יין או תירוש

daniili

New member
יין או תירוש

מה עדיף להביא לברית - יין או תירוש? האם היין נועד להרדים את התינוק?

האם היין נועד "להרדים" את התינוק ?

שלום רב,
טועה מי שחושב כי נותנים לתינוק יין על מנת להרדים אותו. איני משתמש ביין, נקודה.
ככלל עדיף תירוש. למה ? על מנת להעלות את רמת הגלוקוז בדם התינוק, דבר המסייע לו לא להרגיש את הכאב.
ככלל צריך לדעת כי התחושה של התינוק פחותה מאצל מבוגר. זאת ועוד, פחד הוא גורם מעצים כאב ולתינוק אין פחד.. לכן לפני פרוצדורה רפואית כגון לקיחת דם מהתינוק נותנים לו גלוקוז והוא אינו מרגיש כאב, זה בדוק.
לסיכום, אני ממליץ על תירוש באשר הוא ממותק וללא אלכוהול, בשילוב עם אילחוש חיצוני מקבלים תוצאה של ברית ללא כאב כלל.

אלחוש חיצוני

ישנם מספר דרכים לגרום לכך שהתינוק לא יחוש כאב בזמן ברית המילה. הפרוצדורה המקובלת אצל רופאים (אם כי לא אצל כולם) היא לבצע זריקת הרדמה מקומית המכונה בשפה הרפואית "פניל בלוק". לשיטה זו יתרון ברור שכן היא משתקת לחלוטין בצורה אבסולוטית את מקום המילה ואין תחושת כאב כלל. החסרון הגדול בפרוצדורה זו היא הסכנה, הואיל וישנם תינוקות הרגישים לחומר המוזרק (לידוקאין לסוגיו), קיים סיכון של הזרקת החומר לכלי דם וכמו כן החומר יוצר דפורמציה באיבר והחיתוך עלול לצאת לא סימטרי. זאת ועוד, עצם מעשה ההזרקה אורך יותר מכל זמן הברית, אזי יצא שכרו בהפסדו. בנוסף לכל החסרונות הללו, הילד ירגיש את תחושת הלחץ בזמן השימוש במגן דבר שאותו ההרדמה לא מונעת.
בשיטה של אילחוש חיצוני אין את כל הסכנות והחסרונות הללו, משיגים תוצאה מצויינת ללא שום חשש ופקפוק, בתנאי שיודעים את המינון הנכון והקוקטייל המתאים.
מזל טוב ורוב נחת. על איזה שיטות אתה שמעת ?

tomer benner

New member
כל משפט שני שלך הוא שקר גס ושפל

תינוק לא מרגיש פחד? תינוק מרגיש פחות כאב ממבוגר? תינוק לא ירגיש כאב כי קיבל סוכר?
&nbsp
איך אתה לא מתבייש לכתוב שקרים שפלים אלו שנועדו לגרום למבוגרים לפגוע בתינוקות?

הנה ההוכחה שלפעמים גם אדם מבוגר יכול שלא לדבר לעניין

באשר לתוכן הדברים, אני עומד מאחורי כל אות שכתבתי והדברים ידועים ומפורסמים. אני מציע לך ללכת ללמוד לפני שאתה מתווכח איתי.

tomer benner

New member
איך להגיב לבור מוחלט כמוך שחושב שהוא חכם?

באמת לא יודע איך להגיב. אז פשוט אכתוב לך את האמת.
&nbsp
1) אתה בור שטוף מוח שפוגע בתינוקות לכל החיים באופן שפל בשל בצע כסף וטמטום דתי.
2) תינוקות מרגישים כאב ופחד בדיוק כמו מבוגרים.
3) יין או סוכר אולי יקלו טיפה על הכאב, הם בוודאי לא יעלימו אותו.
4) מילה כובת כאבי תופת מחרידים ובוודאי שיין וסוכר לא יכולים לשנות זאת.
&nbsp
כתבתי לך את האמת המדעית המדוייקת. אני לא אופטיפי שתבין זאת.
&nbsp

למעלה