יכול ליהיות שאני אסקסואלי?

tapuz3k

New member
יכול ליהיות שאני אסקסואלי?

אני בן 21 למרות שאני נמשך לבנות אני לא נמשך אליהן מינית אני אוהב בנות אני יודע מה זאת אהבה אבל סקס... כשאני אם חברים והם צופים בפורנו.. אני לא מתגרה בשום צורה בכול החיים שלי הייתי מאוהב 3 פעמים ב 2 האחרונות לא הייתה משיכה מינית פעם ניסיתי לקיים יחסי מין ללא משיכה... זה לא הלך בדיוק... האם יכול ליהיות שאני "אסקסואלי"? ואגב זה מוזר כי לפנטז אני יודע ובפנטזיות יש לי משיכה מינית חזקה לבנות אבל במציאות זה שונה לגמרי...

תשאל את עצמך

איך חייך יהיו אם תצהיר שאתה כזה? האם הם ישתנו? האם עד עכשיו יצאת לפאבים והתחלת עם בחורות ועכשיו שאתה אסקס במידה ונגיד כן, אז תפסיק? האם אהבת להתחיל? לפלרטט? בשורה התחתונה, אתה מוזמן להיות איתנו, אנחנו לא נושכים
אבל אנחנו לא יכולים להגדיר אותך, זה משהו שאתה צריך לעשות לבד. אנחנו יכולים רק לתת לך את המחשבות לעזור לך, את הכלים אם תרצה לקרוא להם ככה.

p019

New member
הי

כמובן שיכול להיות, אבל גם יכול להיות שלא.אני חושבת שזה שאתה מפנטז על בנות לא עומר יותר מידי, אם כי יתכן שאני טועה.למה אתה מתקוון כשאתה כותב כי יש לך "משיכה מינית חזקה" לבנות בפנטזיות?שעלה נוספת - אתה אומר שב2 הפעמים האחרונות שהתאהבת לא היתה משיכה מינית - זה עומר שבפעם הראשונה כן היתה?אני חושבת שיש ארבה אנשים מיניים שלא מסוגלים לקיים יחסי מיד ללא רגש כלשהו שמנותק מהמין עצמו.אולי חלק מהבעיה שלך זה שהמוסגים שאנחנו מדברים אליהם לא ברורוים לך ואתה מבלבל כמה דברים - אם תענה לפחות על חלק מהשאלות אולי נצליח להבין אחד את השני יותר.חוץ מיזה, אתה מוזמן להישאר ולשאול שעלות. אין להן למהר

tapuz3k

New member
תשובות

*למה אתה מתקוון כשאתה כותב כי יש לך "משיכה מינית חזקה" לבנות בפנטזיות? - זה אומר שבגילי אני מהגיעה לפריקה לבד והרבה אבל כשנסיתי אם מישהי לא הגעתי לפריקה... אפילו לא קרוב *אתה אומר שב2 הפעמים האחרונות שהתאהבת לא היתה משיכה מינית - זה עומר שבפעם הראשונה כן היתה? - כן כשהייתי בן איזה 13 התאהבתי במישהי מכול בחינה היום אני בן 21 ללא חברה כבר ארוכה ואגב שני החברות האחרונות שהיו לי זה היה בגלל לחץ חברתי לא היה לי שום עניין בנושא ובטח לא היה שום אקט מיני איתן. *אני חושבת שיש ארבה אנשים מיניים שלא מסוגלים לקיים יחסי מיד ללא רגש כלשהו שמנותק מהמין עצמו. -נכון *חלק מהבעיה שלך זה שהמוסגים שאנחנו מדברים אליהם לא ברורוים לך ואתה מבלבל כמה דברים. - דברים כמו מה? תשמעי אולי יש אנשים שלא נמשכים למין השני בכלל זה בסדר.. אבל אני כן רק הבעיה היא שזה לא מינית תיגידי לי את האם זה מעשה אסקסואלי?

korpiklaani

New member
בעיקרון כן אסקסואל

ואתה יודע זאת הכי טוב מכל היתר אלא אם יש לך בעיה שאתה לא מספר עליה (בעיה תפקודית או פסיכולוגית) אם זו רק נטייה כזאת של אי משיכה מינית- אז הגעת למקום הנכון

p019

New member
OK

א-מיני יכול להימשך ברמה ריגשית לאדם אחר. זאת אומרת לחבב להתאהב או כל רמה אחרת של רגש. וכנראה שתחת ההגשרה הזו הזה אדם א-מיני יכול להיות הטרו, הומו או דו. וכן, כמו שאמרת, אחד הדרכים לזהות שאתה א-מיני - למרות המשיכה הריגשית אין שום משיחה מינית. שום רצון לשכב או לגעת. אם הבנתי נכון אתה מגיע לפורקן מיני כשאתה מדמיין נשים? אני לא יודעת אם זה סותר א-מיניות או לא. לצורך העיניין, אם א-מיניות מרגישה לך נכון, אז זה כנראה לא סותר את זה. בכל מקרה - אל תעסה מה שלא מתעים לך. ואם אתה נמצא במצב שמפריע לך - תמיד אפשר להעזר בעזרה מקצועית - יש פסיכולוגים שמודעים לקיומם של א-מיניים ויכולים לפתור שאלות שמציקות לך.

א מיניות

ההגדרה לא ברורה בתחום של פנטזיות, אני חושבת שפנטזיות זה דבר שיש בא-מיניות. יש אסקסואלים שמגיעים לפריקה לבד, ולא רוצים אקט מיני עם אחרים. אם אתה מרגיש שאתה לא רוצה אקט מיני, שזה לא טבעי לך עם אחרים, אולי אתה א-מיני. אתה יודע הכי טוב איך אתה מרגיש, מה אתה רוצה. אם אתה לא בטוח, קח את הזמן להחליט. מותר להתלבט.

למעלה