ייאוש

ייאוש

שלום, פוטרתי מ- 3 מקומות עבודה בשנתיים האחרונות (אחד נוסף עזבתי אבל לא היה הרבה בשביל מה להישאר, משרה קוצצה). משני מקומות תוך 5 חודשים כ"א ושלישי במהירות שיא של שבועיים. במקום אחד נאמר לי שאני לא מספיק עצמאית, במקום אחר שאני דורשת אנרגיה בלי סוף, במקום שלישי התפקיד לא נראה להם מתאים לי. תמיד תפסתי מעצמי גם עובדת שמאוד משקיעה וגם מקצועית, יחסי אנוש סבירים לחלוטין + + (משתדלת להיות נחמדה ולעזור, קונפליקטים לא מגיעים למימדים חריגים). אני מתחילה לחשוב שיש בי משהו שיוצר אנטגוניזם. האם באמת ייתכן שמזלי היה רע ושיש מקומות שלא מתאימים לאנשים מסוימים (ונפלתי על כולם)? או שהסטטיסטיקה מצביעה אחרת? איך יודעים? כל הזמן אני מנסה לעשות דברים אחרת מהמקום האחרון וכל אחד מוצא לו סיבה אחרת.

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

האם את חושבת שיש משהו במה שאמרו לך? האם את לא מספיק עצמאית? האם את זקוקה שיעזרו לך על הזמן? האם את דורשת אנרגיה בלי סוף? עצם העובדה שפוטרת ממספר מקומות עבודה תוך שנתיים אומר שאת צריכה לעשות שינוי. על מנת שתעשי אותו, את צריכה למקד את עצמך במציאת הבעיה. את כבר בדרך לשינוי בזה שאת מחפשת תשובות. אני מחכה לתגובתך.

שלום לך

תודה על התגובה! בקשר לשאלה- אני לא רואה את כל הדברים האלו בי. אני חושבת שאני די עצמאית ואף פעם לא ראיתי שאני בעייתית בהתנהלות... מכיוון שבכל פעם היה הסבר אחר לפיטורים אני בעצם לא יודעת מה מבין הדברים נכון ובכל מקרה אני לא מסכימה עם הדברים הללו! אם אפשר להרחיב- במקום אחד היתה לי מנהלת שהודתה בפניי שיש צורך בחפיפה יותר מקיפה אך לא העניקה לי אותה. במקום שני כשהתנהלתי עצמאית אמרו לי "למה את עושה על דעת עצמך?" וכששאלתי יצא שאני מטרידה ותלותית. במקום שלישי פשוט החליטו תוך זמן קצר מאוד שאני לא מתאימה לתפקיד. האם ייתכן שבאמת לא היתה כימיה או שאני עושה משהו בסיסי אחר לא בסדר?..

תודה

שהשבת לי. על סמך הנתונים שאת רושמת, איני יכולה לענות על שאלתך. אני מציעה שבמקום העבודה הבא, תהיי קשובה יותר לאנשים כשהם מתנהלים איתך ביום יום. תוכלי ללמוד מהם אם הם מרוצים או לא. לפתור בעיות אד הוק שצצות, ולמנוע את היווצרותן בעתיד.

שלום

במקום הראשון, המנהלת ציינה כי יש צורך בחפיפה מעמיקה ולא סיפקה אותה, כך שאולי הייתי צריכה לעמוד על כך ולא להמשיך ולשאול בקטנות כדי "לכבות שריפות". במקום השני נעשו כל המהלכים מאחורי גבי וכך גם באחרון... אני באמת שמנסה להיות עצמי ולתת את המקסימום, אולי זה לא מספיק טוב

בהחלט

יכל להיות שהיה לך חוסר מזל במקומות העבודה האחרונים. עכשיו תפתחי דף חדש. אני בטוחה שתמצאי מקום עבודה יותר טוב. אל תשכחי שאת יותר בוגרת ויותר מנוסה.

למעלה