ייעוץ מאנשי הפורום לגבי הסבת מקצוע

revi78

New member
ייעוץ מאנשי הפורום לגבי הסבת מקצוע

אני נמצאת בשלב שבו נמאס לי מהעבודה שלי ( למרות המשכורת הגבוהה יחסית למשק...), אני שוקלת ברצינות ללמוד הוראה לגיל הרך או לילדים בכיתות א-ב. אולי זה נשמע קצת פסטורלי אבל אני באמת רוצה לשנות ולהשפיע על חינוך הילדים. בקיצור אני ממש מתלבטת כי אני כבר לא ממש צעירה ( 30), משכורת של אנשי החינוך היא לא ממש גבוה, והשאלה הנשאלת איפה כדאי ללמוד? דרך אגב יש לי תואר ראשון. אשמח מאוד לעזה שלכם!

עצה.

אני סטודנטית שנה א להוראה בלוינסקי... ויש אצלנו הרבה מהסבות.. אולי ראית את הכתבה בערוץ 1, שאפילו עורכי דין הולכים ללמוד הוראה... מכללת לוינסקי, היא מכללה מעולה.. את יכולה לברר שם...

שולה82

New member
הסבה

אני גם מכירה את מסלולי ההסבות בלוינסקי. הם גם מאוד מענינים וגם מאוד פרקטיים

לי6

New member
../images/Emo140.gif את לא היחידה שרוצה לשנות ולהשפיע

מסלול הלימודים שלך יהיה מקוצר מכיוון שיש לך כבר תואר, אז עניין הגיל ירד מהפרק. מסלול הוראה שיכול להתאים לך : לגיל הרך הוא מגיל 0 עד כיתה ב', את לא צריכה להתלבט. איפה כדאי - זה עניין סובייקטיבי, תבררי בכל מיני מכללות (אני ביררתי דרך אתרי האינטרנט) גם אני עברתי הסבה מלימודים ועבודה בתחום בכלל שונה, וכעת אני לומדת במכללת לוינסקי מאוד מרוצה. בהצלחה!

קיבלת תשובה?../images/Emo140.gif

אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת

וד"א-

אני נמצאת בלימודים האלה (חינוך לגיל הרך- חינוך מיוחד) בגלל הפסטורליות שדיברת עליה- הרצון שלי לשנות והאמונה שאפשר לשנות

revi78

New member
תודה על התשובות. אני באמת אגש בחודש הבא

ליום הפתוח. אולי באמת הגיע הזמן לעשות את השינוי.

למעלה