ימו
שימו

ימו ../images/Emo23.gif שימו ../images/Emo23.gif

הסכמ"ש חזר שיר השבוע שלכם [של איה] שיר השבוע שלכם [לא של איה] בילוי השבוע שלכם סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו משהו שהרס לכם את השבוע משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא מאכל השבוע משפט השבוע שלכם

היא כתבה לי "האמת .... התאכזבתי ..."

אז גם לה וגם לכולם - עקב העובדה שאיש לא סיכמ"ש - הנה שלי : הסכמ"ש חזר שיר השבוע שלכם [של איה] - "מה יהיה אתי אמא " - מוקדש לאימי האובר פולנייה שיר השבוע שלכם [לא של איה] - אין לי מושג איך קוראים לו אבל הוא תקוע לי בראש כבר שבוע - Its a quoter after one ... bla bla bla ... but I miss you now בילוי השבוע שלכם - לבשל לחברים שבאו בשבת - בתפריט היה - צלי עוף של גלי , ספגטי מיטבולז , הום פרייז שניצלים עם חלה טריה שאפיתי , ולקונוח סינמון רולז - גם מעשה ידי סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם - איך פגשתי את אמא תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - נופ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - נופ משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו שום דבר משהו שהרס לכם את השבוע - מי שכתבה לי "האמת - התאכזבתי" משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא - להתחיל להתארגן על קנייה מרוכזת לאיה ומלך סיאם ולארגן לה יום הולדת ... למראת שאני מרגיש קצט זנוח ... לא הבטיחו מפגש באוקטובר ???? בראשון ???? מאכל השבוע - ראו כל אחד מהר"מ משפט השבוע שלכם - Tuta Mishka Jabba Du Hatt

למעלה