יכול להיות שהשרשור שפתחה מיס סקוטלנד

יכול להיות שהשרשור שפתחה מיס סקוטלנד

גרר לתוכו עוד אנשים, שלא התפקדו בשרשור המקורי של טוליקן ? כי י שלי תחושה פתאום שאנשים שכתבו את נושאי התזה שלהם, לא כולם היו לנו בשרשור הקודם של הצהרת תחומי העיסוק ומאיזו אונ'. אז - אולי תסכימו, מי שעוד לא גילה לנו, לשרשר לכאן את - מה אתם לומדים, איפה, איזו שנה, באיזה מסלול? כך יהי לנו יותר קל עם הנושאים של התזות וגם - נכיר אתכם קצת יותר.

אסל

New member
כבר כתבתי בשרשור הראשון,

אבל הצטרפתי אליו מאוחר, אז אין לי בעיה לשרשר שוב: אסל, כותב תזה בחוג להיסטוריה כללית באת"א, מגמת היסטוריה אמריקאית.

מיקי*

New member
חדש כאן ../images/Emo13.gif

ברוכים הנמצאים לכולכם. אני כרגע לומד באוניברסיטת בר אילן במסלול הישיר/משולב לדוקטורט בתולדות עם ישראל.

d a p h n a

New member
באמת לא הצגתי את עצמי

אני דפנה, לומדת לדוקטורט בהיסטוריה באוניברסיטת בראון בארה"ב, נמצאת בשנה השנייה של התכנית, עם התמחות באנגליה בעת החדשה המוקדמת. ככל הנראה הדוקטורט שלי יעסוק בבעיות פוריות במאות ה-16 וה-17 באנגליה, גם מהאספקט של היסטוריה רפואית אבל יותר מהכיוון של היסטוריה תרבותית וחברתית.

Ducklang

New member
גם חדש כאן

קודם כל ברכות לפורום החדש. על פניו זה נראה כמו רעיון עם המון פוטנציאל. מקווה שהביצוע יהיה באותה רמה. נושא התיזה שלי הוא: High yield fabrication and integration of nanoscaled silicon devices. ואין שום סיכוי שהייתי מצליח לומר את זה בעברית. יום טוב.

למעלה