יחס הערצה, מצדכם ומצד אגם

יעל 13

New member
וואו תירגעו...!

הדר נסחפת בקטע הזה... אביחי השקיע את הנשמה שלו בפורום הזה ואין לך שום זכות לקחת לו את מה שהוא קיבל. בלי אביחי אגם לא הייתה פה.. הפורום היה מת בלעדיו! אני באמת חושבת שאת צריכה להחזיר אותו להיות אדום. מגיע לו. וחבר'ה! תירגעו! אל תעזבו כי אז באמת לא יהיה פורום!

InBaR HeNgEl

New member
גם אני עוזבת ;]

מה זה שמרידיםם לאביחג אתת האדמה?! יואו פשוט חוצפה מצד המנהלת באמת! אחרי כככככלללללל מה שהוא עשה !! אחרי כל זה ?! בקיצור אני גם עוזבת את הפורום אחריי מלא הודעות שרשמתי פה :) בעיקר מילים לא יפות אבלל זהה באמת היה שווה את היחס שלכם! דעוו לכםם שאגם לא צריכה לטפל בזה ! באמתת! אתם לא יכולים להקים פורום?! מה זהה ?! מה זאת הבושה הזאת ושני דברים אחרונים: *** הדסס דיי לרששום הודעות חופרותת ר=צ=ח! *** רק שתדעו לשירר מורר הקופה יש חבר שקוראים לו יונתן =]

ענבר יא חופרת יא זונה!!!

לא סובלת אותךךךךךךךךךךך!!!!!! דברי איתיי בקשר לקיקבוקסס ותפסיקי לחוש ולכתוב פה הודעות ~למרות שידעתי שתיכתבי~ תקשיביייייי אחיקם חופרר משהו רציניי אני חייבת להגיד לך מה הוא אמרר חחחחחחחחחחח@@ דבריתיי קופיפה

InBaR HeNgEl

New member
שיר! אני לא יורדתת

לרמה המאוד מאוד מאודד נמוכהה שלך ! אתת יכולה רק לקפוץץ לי! ואת סתם כלבה תוסיפי מידדדדד את התאריךך בחתימהה שאני ואת הלכנו לאגם אם אני לא טועה זה היה 10.1.07

ווווואייי

תודה שהזכרת ליי אני צריכה להוסיף שני תאריכים!! ותיהיי חמודה אליייייי שמעת?! דובהההההה!!! אבבב חנגל הגשת לגסילביץ'?? לא סיימתי לעתיק אהההה מי לוקח בסוףף???????

למעלה