ייעוץ עבור פורטל תחבורה ציבורית.

מצב
הנושא נעול.

הרדוף3

New member
התקשרות עם יועץ לקבלת ייעוץ עבור פורטל תחבורה ציבורית. וועדת ההתתקשרויות של מרכב"ה וממשל זמין אישרה את ההתקשרות עם חברת גל שישיבתה מיום ה 28.4.2010. לאור העובדה שמדובר בהצעה יחידה במכרז סגור נדרש אישור וועדת הפטור המשרדית בתהאם לתקנה 23 (א2) לתקנות חובת המכרזים. היקף כספי: 500,000.00 שקל חושב לפי מטבע: שקל תקופת ההתקשרות מ: 23/05/2010 תקופת ההתקשרות עד: 31/12/2011 מתן הפטור מסתמך על תקנה: 23(א) - הצעה יחידה במכרז סגור ספק מספר: 513120527 שם ספק: גל - תכנון וניהול מערכות אורבניות בע"מ

sandbird4

New member
התקשרות עם יועץ לקבלת ייעוץ עבור פורטל תחבורה ציבורית. וועדת ההתתקשרויות של מרכב"ה וממשל זמין אישרה את ההתקשרות עם חברת גל שישיבתה מיום ה 28.4.2010. לאור העובדה שמדובר בהצעה יחידה במכרז סגור נדרש אישור וועדת הפטור המשרדית בתהאם לתקנה 23 (א2) לתקנות חובת המכרזים. היקף כספי: 500,000.00 שקל חושב לפי מטבע: שקל תקופת ההתקשרות מ: 23/05/2010 תקופת ההתקשרות עד: 31/12/2011 מתן הפטור מסתמך על תקנה: 23(א) - הצעה יחידה במכרז סגור ספק מספר: 513120527 שם ספק: גל - תכנון וניהול מערכות אורבניות בע"מ
פששש... רק על יעוץ לבניית אתר חצי מיליון?!?
על אתר בסדר כזה אני לוקח הרבה פחות כולל יעוץ ובניה. כמה שחיתות יש במדינה הזאת.

Mar Garina

New member
פששש... רק על יעוץ לבניית אתר חצי מיליון?!?
על אתר בסדר כזה אני לוקח הרבה פחות כולל יעוץ ובניה. כמה שחיתות יש במדינה הזאת.
אתה מגזים.
מהיכרותי עם מערכות מידע, הקמת מערכת כזו דורשת לפחות 5 אנשים: מוביל פרוייקט, 2 מתכנתים, איש דטהבייס, ומעצב גרפי. לפחות. השכר של ארבעתם ביחד מגיע יחסית בקלות ל- 100 אש"ח לחודש. העבודה על מערכת כזו הגיוני שתארך חצי שנה לפחות, כלומר בקלות הגענו ל- 600,000 ש"ח. וברור שזה יעלה יותר, וכללתי שכר בלבד ללא עלויות צידיות (איחסון האתר, תקשורת אינטרנט וכו') כמובן הסתמכתי על זה ש"פורטל" הם מתכוונים מערכת המידע לציבור של תחבורה ציבורית. אם אני טועה, אז כל מה שכתבתי למעלה לא רלוונטי. אכן, ייעוץ *בלבד* בחצי מיליון נשמע יקר מדי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה