יכול להיות שאני טרנסוסטיטית?

יכול להיות שאני טרנסוסטיטית?

כאילו שאני לא באמת גבר אלא אישה שפשוט אוהבת להתלבש בבגדי גברים? שמישהו יעזור לי בבקשה ואני לא מוכנה ללכת ליעוץ כי אם ההורים שלי ידעו הם לא ידברו איתי וכסף לא ממש יש לי אז שמישהו בבקשה יעזור לי

Michelle VioLeT

New member
קודם כל..אאוץ´

ושנית.. את לא חייבת או אתה לא חייב להכניס את עצמך לשום קטגוריה.. לא תמיד התיאוריות המדעיות האלה תואמות למציאות.. לכן פשוט תחייה בצורה הכי טיבעית שיש.. כלומר, תזרום.. ותעשה מה גורם לך להרגיש טוב.. מספיק טוב??

גיי

New member
יעלי ...

אני טרנסקסואל בחורה שהופכת לגבר, הדרך הכי טובה זה להיות מי שאת ומי שאת רוצה להיות אם את מרגישה שאת רוצה להיות ולחיות כגבר אז תעשי את זה קודם כל את צריכה לבדוק אם עצמך ואיך את מרגישה עם עצמך להיות בטוחה בכל דבר שאת עושה, גם אני פוחד לספר למשפחה וזה לגיטימי כי הם לא מכירים בנושאים האלה ברור שלוקחים את זה קשה בהתחלה חלקם מקבלים וחלקם לא מקבלים הכל נמצא בגדר של תלוי מה יהיה הלאה, אז לכי לייעוץ ותעשי מה שאת חושבת לנכון אם מה שאת מרגישה , לי לקח 23 שנה להבין מי אני ומה אני רוצה ואני כבר החלטתי מזמן אז עצה שלי קודם כל לבדוק אם עצמך אם את בטוחה במה שאת מרגישה , דבר שני זה יעוץ ובקשר למשפחה כולם עוברים את זה , את צריכה שיהיה לך טוב אם מי שאת יוסי

Freeda

New member
האי-מייל שלך חסוי

היי יעלי אשמח לסייע לך בשאלות משאלות שונות, ואני סבורה שתחושי בנוח לשאול על כל דבר אם זה ייעשה באי-מייל. כתבי אלי - [email protected] ואענה לך ברצון. חיוכים Freeda

למעלה