ימנוניקוס, נגמרה לכם עוד פנטזיה.... שר המשפטים של טראמפ: לא מצאנו הוכחה להונאה נרחבת בבחירות

evglev1

Well-known member
מנהל
כן לצערינו אמריקה עוד לא בשלה לגמילה מפוליטקל קורקט ולראיית העולם בשחור לבן. אם כי לאור הפערים הקטנים במדינות המתנדדות, נראה שלולא הקורונה טראמפ היה זוכה לעוד 4 שנים והיה אפשר להרוג את התקווה הערבית לכך שישראל תחזור לגבולות הדומים לגבולות 1967 ואת התקווה של פליטי 1948 לחזור. ואולי להביא לפרישת ארה"ב עם כל המדינות שתמכו בהכרה בירושלים כבירת ישראל מהארגון האנטישמי והאנטי הלבן האו"ם.

אלפיני

Well-known member
נראה שלולא הקורונה טראמפ היה זוכה לעוד 4 שנים
לא יכול להגיד לך, אבל מה שכן ברור שהקורונה גרמה לטראמפ לאדישות ואי התערבות בכל המישור הפדרלי בניסיון להתמודד עמה. זה פעל נגדו.

סטילהוק1

Well-known member
לא יכול להגיד לך, אבל מה שכן ברור שהקורונה גרמה לטראמפ לאדישות ואי התערבות בכל המישור הפדרלי בניסיון להתמודד עמה. זה פעל נגדו.
אל דאגה, הדיקטטור הג'ינג'י המטורף המושחת כבר יפטר גם אותו כמו שפיטר את האחראי על האבטחה הלאומית שלו. למזלם של האמריאים הם עומדים להיפטר מהמטורף המושחת הזה ב 20 בינואר.

Harrington

Well-known member
מנהל

שר המשפטים של טראמפ: לא מצאנו הוכחה להונאה נרחבת בבחירות​

לא יודע בדיוק איך זה עובד בארצות הברית, אבל בהנחה שזה עובד כמו בישראל, אזי עמדת שר המשפטים די חסרת משמעות בעניין. ודאי כשהוא מדבר רק על התלונות שהובאו בפני משרדו. מי שיכריע זה בית המשפט. מה הוא יכריע? אין לי מושג. אבל כל עוד לא יכריע, מה לעשות, אין הכרעה :).

אלפיני

Well-known member
לא יודע בדיוק איך זה עובד בארצות הברית, אבל בהנחה שזה עובד כמו בישראל, אזי עמדת שר המשפטים די חסרת משמעות בעניין. ודאי כשהוא מדבר רק על התלונות שהובאו בפני משרדו. מי שיכריע זה בית המשפט. מה הוא יכריע? אין לי מושג. אבל כל עוד לא יכריע, מה לעשות, אין הכרעה :).
אם אינך יודע שאל. משרד המשפטים הוא הגורם האמור לבחון האשמות שכאלה ולהביא את המלצותיו לבית המשפט. טראמפ צריך להתחיל להביא ראיות לסיפורים שלו. כשמשרד המשפטים אומר שאין כאלה הוא בבעיה שכן אין לבית המשפט בסיס לקבוע התנהלות לא נאותה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אינך יודע שאל. משרד המשפטים הוא הגורם האמור לבחון האשמות שכאלה ולהביא את המלצותיו לבית המשפט. טראמפ צריך להתחיל להביא ראיות לסיפורים שלו. כשמשרד המשפטים אומר שאין כאלה הוא בבעיה שכן אין לבית המשפט בסיס לקבוע התנהלות לא נאותה.
לא נשמע סביר. הרי טראמפ (או עותר אחר) עדיין יכול להציג בעצמו ראיות לביהמ"ש גם אם משרד המשפטים טרם קיבל אותן. הצהרת משרד המשפטים גם מצביעה על כך ומציינת במפורש שמה שנבדק הוא מה שהוא בפניו.

1ספי11

Well-known member
לא נשמע סביר. הרי טראמפ (או עותר אחר) עדיין יכול להציג בעצמו ראיות לביהמ"ש גם אם משרד המשפטים טרם קיבל אותן. הצהרת משרד המשפטים גם מצביעה על כך ומציינת במפורש שמה שנבדק הוא מה שהוא בפניו.
הנשיא עדיין לא הציג ראיה אחת שיש לה בסיס עובדתי.

