ייעוץ משפטי בנושא אונס ודיור ציבורי

תללית

New member
ייעוץ משפטי בנושא אונס ודיור ציבורי

אני מכירה ילד אשר נאנס מספר פעמים בפנימייה. כל הנושא מכוסטח בתוך הפנימייה. ההורים פרודים האם חולת נפש האב מגדל את חמשת ילדיו לבד. הילד לא נמצא בחזקתו אלא בחזקתה של פקידת הסעד שרוצה להשאיר את הילד בפנימייה בה אותם ארבעה נערים פוגעים נמצאים. האב רוצה להחזיר את הילד לביתו. נושא נוסף אישתו של האב השתכנה בדירה בה הם חיו, לקחה לילדים את כל החפצים, צעצועים, מחשב, אופניים. האב לא מקבל ככל סיוע, לא כלכלי, לא צדיור דיבורי, לא שכר דירה שום דבר. תגידו לי בבקשה למי אני יכולה לפנות תודה רבה

תללית יקרה

את מתארת מצב מאוד חמור, בו מתקיימת פגיעה קשה בילד. דאגתך לילד ראויה להערכה רבה. במקרה בו הילד נמצא בחזקת פקידת הסעד, מובן כי עליה לדאוג לאינטרסים שלו ולטובתו. פקידת הסעד חייבת לדעת מהמצב של הילד בפנימיה (על העובדה שהוא נאנס מספר פעמים) וחייבת להתיחס לכך במלוא הרצינות, מכיוון שמתקיימת כאן פגיעה חמורה בילד. לא סביר כי פקידת הסעד לא תפעל במלוא הדחיפות, כאשר היא יודעת בודאות שמתרשת שם פגיעה כל כך חמורה ומיידית בילד. אין ספק כי אם אכן כך הדבר, חייבת להנקט פעולה, ובמהירות, על מנת לשנות זאת. להערכתי, הגורם המרכזי פה הוא פקידת הסעד המטפלת בלשכת הרווחה. האם כבר נעשתה פניה אל פקידת הסעד בענין זה? האם הילד מעוניין לעזוב את הפנימיה? האם האב נלחם על להחזירו הביתה? מה התנאים בבית לגידולו? אשמח לעזור בהמשך
אלינור, עו"ס

תללית

New member
היי

ישנם תנאים נאותים בבית להחזקת הילד. כאשר הוא יהייה בבית הוא זקוק לטיפול פסיכולוגי. פקידת הסעד יודעת מכל העניין וכנראה שמנהל הפנימייה מאיים עליה או משהו בסיגנון. היא רוצה וכך הוחלט, להשאיר את הילד באותו משפחתון פוגעה לעד סוף השנה לפחות. מודה לך על עזרתך

../images/Emo183.gifשלום שוב

תללית, פגיעה כל כך חמורה בילד, כפי שאת מתארת, אינה יכולה לעבור על סדר היום. אם את יודעת על מצב שכזה, ומרגישה שאף רשות אינה מספקת פתרון הולם לעצירתה המיידית של התופעה, את רשאית ואף נדרשת, ככל אזרח במדינה, לפנות ולדווח על כך למשטרה. טובתו של הילד חייבת לעמוד לפני הכל, ולא יתכן שיתעלמו ממנה. ניתן גם לפנות למועצה לשלום הילד. כל הכבוד על האכפתיות, ואני מאמינה שאם בזכותך תושג טובת הילד ורווחתו - עשית מצווה גדולה.
אני כאן תמיד אם יתעוררו שאלות נוספות, אלינור

תללית, עשית אם זה משהו? ../images/Emo18.gif

זה נשמע סיפור נורא. עשית משהו בנידון? אם זה באמת איך שכתבת אל תסתפקי בלכתוב בפורום

תללית

New member
תשובה

מה אני עוד יכולה לעשות? אני אשמח לקבל ממך עצות ורעיונות אם יש לך ביי

../images/Emo160.gif מהר

וולה,טללית אני לא מבין אותך. מה זה מה עוד את יכולה לעשות? מה עשית עד עכשיו? אני לא מבין?! אם אונסים את הילד צריך להרעיד את האדמה כדי להפסיק את זה. בבקשה אל תשאירי ארת זה ככה.

למעלה