ילד מאומץ שהוא בן יחיד למאמצים מתגייס לצבא

RonspotNL

New member
תמשיכי

כי האייקונים האלה הם הדבר היחיד שנשאר לך לשים כאן אין לך שום דבר להוסיף לפורום או לדיון הזה אף אחד או אחת מעכשיו כבר לא יכול/ה לקחת אותך ברצינות בטח שלא בצורה הזו של התייחסות בנושא כל כך רציני אז עדיף שתסיימי את זה אם היה לך משהו להוסיף היית מוסיפה כאן כנראה שהאמת קשה לך מדיי אז תעשי טובה תזלזלי במקום אחר ..וכמו שאמרתי אל תבקשי כאן עיצה או עזרה כשתצטרכי כי אולי תקבלי את אותו היחס ותקבלי תגובות עם אותם האייקונים ...לא יהיה לך נעים אם זה מה שיקרה או אולי זה מה שאת רוצה?

KallaGLP

New member

RonspotNL

New member
אז בקיצור מיצית את מקומך בפורום

מותר לך הבנו שאת עם זילזול ושאין לך חשק להתמודד עם עובדות את לא חייבת להראות לכולם שאין לך שום דבר להוסיף חוץ מאייקונים במשך תקופה שלמה את זה כל מי שעוקב/ת אחרי הפורום והשרשור כבר הבין או הבינה לבד שאין לך מה לתרום יותר לדיון או לפורום אז חאלס או שתגיבי לעניין או שתלכי לפורומים בהם את לא מזלזלת בעובדות ופרטים אני בטוח שיהיה לך יותר נח מאשר כאן

RonspotNL

New member
מצויין

תחפשי מקום אחר שמתאים לך יותר שבו לא יהיה לך כל רצון לזלזל באמת ובעובדות ויהיה לך הסיכוי להוסיף עוד איזה תוכן מסויים פה חיסלת את עצמך לגמרי עם התגובות המגוחכות האלה תודה על הזמן שביזבזת כאן לאחרים /רות

RonspotNL

New member
זהו?

הצגת האייקונים נגמרה ? מצויין בפעם הבאה תנסי להגיע עם טענות נגדיות לדיון שבו את לוקחת חלק ותשתדלי לא לזלזל במה שמנסים להגיד לך כשמדברים על עובדות בעיקר כשזה נוגע לך אישית ... אולי בפעם הבאה יילך לך יותר טוב אם תתמודדי נכון עם התגובות והתכנים למרות שאחרי השרשור הזה אני בספק אם זה יקרה

RonspotNL

New member
כמו שאמרתי את מוכיחה את זה מצוין

שאין לך מה להוסיף לפורום או לדיון הזה את לא צריכה לשים את התגובות האלה רק בשביל להוכיח את זה שוב ושוב כי כולם כבר הבינו שאין לך שום דבר להוסיף אגב באופן מסויים אני מקווה שביתך קוראת את הפורום ורואה את הזלזול שלך בה בכל מקרה מי שקורא כאן כבר הבין שאת לא מוכנה להתמודד עם עובדות ודיון כמו אדם בוגר אז הדבר היחיד שנשאר לך זה לחשוב לפעם הבאה איך להתמודד עם דיון ועובדות מבלי להראות מגוחכת בהצלחה

RonspotNL

New member
אבל מה הקטע שלך?

אם אין לך שום דבר להוסיף מה הקטע של האייקונים? הבנו יש לך בעיה עם לענות לעניין הבנו אין לך כל טענה נגדית לדברים שהוצגו כאן אבל מה הקטע הזה לשים אייקונים? הזלזול שלך כבר מוכר ורואים את זה במשך כל השרשור את לא צריכה להראות שאין לך שום דבר להוסיף כי שוב אם היה לך משהו להוסיף לא היית מתנהגת בצורה כזו בעיקר כשזה פורום שאמור לנגוע לך אם את אכן אם מאמצת והדברים צריכים להיות חשובים לך מספיק כי זה נוגע לבתך אבל הראית שאין לך כל כוונה לקחת את כל מה שנאמר לך ברצינות אז את יכולה ללכת לפורום אחר או להקים לך קבוצה עם הורים כמוך המזלזלים בעובדות והמציאות בשביל שלהם יהיה יותר קל בינתיים כל עוד אין לך כל טענה נגדית לדברים שלי התגובות שלך מיותרות

RonspotNL

New member
פסיכולוג אולי יוכל לעזור לך

כנראה שאת זקוקה לזה ומאוד ייתכן שזה לא המקום המתאים לך כי עם התגובות האלה אפשר להבין שאת במצוקה די קשה ואת זקוקה לעזרה ....

RonspotNL

New member
כמו שאמרתי פסיכולוג אולי יעזור לך

אנחנו כבר לא כי את מקומך כאן איבדת לגמרי

RonspotNL

New member
מקווה שפסיכולוגים מומחים קוראים את התגובות שלך

אני בטוח שיציעו לך ייעוץ פסיכולוגי אולי אפילו בחינם כי אפשר להבין שאת עם בעייה נפשית קשה למרות שאת זה יכול רק מומחה לקבוע כי כבר הבנו שאין לך מה להוסיף לדברים שנאמרו כאן הבנו שאת מזלזלת בכל עובדה ואמרנו שבגלל דרך ההתנהגות שלך כאן איבדת את מקומך בפורום הרי שוב אם היה לך מה להוסיף אם הייתה לך כל טענה נגדית היית שמה אותה כאן וכבר חצי שרשור לפחות את שמה אייקונים בלבד אז אם זו צורת ההתנהגות שלך אין לך מה לעשות כאן כשתתחילי להגיב ברצינות ועם תגובות לעניין אולי אחרים ואחרות יקחו אותך ברצינות גם כן שימי לב שכל אחד ואחת יכולים לראות את ההתנהגות שלך כאן דרך הפרופיל שלך אז עוד פחות אנשים ירצו להגיב לך גם בפורומים אחרים שבהם את לוקחת חלק בגלל ההתנהגות שלך כאן או אולי יגיבו לך באותה הצורה ...לא בטוח שאת רוצה לקבל את אותה ההתייחסות או שכן?אבל כמו שאמרתי אם בתך רואה וקוראת את הפורום אני מאוד מקווה שהיא לא מובכת בגללך זו לא אשמתה שאת זו שאימצת אותה ושילמת עליה הון זו לא אשמתה שאימה המאמצת לוקה בבעיות נפשיות די קשות אולי אבל שוב את זה רק אדם מומחה יכול לקבוע אבל לפי ההתנהגות שלך כאן מאוד ייתכן שזה המקרה

RonspotNL

New member
בקיצור אין לך כאן כבר מקום

תחזרי כשיהיו לך טענות נגדיות בדיונים שנוגעים לך ולבתך עד אז קחי ייעוץ פסיכולוגי והפסקה מתפוז ...

למעלה