419&msgid=89500394&FlagSybase=1 כי כמה מילים של אגם, שווים יותר מאלף שלי לא ככה
? שבוע טוב לכולם

oorlyy1

New member
הדס?! כנסי...

1)את מדהימה.. 2)הסברת הכל בצורה הכי טובה שיכולה ליהיות... לי לא יצא להיפגע מאגם.....וכמעט כל הפעמים שזכורים לי שמישהו חזר מפגישה עם אגם חזר עם כל כך הרבה סיפורים טובים ומשמחים...כמו החום האהבה והיחס שלה..אז זה שפעם אחת אגם לא התייחסה במיליון אחוז למישהו זה לא אומר שאת השני היא אוהבת יותר או משהו! גם לה יש את הדברים והמחשבות והסיפורים שלה שהיא בטח שמורת לעצמה.......ואי אפשר לצפות מאגם ביגלל שהיא על הבמה מחייכת ליהיות כ==============ל הזמן שמחה חייכנית וכל אלה.....תנסו לחשוב על זה ולא להעלב ישר!! בכל זאת...כולנו יודעים עד כמה אגם מכריכה כל מעריצ/ה וזהו..... ~
~

טל ועדי1

New member
לא הבנתי כ"כ למה יש כאלה בפורום

שחושבים שאגם מתייחסת אליהם פחות מאשר ילדים אחרים.. מישו אמר דבר כזה..
בכל אופן מה שאמרת ממש נכון.. ואם כן קרה דבר כזה אז צריך לנסות להבין למה..ולהסתכל מהצד.. אגם שכבר אנחנו מכירות אותה מלא זמן תמיד תמיד מנסה לתת כמה שיותר יחס למעריצים שלה!

נממ תראו../images/Emo108.gif

ברור שאגם אוהבת את כל המעריצים שלה, אבל יש לה מעריצים שהיא כבר מכירה אותם אז היא כבר ישר תתחיל לשאול אותם מה שלומם וזה, ואז אחרי זה תתיחס אל אלה שהיא עדיין לא מכירה ותצתלם איתם וזה. אבל זה לא שהיא אוהבת את אחד פחות ואחד יותר,.

oorlyy1

New member
עינבי,כנסי..../images/Emo13.gif

זה לא ממש נכון.... זה נכון שיש את המעריצים שאגם מכירה יותר....אבל זה ממש לא נכון שהיא תבוא קודם לאלה שהיא מכירה ור=ק אחרי זה לאלה שהיא לא מכירה.. לפי דעתי,זה סתם יעשה תחושה למערצים שאגם לא מכירה לא לירצות ללכת עם כאלה שהיא מכירה
וזה ממש חבל.. כי אגם מתייחסת לכולם באהבה.......גם למי שהיא ראתה פעם אחת גם למי שביכלל לא וגם למי שכמה וכמה פעמים... ~
~

לושלוש../images/Emo108.gif

אני לא היתכוונתי לזה, בכלל לא חח האמת את אפילו מחזקת את מה שאמרתי לטל ועדי,.

../images/Emo214.gifאפחד לא צריך להגיד ..../images/Emo13.gif

האמת שזה אפילו נורמלי שיהיו כמה מעריצים שכאלו, ולא צריך אפילו לנקוט בשמות, טוב שהדס העלתה את ההודעה הזאת כדי שנקרא את הההודעה ואולי יהיו פה אנשים שבאמת הסיקו סתם מסקנות והבינו בזכות ההודעה כמה דברים.. אז אם ההודעה הזאת יכולה לעזור, למה לא?

כל הכבוד לך הדס ו....../images/Emo8.gif../images/Emo45.gif

זה באמת חשוב שהעלת את הנושא הזה כי באמת שאין מה להיפגע אני בטוח שהיא באמת אוהבת את כולנו כמו שאנחנו אותה וזהו אני מקווה שמי שניפגע הבין את זה

צודקת...תראו,

אני בטוחה שאגם לא עושה את זה בכוונה, אחרי הכל היא אוהבת את כ-ל המעריצים שלה... ואם מישהו נעלב מזה או משהו, אין לו ממש סיבה. היא הסבירה את עצמה ממש טוב, ואני חושבת שאם אגם חשובה כ"כ למעריץ שנעלב, הוא יכול לקרוא את זה ולהבין.. נכון שיש כאלה שהיא יותר מכירה, וזה דיי ברור, אבל לא צריך להרגיש מקופחים. :)

אביחי 33

New member
../images/Emo45.gif

הדס אמרה את כל מה שנאמר בנושא
אני רק יכול להוסיף, שאגם פשוט מטורפת לכם על הנשמה!
חולעליכם יפים שלי... אביחי

למעלה