ימחק ההימנון ההונגרי מהפורום ????

knan

New member
את כניראה לא הבנת את אוה.....

מה לנו ולהימנון ההונגרי,לא חשוב לדעת רק מילים בעל פה אלא את משמעויותהן מן הסתם.

knan

New member
את כניראה לא הבנת את אוה.....

מה לנו ולהימנון ההונגרי,לא חשוב לדעת רק מילים בעל פה אלא את משמעויותהן מן הסתם.האם ראית מדינה בעולם ,מוזיאון,בית תרבות,פורום,וכיוצא באלה שגאים בהמנון שלא שייך להם????? אנחנו מיצגים פורום ישראלי לא פורום הונגרי,וודאי שלא מזדהים עם תכניו של ההמנון .חשבי על כך. אנחנו משוחחים על ההונגרים,על התרבות שלהם,על האוכל שלהם,על השורשים שלנו שם,שאם נשאל את הורינו סבינו אני לא משוכנע שישמחו שההמנון ההונגרי משמש דגל בשער הפורום שלנו. הייתתי שמח לו היית מנמקת את התגובה שלך שהיא לא!!!!!

ובכן ,

קודם כל אשמח אם את הודעותיך שעוסקות באותו נושא של שאלות תשרשרי לאותו שירשור ולא תציפי בשאלות כל הזמן בפתיחת הודעה חדשה. ולגבי ההמנון מכיוון שפה אנו עוסקים בתרבות הונגריה אז הרגשנו שיהיה נחמד אם נשים את ההמנון ההונגרי שהוא גם חלק מתרבות הונגריה.

הו הו לא יודע איך להגיב כאן..

אבל דווקא היה נחמד לשמוע את ההמנון ההונגרי בכניסה אני מאוד אהבתי.

גלי®

New member
עזוב "להגיב" ... תמשיך להעלות את

המתכונים שלך ...הרבה יותר מועיל ...

תודה לך גלי../images/Emo141.gif

ומאיפה את אם אפשר לשאול? אני מפתח תקווה ישראל, מת על האוכל ההונגרי לא מדבר הונגרית לצערי אבל מבין כמו שצריך שמח שמצאתי את הפורום הזה להכיר כמה אנשים הונגרים כמוני, הונגריה הונריה מה יפה היא מינימום פעם בשנה אני שם מת על הונגריה.

גלי®

New member
ברצון ... אני חיפאית (בפעם האחרונה

שבדקתי , זה היה עדיין בגבולות ישראל ,אבל עם המצב כיום - לך , תדע...
) עוד קצת מידע על הנפשות הפועלות כאן בפורום , ניתן לראות בשרשור הזה ... אגב : יכול להיות שאני מזהה את הניק "גומבוץ" ממקום אחר ? מכתבות מסוימות על הונגריה , או שסתם נדמה לי ?

ממש לא נדמה לך חמדתי..

אמצתי כמה דברים שאהבתי משם פשו אקסרא אורינל מה שהיה שם
ובכלל אני ממש ממש מעריץ את ההונגרים באשר יהיו גם את הונגריה?? מי אבא אמא סבים סבתות? את מדברת הונגרית?

גלי®

New member
וואו , לכבוד לי ... ../images/Emo6.gif (השאר כאן

בטח יחשבו שירדתי טוטאלית מהפסים ... רק שבמסגרת חיפושי המתכונים ההונגרים שלי , נתקלתי בך שוב ושוב ....
...) אני צברית (דור ראשון) , בת לשני הורים יוצאי הונגריה ... מבינה כמעט כל מילה בהונגרית , אבל מתביישת לדבר ...

היי גלי וברוך הבא הונגרי חדש..../images/Emo140.gif

לכבוד הוא לנו לקבל חברים חדשים ודומננטים פה.. אז ספרו יקיריי מה חדש היום ואיך אתם מרגישים?

גלי מתביישת?

למה מתביישת? הלוואי עלי לדבר הונגרית זו השפה שמעלה הכי הרבה אסוציאציות אצל נשים אחרי הגרמנית
חהההההההההה אם את יורדת לדעתי.. ומה מעשיך בחיים עבודתך או לומדת? אני לומד להיות רוקח, לא קל אבל אני בשנה שניה היום יש קצת חופש עד שעה 12 בצהרים אז מתיצב באונברסיטה.

תודה למנהלת על הברכה../images/Emo141.gif

מרגיש טוב תודה, מבין שאתן אחיות כאן ואחת פה בארץ ואחת שם בהונגריה , יפה יפה. מנסה ללמוד קצת על הפורום מצטער על רבויי ההודעות שלי היום

טומי*

New member
את האמת בקשר להמנון....../images/Emo26.gif

לי באופן אישי זה מאוד צורם אבל מי אני קטן שאתערב בשיקוליהן של מנהלות הפורום אני פשוט נכנס ישירות, בלי להכנס לדף הפתיחה של הפורום.

הונגרי חדש בקשה קטנה..

הפרה של זכויות יוצרים זו עברה, כאשר אתה מביא לכאן סיפורים או ציטטות או כל דבר אחר שלא נכתב רשמית על ידיך עליך לציין מאין זה נלקח! אחרת זה ימחק לאלתר, לתשומת לבך!

וינונה

New member
לא סתם ציטטות אלא כתבה שלמה ../images/Emo46.gif

לא יפה. למה לא צוין המקור? כתבה מקסימה של גומבוץ סלע בYNET http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-1980174,00.html

למעלה