ילד אחרי תאומים

זוזי

New member
ילד אחרי תאומים

כן, כן. ממש מומלץ. חיכיתי עד שהתאומות היו בנות חמש וחצי ואז בא הילד המקסים. כל כך נהניתי מקלות הגידול שעשיתי ילד רביעי.

anat30g

New member
זה מה ששמעתי

שאחרי תאומים לגדל ילד בודד זה משחק ילדים... האמת שאני לא בטוחה שאני אלך על עוד אחד... יש לי כבר 4 (שנים גדולים בודדים שנולדו לפני התאומים) - אבל אם יעבור חוק משפחות ברוכות ילדים - אולי נשקול...
שלא כל הכסף ילך לחרדים.

nonana

New member
אני עם שלושה וכרגע על נוסף אפילו לא

במחשבות. מאיפה הכסף?

אצלי הילד נולד 6 שנים אחרי

וזה אכן הרבה יותר קל פתאום אפשר גם לפנק ולוותר כשעים תאומים חייבים לעמוד בקצב הטיפול הפיזי חיתולים אוכל שינה וכו... שלא נשאר הרבה זמן לפינוקים

keren1

New member
לנו יש את דניאל בת 3 וחצי

ותאומים שני ומתן בני שנה וחמישה חודשים. בעלי רוצה עוד אחד. אני די מתנגדת. לא עכשיו ולא אח"כ. כרגע מה שאני רוצה זה לחזור ולישון בלילה.

קרן בת כמה את?

אז אל תעלו את הנושא כעת.... אני לא חושבת על זה כעת למרות שבעלי מדבר על זה (טוב לא ברגע המיידי)... אני בת 28 ועד שאסגור לפחות 35 לא אטריד את עצמי בהיתלבטויות האלה... מה שבטוח שארצה לחוות הריון "חוויה מתקנת" לכל מה שעברתי בגילגול הקודם...

זוזי

New member
גידול שלישיה

נראה לי מה זה קשה. אני זוכרת שעם התאומות הייתי מזדחלת פעם בשבוע לחמותי, זורקת הכל עליה והולכת לישון. שלא לדבר על הצורך להיות לבד מידי פעם (או כהגדרת המשורר: לשבת בשירותים בלי שמישהו מהצד השני ירצה תשומת לב דוקא ברגעים קריטיים אלו). אז עם שלישיה זה נראה לי קשה. האם יש לך עזרה?

המטפלת שלי עזבה לפני שבועיים.....

וחמותי באה לארת למלא מקום עד תחילת פברואר....רק אלוהים יודע מה אעשה אחרי זה....עוד אין לי תוכנית :((

יוטל

New member
אם אחרי 6 שנים, אז אני רגועה..../images/Emo8.gif

הבנות שלי בנות ארבע, ואני לא מסוגלת לחשוב על עוד... סופסוף לילות רצופי שינה, אין השכמות עם התרנגולים הן יכולות לשחק/לצפות בטלויזיה ואנחנו ממשיכים לישון.. יש עם מי לדבר (צריך לעשות קורס בניהול מו"מ) אפשר לשבת במסעדה ולהנות מהארוחה החמה (הדגש על להנות) בקיצור, עולם אחר. כן, כן, תעודדו-הם עוד ישבו יחד ויעסקו את עצמם ואתם תצלחו לשתות נס קפה חם ולא בטמפ´ החדר.זה לוקח זמן אבל זה מגיע. והנה שזה הגיע, אז להתחיל עוד פעם מהתחלה........??????????????

רז2

New member
לי דווקא מתחשק....

התאומים שלי בני שנה ושלושה חודשים (כמעט) ומאוד מתחשק לי עוד הפעם רק אחד.....אבל נראה לי שזה לא הזמן המתאים, בטח עוד יצוצו קשיים שאני אפילו עוד לא חושבת עליהם. כרגע ממש טוב לנו ככה. לא קשה כמו בהתחלה, עובדים הרבה אבל בכיף. ונשאלת השאלה איך אוכל לטפל בעוד אחד כרגע כשהם רוצים וצריכים כ"כ הרבה תשומת לב. אולי אחרי שהם יכנסו לגן אפשר יהיה לראות איך זה מסתדר. מה שבטוח זה שאני מרגישה צורך עז לעבור הריון נורמלי בלי שמירת הריון מעיקה, להסתובב בחוץ עם הבטן ושכל העולם יראה! ואחר כך להסתובב בקלות עם תינוק אחד/אחת, להניק בלי סירבול, עגלת יחיד.... אה, איזה קל שזה נראה.....

טל+

New member
../images/Emo12.gif כאילו ידעת לשם מה נכנסתי לפורום

עכשיו... אנחנו שוקלים ילד נוסף (קצת יראים משניים נוספים יחד
) ורציתי לשאול למי יש ילד/ה אחרי תאומים וכמה זמן חיכיתם... בחיי
תודה!

יוטל

New member
לטל-כתבנו על אותו נושא באותו זמן../images/Emo3.gif

אני מבינה שאנחנו באותה הקלחת.....

למעלה