ים

אודה על פתרון 2 חלומות, ארוך מצטערת

רקע

אחרי הסגר הקודם, הורידו לי שעות עבודה, כמובן קשה מבחינה כספית, יש באפשרותי לקבל מכתב פיטורין , ואני חושבת לעשות זאת.

אני גרושה, ובלי זוגיות , כמובן שרוצה. הייתי בזוגיות ארוכת שנים שנגמרה , והוא המשיך הלאה ....

החלום מאוד מבלבל יש כמה דברים ביחד ......

החלום

אני עם חברים , חלק מהעבודה....... בסופ"ש בבית מלון בחו"ל..... אני נסעתי עם הנכד שלי,

במלון עדיין לא קבלנו את החדרים

כולם מדברים שפה זרה, אני יודעת רק עברית, ומחפשת מישהו בקבלה שמדבר עברית. מאוד מתוסבכת מהעניין הזה

מתחילה מסיבת ריקודים, כולם רוקדים, אני עומדת לבד, לא מצטרפת, ואז מחפשת את הנכד שלי, ורואה שהמלון

נמצא ממש על שפת הים, הים מאוד מאוד רגוע, ואז רואה מישהי בקבלה שמדברת עברית, אומרת לה שאני

רוצה את החדר, הם לא מתייחסים אלי, ואז אני נמצאת בקומה עליונה, מסתכלת למטה רואה את החברים שלי

ואת הבן זוג שלי לשעבר עם החברה שלו אני קוראת לו והוא לא עונה. והולך עם החברה שלו, חבר אחר שמכיר אותי בא אלי,

ומדבר איתי ואז אני הולכת לחפש את הנכד שלי, אני נכנסת לחדר אמבטיה, באחד הקומות, לובשת בגד ים,

יוצאת לים, ואז רואה את הנכד , אומרת לו איפה אתה , אמר מצאתי חברים, לקחתי בגד ים של חבר, אמרתי טוב

בוא נכנס לים, הים שקט, אבל איך שאנחנו נכנסים, הגיעו גלים גבוהים מאוד, ואני ממש מפחדת

ואומרת לו בוא נשחה מהר, נכנסנו מתחת לגל הענק, ואז אני מחזיקה לו את היד, ומושכת אותו אלי.

בחלום אני מרגישה מאוד בודדה , מבחינה חברית שבמציאות זה לא כך.....

עוד חלום שחברה שלי חלמה עלי

שאני הייתיי רזה מאוד, באתי נתתי לה נשיקה, אחכ שאלתי אותה מה דעתה על בחור בשם יעקב.

והבחור יעקב היא רואה אותו כאחד שיש לו מכשיר שמיעה באוזן שמאל, מעט כרס, גבוה, ומעט שיער

סוף נחלום

הרקע

אין לי כמובן חבר אבל יעקב זה שם של אבא שלי ז"ל. ו

היה לי חבר בדיוק באותו תיאור שהיא חלמה

אלישבע777

Well-known member
הפרוש לי לחלומך הראשון בלבד. את החלום של החברה, אני צריכה לקבל מהחברה, בניסוח שלה ( יש חשיבות לניסוח של החולם) וגם פרטים עליה. אם שני התנאים הללו יתמלאו, אנסה לפרשו, אם אוכל. אם היא לא יכולה לכתוב כאן, אז היא יכולה להכתיב לך את הניסוח שלה, ואת הרקע הרלבנטי לחלום ופרטים על עצמה. ככל שיהיו יותר פרטים, כך יהיה לי יותר קל לפרש.

חילקתי את החלום לחלקים ולכל חלק פרוש משלו

חלק א - התסכול

אני עם חברים , חלק מהעבודה....... בסופ"ש בבית מלון בחו"ל..... אני נסעתי עם הנכד שלי, במלון עדיין לא קבלנו את החדרים כולם מדברים שפה זרה, אני יודעת רק עברית, ומחפשת מישהו בקבלה שמדברת עברית. מאוד מתוסבכת מהעניין הזה

מתחילה מסיבת ריקודים, כולם רוקדים, אני עומדת לבד, לא מצטרפת, ואז מחפשת את הנכד שלי, ורואה שהמלון נמצא ממש על שפת הים, הים מאוד מאוד רגוע, ואז רואה מישהי בקבלה שמדברת עברית, אומרת לה שאני רוצה את החדר, הם לא מתייחסים אלי,

נסעת עם חברים והנכד לבלות סוף שבוע רגוע בבית מלון, על יד הים עד כאן כאילו הכל בסדר. אבל מייד העניינים משתבשים. כולם מדברים שפה זרה, אף אחד לא מתייחס אלייך, לא קיבלת חדר, אף אחד אינו מזמין אותך לרקוד, הנכד שלך חסר, ופקידת הקבלה שיודעת עברית, לא מספקת תשובות. [נעלמה מהחלום]. מה כן טוב? המלון נמצא על שפת הים והים רגוע. הים מסמל גם סוג של חופש ונופש, של מרחב עצום עד מעבר לאופק, מעבר לזמן.

בחלק הזה, יש תסכול רב. הכל מבולבל ולא ברור מה קורה ולמה לא עוזרים לך, אבל המצב אינו מסוכן ( הים רגוע). זה המצב שלך כיום – עם ההתלבטויות איך לנהוג בעניין עזיבת העבודה המתסכלת. היחס הבלתי מכבד שקיבלת בעבודה לאחרונה ( פעם היה יותר טוב , היום לא) אפילו כשלפתע סוף סוף מסתמן פתרון באופק ( מצאת פקידה שיודעת עברית), לא קיבלת מענה.