Harrington

Well-known member
מנהל
הנשיא עדיין לא הציג ראיה אחת שיש לה בסיס עובדתי.
האמת שהוא הציג דווקא לא מעט. כך למשל מאות תצהירים (נדמה לי שאף יותר) שנחשבים ראיות לכל דבר ועניין. אבל עזוב אותך מעובדות. הן לא שווה שנתייחס אליהן מספיק כדי להרוס סיפור טוב.

1ספי11

Well-known member
האמת שהוא הציג דווקא לא מעט. כך למשל מאות תצהירים (נדמה לי שאף יותר) שנחשבים ראיות לכל דבר ועניין. אבל עזוב אותך מעובדות. הן לא שווה שנתייחס אליהן מספיק כדי להרוס סיפור טוב.
אף בית משפט לא קיבל טענה אחת של הנשיא.
אין תצהיר שהביא עובדות מאומתות.
אבל עזוב אותך מעובדות שרק מקלקלות סיפור טוב.

Harrington

Well-known member
מנהל
אף בית משפט לא קיבל טענה אחת של הנשיא.
מעבר לכך שזה לא באמת מדויק, זה חסר משמעות. טראמפ שם את יהוו אל ביהמ"ש העליון. הוא צריך להיכשל בכל הערכאות המדינתיות כדי להגיע לשם.
אגב גם אם זה כן היה מדויק מה שכתבת, זה חסר משמעות. הגולל ייסתם רק לאחר שביהמ"ש העליון יכריע. לא דקה קודם לכן. דחיית העתירות בערכאות נמוכות יותר לא מעידה על כלום מבחינה זו.
אין תצהיר שהביא עובדות מאומתות.
את זה אתה החלטת. המציאות דווקא שונה. אני לא יודע אם די בתצהירים האלו כדי שהעתירות תתקבלנה, אבל בהחלט יש תצהירים כאמור ואלו מהווים ראיות לכל דבר ועניין. גם אם בתשקורת הישראלית מעדיפים להגיד כאילו זה לא המצב.
אבל עזוב אותך מעובדות שרק מקלקלות סיפור טוב.
אתה זה שמתעלם מהעובדות ומביא המצאות, לא אני.

1ספי11

Well-known member
מעבר לכך שזה לא באמת מדויק, זה חסר משמעות. טראמפ שם את יהוו אל ביהמ"ש העליון. הוא צריך להיכשל בכל הערכאות המדינתיות כדי להגיע לשם.
אגב גם אם זה כן היה מדויק מה שכתבת, זה חסר משמעות. הגולל ייסתם רק לאחר שביהמ"ש העליון יכריע. לא דקה קודם לכן. דחיית העתירות בערכאות נמוכות יותר לא מעידה על כלום מבחינה זו.

את זה אתה החלטת. המציאות דווקא שונה. אני לא יודע אם די בתצהירים האלו כדי שהעתירות תתקבלנה, אבל בהחלט יש תצהירים כאמור ואלו מהווים ראיות לכל דבר ועניין. גם אם בתשקורת הישראלית מעדיפים להגיד כאילו זה לא המצב.

זה נהפך לילדותי.

סטילהוק1

Well-known member

בית המשפט העליון לא יכריע לטובת הדיקטטור המטורף המושחת, שאחרת הוא יצדיק את מה שטוענים לגבי ארה"ב של טראמפ שהיא דיקטטורה של דיקטטור מטורף ומושחת שקונה שופטים כדי שיחזיקו אותו בשלטון כנגד רצון העם וההכרעה הדמוקרטית בקלפי. ואת זה אף שופט הגון וישר לא ירצה ברזומה שלו. אלא אם כן הוא חי בצפון קוריאה, שזה מה שטראמפ הדיקטטור המטורף המושחת התכוון וממשיך להתכוון להפוך את ארה"ב שלמזלה נפטרה ממנו בזמן.

