ילדים זה שמחה ו....

מצב
הנושא נעול.

sini100

New member
ילדים זה שמחה ו....

ילדים זה שמחה ו....
לכל מי שיש ילדים הוא מכיר את הקיצבה החודשית מהביטוח לאומי. ברצוני לשאול כיצד לדעתכם נכון להשקיע את הקיצבה הזאת כדי שעוד 18 שנה אני אהיה רגוע שיש לבני את צרכיו הבסיסיים. אשמח לכל תגובה או עצה!!!

צימבי

New member
תקנה מטרנה וחיתולים

ילדים זה שמחה ו....
לכל מי שיש ילדים הוא מכיר את הקיצבה החודשית מהביטוח לאומי. ברצוני לשאול כיצד לדעתכם נכון להשקיע את הקיצבה הזאת כדי שעוד 18 שנה אני אהיה רגוע שיש לבני את צרכיו הבסיסיים. אשמח לכל תגובה או עצה!!!
תקנה מטרנה וחיתולים

sini100

New member
תלמדו לחשב!!!

תקנה מטרנה וחיתולים
תלמדו לחשב!!!
תעשו חשבון של כלכלן פשוט 12*150 כל זה עם ריבית ועם ריבית דרבית של 18 שנה !!!! לפי בדיקה שלי זה נע בין 30K ויכול להגיע ל100K תחשבו על זה....

כמה זה יוצא, זאת לא השאלה הקשה

תלמדו לחשב!!!
תעשו חשבון של כלכלן פשוט 12*150 כל זה עם ריבית ועם ריבית דרבית של 18 שנה !!!! לפי בדיקה שלי זה נע בין 30K ויכול להגיע ל100K תחשבו על זה....
כמה זה יוצא, זאת לא השאלה הקשה
את זה כולם חישבו כשהעלת את השאלה שלך. השאלה האמיתית היא האם 30K יספיקו לבן שלך לכל צרכיו הבסיסיים. תחשוב על זה...

conundrum3

New member
את כל הקצבה החודשית???

ילדים זה שמחה ו....
את כל הקצבה החודשית???
148 ש"ח לילד? וואוו! מלא כסף... וברצינות - אם באפשרותך לחסוך סכום שכזה לטווח ארוך מאוד, אפשר לעשות זאת בחשיפה גדולה יחסית למניות. אני אישית לא הייתי מפחד להחזיק בחיסכון מסוג זה שיעור של 75%-100% במניות, דרך תעודת סל אחת או שתיים. סוגר, עוצם עיניים, מפקיד בכל מצב, מדי חודש, שיתהפך העולם. סביר שבסוף התקופה הארוכה ייחסך שם סכום גדול יותר מאשר דרך נכסים סולידיים. יודגש כי ישנם אנשים שונים עם צרכים שונים, לכן לא בטוח שהכתוב לעיל מתאים לך.

בגיל 12 כבר תשלח את הבנים לסחוב ארגזים בשוק

ילדים זה שמחה ו....
לגבי הבנות.... יש לי כמה רעיונות. כמו בימי קדם,עושים ילדים כדי שהם יוכלו לפרנס אותך. בהצלחה!!

BP BP

New member
כבר לא מעשי

לגבי הבנות.... יש לי כמה רעיונות. כמו בימי קדם,עושים ילדים כדי שהם יוכלו לפרנס אותך. בהצלחה!!
כבר לא מעשי
הוציאו את השוק הסיטונאי מתל אביב. ככה שילדים כבר לא יכולים להגיע לבד לשוק לסחוב ארגזים. לא יודע מתי עזבת את הארץ אבל התקופה של סלאח שבתי כבר עברה מזמן מזמן.

נחמן8

New member
השקעת קיצבת ב. לאומי

ילדים זה שמחה ו....
השקעת קיצבת ב. לאומי
מנסיון אישי- תשקיע בקרן נאמנות בעלת סיכון גבוהה ( משקיעות בכתבי אופציות), בטווח ארוך תקבל תשואה גבוהה מאוד

sini100

New member
אתה מתכוון לעשות הוראת קבע או משהו כזה...

השקעת קיצבת ב. לאומי
מנסיון אישי- תשקיע בקרן נאמנות בעלת סיכון גבוהה ( משקיעות בכתבי אופציות), בטווח ארוך תקבל תשואה גבוהה מאוד

נחמן8

New member
הוראת קבע

הוראת קבע
כן הוראת קבע אבל בקרן שמשקיעה במניות ו/או כתבי אופציות למניות. זו השקעה בסיכון גבוהה אבל עד גיל 18 ( כלומר לטווח ארוך) התשואה גבוהה

sini100

New member
קרן אופציות אני מכיר את נובה סטאר והיא לאו

הוראת קבע
כן הוראת קבע אבל בקרן שמשקיעה במניות ו/או כתבי אופציות למניות. זו השקעה בסיכון גבוהה אבל עד גיל 18 ( כלומר לטווח ארוך) התשואה גבוהה
דווקא נראית רווחית לטווח רחוק... יש לך המלצה אחרת?

נחמן8

New member
בחירת קרן נאמנות

דווקא נראית רווחית לטווח רחוק... יש לך המלצה אחרת?
בחירת קרן נאמנות
קשה לבחור לך קרן יש מידע בשפע באינרטנט קח לדוגמא: אלטשולר יתר- מס' נ"ע 5105903, דיקלה מניות יתר- מס' נ"ע 5131413, אילנות יתר- מס' נ"ע 511455, פסגות על- מס' נ"ע 5110861, הלמן אלדובי הזדמנות- מס' נ"ע 5106786, בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה