ילד מאומץ שהוא בן יחיד למאמצים מתגייס לצבא

RonspotNL

New member
אם לא הייתה תעשיית אימוץ ותעשיית אימוץ

שמגלגלת מילארדים על חשבון ילדים את לא היית כאן את חלק מהבעיה המסר הזה הוא נכון גם לכם וגם להם את לקחת ילדה של מישהו אחר ושילמת עבורה סכום לא קטן הבעיה היא אצלך גם כן ומי שמשלמת את החשבון לכל חייה מבלי שבחרה בזה היא הילדה המאומצת את אימצת ילדה שאולי נחטפה מהורייה הביולוגיים על מנת שאת תשלמי סכום עצום בשבילה כשמאוד ייתכן שהאימוץ הוא לא חוקי את חושבת שזה קשקוש? תבדקי אם האימוץ הוא כשר וחוקי תבדקי איך ילדתך המאומצת הגיעה למוסד חפשי את האם הביולוגית ושאלי אותה מה קרה מאוד ייתכן שהיא מחפשת אותה ואין לה מושג בכלל שהיא חיה בישראל ואומצה מבלי שנתנה את רשותה ... אם היא תגיד שזה מה שקרה את תהיי בבעיה ויותר מזה זה כבר לא יהיה קשקוש אלא המציאות של בתך יש בקבוצה הפתוחה בפייסבוק עוד עדות כזו לאוסף על אימוץ לא חוקי כשההורים המאמצים לא סיפרו למאומצת שהיא בכלל אומצה בדיוק בגלל הסיבה הזו את מוזמנת לקרוא .... לך זה לא משנה שלה אין את הדנא שלך לה זה משנה ביותר גם אם היא לא מראה את זה או אומרת את זה או חושבת על זה היא לא צריכה להחליט לגבי זה הרי זה חלק מהבעיה באימוץ כי אין לנו כל ידע על עצמינו עד פתיחת התיק והמפגש הראשוני אפילו את שמנו המקורי בהרבה מקרים משנים ומנסים למחוק אותנו לחלוטין והנה את כרגיל חסרת רגש וחסרת הבנה בדברים כל כך מינימליים כשזה נוגע לכל הנושא הזה שנקרא אימוץ שמי שיוצאת מגוחכת כאן בגלל זה היא את לא אני כשאני חושב בהחלט שאין לך כל יכולת הורית אם אין לך כל הבנה במשמעות של אימוץ מצבה בהווה יותר טוב? את בטוחה? להיות ללא כל זהות שם ידע על ההיסטוריה שלך קשרים עם המשפחה שלך וידע על עצמך זה יותר יותר טוב מבחינתך?מבחינתי לא אני בהחלט חושב שילדייך אומללים כי אפילו טיפת רגישות וידע בנושא הזה אין לך אז שוב כסף יש לך מחשבה ורגישות כמעט שלא ואת זה אפשר להבין די בקלות מהדיון הזה מבחינתי הדיון הזה רק מראה את הבעיה אצלכם ההורים המאמצים ....

KallaGLP

New member
לה לה לה לה

התקליט מזמן נשבר
והרבה אבק צבר.
אומללות, טינה, תסכול
מזיקים הם לעיכול,
המצאות והזיות
הטפות מוסרניות
על עצמן חוזרות בלי די -
לגוון היה כדאי.
שיעמום כזה מרדים -
לא כולם בו כבר עומדים.
אם תמשיך להיות תקוע,
בעולם מומצא שקוע,
הגולשים כולם ינומו
ולכתוב כבר לא יקומו,
ורק התקליט בלי הרף
יגמגם, רעב לטרף.

RonspotNL

New member
אז בקיצור תגובה רצינית אין לך

אני מבין שאת בהכחשה רצינית אז יש שתי אפשרויות
1)או שאני צודק את יודעת שהאימוץ לא חוקי ואת מרגישה אשמה לגבי זה
2)או שאת חוששת שאני צודק ושאת זו שתהיי בבעיה אם יתברר וזה נכון ובתך נחטפה ויותר מזה בתך

הזלזול שלך פוגע בה ובך כאחד ובהורים מאמצים כמוך אני רק מקווה שאם יתברר שאני צודק את תקבלי את מה שמגיע לך ואז במקום לזלזל במציאות ובאחרים/רות כולל בבתך יזלזלו בך ....אני בהחלט מבין למה את לא ראוייה להיות הורה והורה מאמץ ואני בהחלט מבין למה אני מרחם על כל ילדייך אולי על אלה הביולוגיים אפילו יותר כי את אימם בכל מצב ושום דבר לא ישנה את זה

KallaGLP

New member

RonspotNL

New member
הוכחת את הנקודה שלי מצוין

את גורמת נזק לך ולהורים מאמצים אחרים/רות ולעמותות ולשרות למען ההורים המאמצים המשרתים את ההורים המאמצים בלבד לא רק לבתך מקווה בשבילך שהמציאות תזלזל בך כמו שאת מזלזלת במציאות בעובדות ובבתך רק אל תשכחי שאם הדברים נכונים ובתך נחטפה או שהאימוץ לא היה חוקי את זו שתצטרכי להתמודד עם האחריות מול בתך אימה ועם העובדות לא תוכלי לזלזל כמו שאת מזלזלת כאן ושום אייקון וטקסט מגוחך לא יעזרו לך לברוח מהמציאות מי שנשארת להתמודד עם ההשלכות בכל מקרה לכל חייה זו בתך ואת זה את חייבת להפנים

RonspotNL

New member
עצוב שאת ממשיכה להוכיח את זה

ועוד יותר עצוב שאת עושה את זה באופן כל כך פומבי ואם באמת היית מעוניינת לעזור לבתך היית מפנימה דברים ושואלת יותר שאלות ועד עכשיו רק זילזלת בכל מה שנאמר כאן זו בדיוק הסיבה שאת לא מתאימה להיות הורה מאמץ או הורה בכלל אין לך כל רצון להפנים להבין בכלל ...

RonspotNL

New member
תמשיכי

את רק מראה עד כמה את לא מתאימה להיות הורה שלא לדבר על להיות הורה מאמץ הזלזול שלך רק מראה את האדם שאת הורה מאמץ את לא ראויה להיות גם לא הורה בכלל אם אני הייתי הורה והורה מאמץ ללא כל ידע הייתי מנסה להבין ולדעת להפנים על מנת שאוכל לעזור לילדיי על מנת שלהם יהיה יותר קל בהתמודדות הזו בזלזול שלך אני רק יכול להבין שהילדה שלך לא מעניינת אותך בכלל

RonspotNL

New member
תמשיכי אני אוהב לראות איך את עושה מעצמך צחוק

ומביכה את עצמך בנושא כל כך רציני את רק מוכיחה את הטענה שלי ומחזקת אותה בכל תגובה שכזו ויותר מזה אם הייתה לך טענה רצינית כנגד הטענה שלי לא היית מגיבה בצורה כזו המציאות קשה ולך קשה להתמודד עם העובדות כמו כל אדם אחר כמוך אז מה שנשאר לך זה לשים אייקונים ללא כל טענה נגדית אחרת כמו שאמרתי אני בהחלט חושב שבמקרה שלך לבתך המאומצת יש מזל שהיא לא כמו הילדים הביולוגיים שלך כשהם צריכים להתמודד איתך בין אם הם רוצים בזה או לא ברגע שהיא תוכל כולי תקווה שתברח ממך רחוק ככל שאפשר ותעדיף להתעלם ממך אני בכל מקרה לא הייתי רוצה להיות בקשר עם אישה כמוך המזלזלת בצורה שכזו בעובדות מינימליות הקשורות לילדה שלה את לא ראוייה בכלל לקשר איתה

RonspotNL

New member
תמשיכי

את רק מוכיחה את הטענה שלי מצויין עם כל תגובה שכזו ללא כל טענה נגדית לשלי זו הבעיה של אנשים מסוגך העובדות קשות כשקשה לערער עליהן אז כל מה שנשאר זה לשים אייקונים ולזלזל בהן כמו שאמרתי את לא ראוייה להיות הורה או הורה מאמץ אם זה היחס שלך לנושא כל עוד אין לך כל טענה נגדית חזקה משלי הבעיה נמצאת אצלך ואצלך בלבד

RonspotNL

New member
כמו שאמרתי את מוכיחה את זה מצוין

שהורה את לא ראויה להיות בטח שלא הורה מאמץ כשאת מזלזלת בצורה הפגנתית שכזו בבתך ובעובדות אבל אני מקווה בשבילך שבתך לא קוראת כאן ו/ או רואה את הזלזול שלך כאן בה .. קחי בחשבון שהזלזול הזה בין אם ראתה או לא יכול לגרום למריבה בינכן מתישהוא (אם את מזלזלת בה ובעובדות האימוץ כאן אני בטוח שאת מזלזלת גם בה מולה ובאותה הצורה )ואת זה אולי יהיה קשה לפתור אחר כך ואת זו שתישארי להתמודד עם הבעיה כמו שהיא וכשזה יקרה לא תוכלי לשים אייקונים אבל בצורה הזו גם את האפשרות לבקשת עזרה וייעוץ כשתיצטרכי שרפת לעצמך כי את עצמך זילזלת בהכל זה יהיה בהחלט קשה לך לבקש עזרה אחרי מה שעשית כאן עד עכשיו שלא תגידי אחר כך שלא הזהרתי אותך אם זה מה שיקרה

RonspotNL

New member
אז שוב

כשתהיי זקוקה לעיצה ועזרה תחשבי פעמיים לפני שאת שמה כאן פוסט או תגובה בשרשור חדש שייווצר כי אחרי השרשור הזה והזלזול שלך בעיקר חיסלת כל אפשרות לעזור לך שכתזדקקי לזה בעיקר אבל גם להגיב לך באופן רציני כבר לא יהיה אפשרי הנזק שגרמת לעצמך הוא גדול...

למעלה