חלק ב' החבר הטוב

ואז אני נמצאת בקומה עליונה, מסתכלת למטה רואה את החברים שלי ואת הבן זוג שלי לשעבר עם החברה שלו אני קוראת לו והוא לא עונה. והולך עם החברה שלו, חבר אחר שמכיר אותי בא אלי, ומדבר איתי ואז אני הולכת לחפש את הנכד שלי, אני נכנסת לחדר אמבטיה, באחד הקומות, לובשת בגד ים,

את נמצאת בקומה העליונה, משקיפה מלמעלה- רואה ואינה נראית. ואת יכולה לראות אנשים מוכרים לך מאד ( החברים שלך, בן זוגך לשעבר וחברתו) שאינם בקשר איתך ואינם טובים לך היום וגם לא במצב שאת נמצאת בו. החברים אינם בדיוק חברים , מאז שהגעתם למלון יחד - אין לך קשר איתם, אין לך שיג ושיח איתם. בן זוגך לשעבר "תוקע לך אצבע בעין" ואפילו הנכד שלך, עדיין לא חזר. בעצם את לא עושה כלום בקומה למעלה. רק מסתכלת. מה שמוזר הוא – שאין בחלק הזה רגשות! את מנותקת אפילו מעצמך. אינך מקנאה, אינך כועסת , אינך עצובה ו- אין לך מניע לפעול. את לא זזה. רק חבר אחד שמכיר אותך משוחח איתך ואז מתחולל איזו שהוא אירוע! השיחה עם מישהו מוכר ( בעברית מן הסתם) ההתייחסות שלו אליך, מפעילה אצלך מנועים! את הולכת לחפש את הנכד, את נכנסת לאמבטיה כדי ללבוש בגד ים. את נזכרת שבאת לנופש, במלון על שפת הים וצריך להנות! מי החבר הזה? אולי זו דווקא חברה? אולי הוא סמל לזוגיות הטובה שהיתה לך והלוואי שהיא תחזור? אולי הוא סמל לבן זוג עתידי שאת מייחלת אליו ( ולכן את מרגישה בחלום בודדה) - רק את יכולה לדעת.

חלק ג' בים עם הנכד

יוצאת לים, ואז רואה את הנכד , אומרת לו איפה אתה , אמר מצאתי חברים, לקחתי בגד ים של חבר, אמרתי טוב בוא נכנס לים, הים שקט, אבל איך שאנחנו נכנסים, הגיעו גלים גבוהים מאוד, ואני ממש מפחדת ואומרת לו בוא נשחה מהר, נכנסנו מתחת לגל הענק, ואז אני מחזיקה לו את היד, ומושכת אותו אלי.

בחלום אני מרגישה מאוד בודדה , מבחינה חברית כשבמציאות זה לא כך.....

את יוצאת לים, מן הסתם להינות מהים וגם למצוא את הנכד. שתי הנאות שעדין נשארו לך, עדין, בכל זאת בכל המצב המתסכל הזה. הנכד נמצא, לבוש בגד ים (וגם את), הים שקט ואת מציעה לו להיכנס לים. עד כה, נפלא! הנה הנופש שלך מתחיל...

אבל כמו לפי חוק מרפי, כל פתרון מציב בעיות חדשות – מייד כשאתם נכנסים לים, הגיעו גלים גבוהים ומפחידים. עתה את מתחילה סוף סוף להראות רגשות של פחד. יש לך אחריות על הנכד. באומץ רב את מחזיקה לו את היד מושכת אותו אלייך ושניכם צוללים מתחת לגל ענק. אומנם אין סוף לחלום, מה קרה אחר כך. אבל החלום הסתיים באיזו נימה אופטימית – את מחזיקה את יד הנכד ומושכת אותו אליך, ובעצם הוא אינו טובע וגם את לא!

למרות הקשיים והתלאות שעברת, יש לך אחריות. יש לך דור המשך! אסור לך לוותר ולטבוע בים של קושי, אסור לך להיות פסיבית וללכת לאיבוד. עלייך לצלול מתחת לגל, שם הגל אינו מורגש אבל עדיין מסוכן, ולהציל את עצמך ואת מי שאת אחראית עליו. אם בכל החלום, היית די פסיבית, ונתת לאירועים להתרחש ללא שליטה – בסוף החלום, במצב המסוכן ביותר שלך, עשית מעשה גבורה עילאי! יצאת מעבדות לחרות. גם בחלום הזה כמו בחלום התינוקת – את מצילה את עצמך ולא רק את עצמך אלא גם את הדור השלישי, הדור שיחיה הרבה אחרייך.

אשמח לתגובתך!!

בוקר טוב לך...............אהבתי והתחברתי.

אני חולמת כל לילה זה דבר מדהים. הלילה חלמתי,
החלום
שהתקופה לפני החגים- ואני הולכת למשרד , כל הצוות והבוסים נמצאים, אני ניגשת לכל אחד באופן אישי לוחצת יד אומרת להם חג
שמח, והם שמחים לראות אותי -- אבל אני בתוך תוכי יודעת שזה לחיצה יד לפרידה אבל לא רוצה להגיד להם. אלא להעלם בשקט
ואז מגיעה לבוס הגדול, הוא מסתכל עלי אנחנו לא מדברים - ושואלת חברה אם הם סוגרים עכשיו
את המשרד לחגים אמרה לי כן, אז אני רצה לבוס הגדול, אומרת לו חייבת לדבר איתך, תן לי רבע שבע , או עושה פרצוף של אוףףףףף
אמרתי לו, רק רבע שעה לא יותר, חייבת לדבר איתך - והוא מסכים ואומר אני אקרא לך חכי, אני יוצאת לרחוב לקנות משהו
ואז אומרת מה יצאתי ואם הוא ייקרא לי ואני חוזרת בריצה למשרד מחכה לו. ומתעוררת

למעלה