ים של דפוקים.

ים של דפוקים.

זה, בערך, מה שיש לי להגיד על כל האנשים שרימו, שלחו מאות SMSים לבחירת המועמד המועדף עליהם, עשו "עסקאות" עם מעריצים של מועמד אחר (היתה עסקה די גדולה בין המעריצים של מורן לבין המעריצים של שירי, מה שלא כל כך יצא לשמחתי הרב, אבל הכוונה אומרת הכל..) ועשו הכל כדי שהמועמד שלהם יזכה. הערצה זה נחמד ולא-מזיק, אבל מכאן ועד לרמות ולזייף קולות בשביל שמישהו יזכה? אני לא מבינה את ההחלטה המגוחכת הזאת לתת לכל אחד 250 קולות. לכל אחד מגיע קול אחד וזהו! מה שחשוב פה זו דעת הקהל, ולא דעה של איזה-משועמם-ששולח-את-ההצבעה-שלו-אלפי-פעמים או כמה האקרים שמצאו שיטה לריבוי קולות. זה פשוט לא הוגן שקול של אדם אחד לא שווה לקול של מישהו אחר. אם מישהו אחד בעד שירי, נניח, והשני בעד נינט- הקולות שלהם צריכים להיות שווים. זה לא פייר שהמעריץ של שירי (סתם דוגמה) יתן לה עוד 240 קולות, גם אם הוא המבין הכי גדול במוזיקה, והמעריץ השני יתן רק קול אחד, כי יש לו מה לעשות בזמנו הפנוי. זה ממש פוגם באמינות של הבחירה הזאת, כל המעריצים הפנאטים שרק הורסים עם ההצבעות הבלתי-פוסקות והרמאות. זאת תחרות, והמנצח צריך לנצח ביושר, ולא על פי כמות המעריצים ומידת ההערצה שלהם. (לירז רחמין לשלתום!!1
) שלא תבינו אותי לא נכון - אני הייתי בעד נינט, ואני בהחלט מבינה את כמות הקולות שהיו לה (והגיע לה), אבל הענין של הקולות הכפולים מאוד צרם לי. אני היחידה?

«AdiDuShA»

New member
../images/Emo179.gifאת האמת, את צודקת../images/Emo45.gif

ורק עכשיו שמתי לב, גם אני הצבעתי כמו משוגעת מיליוני אלף פעם {טוב בטח לא כל כך הרבה} והדבר הנכון לעשות הוא להצביע פעם אחת
ועכשיו אני מצטערת שהצבעתי כל כך הרבה פעמים..{לא שזה כזה משנה}

AndreaCorr ©

New member
את צודקת בהחלט!!

מה הקטע לתת לכל אחד להצביע 250 פעם? אני הצבעתי לגבסו כמה פעמים עד שכבר נמאס להקליק (זה קרה די מהר, לא יותר מ10 הצבעות). שיתנו לכל אחד להצביע פעם אחת. זה באמת ישקף את הדעה האמיתית של הקהל.

AndreaCorr ©

New member
עכשיו חשבתי על זה..

אני מניחה שהם נתנו להצביע כל כך הרבה פעמים בגלל הכסף. תחשבו כמה כסף כל הSMSים והטלפונים מכניסים.

כן, זאת כנראה הסיבה

וחבל שזה ככה, כי זו לא המטרה. המטרה היא שתהיה תחרות הוגנת כמה שאפשר, והיא פשוט לא היתה כזו. אולי בפעם הזאת יהיה משהו יותר רציני כדי לאסור על "הצבעות כפולות" למיניהן.

../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif אני שונאת לקרוא הודעות

שלך
עם כלך הודעה, אני כל כך מסכימה, שכבר אין לי מה להוסיף
בכל אופן, הפעם יש טיפה
ככה... קודם כל, צביקה הדר סתם עושה קונצים, זה שקיבלו יותר ממיליון קולות, אומר בערך 500 אלף צופים, אם לא פחות, כי זה בהנחה שיש מספיק מפגרים שמצביעים פעמיים. אני בכל אופן לא הצבעתי, בדוגרי לא הזיז לי מי זוכה. שיתפגר עם הכסף שלו. רציתי את שירי או נינט, והיה ברור לי שאחת מהן תזכה, אז זה היה מיותר
בכל אופן, כמו שאמרו, הם עשו הכל בשביל הכסף

aYaLoLy

New member
../images/Emo45.gif|צודקים כולם!100%../images/Emo95.gif../images/Emo15.gif

תראו זה באמת מגוחך שכל אחד יכול להצביע כמה פעמים שהוא רוצה.. זה פוגע באמינות של התחרות ובשלב מסויים זה יכול גם להפוך לגמרי את התוצאות.. בלי שום ספק נינט היתה זוכה גם אם כל "מעריץ" היה מצביע פעם אחת.. ואם הייתי במקומה.. הייתי מעדיפה ש200 אלף אנשים יצביעו לי מאשר 100 אלף שכל אחד שולח 700 הודעות.. לדעתי גם זה לא הוגן כל הקע שהקהל קובעץ... בניצנים היו צריכים לשים יותר שופטים.. (למרות שכל כך אהבתיאת ההבעה של שירי כשאמרו לה שהיא מקום 3
)... ולתת לשופטים יותר אחוזים מכלל ההצבעה כי סה"כ זה יכול להפוך לתחרות של " למי יש יותר חברים", או כמה אנשים משועממים יש שמוכנים להצביע 700 פעם למתמודד...

../images/Emo45.gif

אז.. כמו שאמרה דסי מושא הערצתי האברילית
ובערך כל מי שהגיב- צריך לאסור על יותר מהצבעה אחת, גם אם זה מכניס הרבה כסף לחברות הסלולארי, כמו שאמרו פה. זו תחרות, לא מסע-אחרי-כסף של נוקיה.
אני שמחה לדעת שאני לא היחידה שחושבת ככה.

14מתן

New member
לזה אני לא מסכים...

השופטים הצביעו עוד יותר מלכלך מהצופים בבית שהצביעו מלא פעמים באמת נראה לכם שלשירי הגיע מקום שלישי ? אני לא חושב.. כולם היו מופתעים כ-ו-ל-ם לא רק שירי והמעריצים שלה זה פשוט לא שיקף באמת.. לדעתי צריך לוותר בכלל על השופטים...

LeAnNe

New member
אני דווקא חשבתי שלשירי מגיע מקום של

ישי *נסקלת באכזריות* ומה לעשות שאולי גם לשופטים היה את הדעה הזאת, כי לא כולנו נולדנו לדעה אחת.. בכך מקרה התענגתי מהמבט שלה כשהיא אמרה "מה?", אם זה היה בהפרש גדול (של נקודות) לא הייתי מבינה אותם, אבל הניקוד כמעט וחולק שווה בשווה (נראה לי הפרש של איזה 5,000 בין כל אחד). וזה לא שאני אומרת ששירי שרה רע, אני רק אומרת ששי שר יותר טוב!

LeAnNe

New member
../images/Emo45.gif

אני בעד שלא יהיה אפשר להצביע דרך האינטרנט! כשאתה מצביע דרך הודעות SMS זה גם עולה לך כסף אז זה לא כל כך משתלם לך (אלה אם אתה האבא של המתמודד).. גם אותי עצבן החלק הזה.

keren007

New member
מסכימה לחלוטין...

גם אני מעריצה של נינט ואין לי ספק שהיא היתה זוכה גם בלי כל ההכפלות...

למעלה