Harrington

Well-known member
מנהל
בית המשפט העליון לא יכריע לטובת הדיקטטור המטורף המושחת, שאחרת הוא יצדיק את מה שטוענים לגבי ארה"ב של טראמפ שהיא דיקטטורה של דיקטטור מטורף ומושחת שקונה שופטים כדי שיחזיקו אותו בשלטון כנגד רצון העם וההכרעה הדמוקרטית בקלפי. ואת זה אף שופט הגון וישר לא ירצה ברזומה שלו. אלא אם כן הוא חי בצפון קוריאה, שזה מה שטראמפ הדיקטטור המטורף המושחת התכוון וממשיך להתכוון להפוך את ארה"ב שלמזלה נפטרה ממנו בזמן.
אין לי מושג כיצד יכריע בית המשפט העליון. אגב, לא מכיר דיקטטור שמעורב בעניין.
אם בית המשפט יקבע מסמרות בנוגע לעניינים שעל הפרק, זה יהיה מן הסתם בגלל שהוא יקבל את הטיעונים המשפטיים שיוצגו בפניו. כך בדיוק אמור להיראות רזומה של שופט (שאגב הרזומה שלו לא ממש מעניין אותו, מאחר וזה תפקידו האחרון בקריירה). משום מה לא נראה לי שהפרשנות הקיצונית (ובעיני המנותקת) שלך למצב כזה תעניין אותו יותר מדי.

Katomishh

Well-known member
כרגיל פייק.
עדיין לא מצאו הוכחה להונאה נרחבת, בעיקר כי חברת מכונות ההצבעה לא מוכנה לאפשר גישה לקוד המכונות לבדיקה.
מה שכן מצאו הן אלפי עדויות פורנזיות ושל אנשים בשבועה להונאות בחירות בקני מידה קטנים ובינוניים שנידונים כרגע ב 5 מדינות.
ביניהן משאית שהעבירה ארגזים של פתקי הצבעה מניו יורק לפנסילבניה, וארגזים של עשרות ומאות אלפי מעטפות שהגיעו פתאום משום מקום ועוד כהנא וכהנא.
אם תחבר את כולן כנראה שתקבל הונאה בקנה מידה ארצי.
לא סתם כבר קרוב ל 50% מהציבור האמריקאי (75% מהרפובליקאים) סבורים שללא הונאת בחירות ביידן לא היה נבחר.
והאחוז הזה עולה ועולה ועולה ככל שנחשפות יותר עדויות.

1ספי11

Well-known member
כרגיל פייק.
עדיין לא מצאו הוכחה להונאה נרחבת, בעיקר כי חברת מכונות ההצבעה לא מוכנה לאפשר גישה לקוד המכונות לבדיקה.
מה שכן מצאו הן אלפי עדויות פורנזיות ושל אנשים בשבועה להונאות בחירות בקני מידה קטנים ובינוניים שנידונים כרגע ב 5 מדינות.
ביניהן משאית שהעבירה ארגזים של פתקי הצבעה מניו יורק לפנסילבניה, וארגזים של עשרות ומאות אלפי מעטפות שהגיעו פתאום משום מקום ועוד כהנא וכהנא.
אם תחבר את כולן כנראה שתקבל הונאה בקנה מידה ארצי.
לא סתם כבר קרוב ל 50% מהציבור האמריקאי (75% מהרפובליקאים) סבורים שללא הונאת בחירות ביידן לא היה נבחר.
והאחוז הזה עולה ועולה ועולה ככל שנחשפות יותר עדויות.
המספרים אתה מביא הם שקר.
הרבה יותר אזרחים אמריקאים הצביעו עבור ביידן ולא כל הרפובליקנים חושבים שהיתה רמאות אז אין סיכוי שקרוב ל50% מאמינים בהונאה.
אגב,כל הסיפורים שהבאת לכאן נבדקו ונמצא שלא היו.

Katomishh

Well-known member
המספרים אתה מביא הם שקר.
הרבה יותר אזרחים אמריקאים הצביעו עבור ביידן ולא כל הרפובליקנים חושבים שהיתה רמאות אז אין סיכוי שקרוב ל50% מאמינים בהונאה.
אגב,כל הסיפורים שהבאת לכאן נבדקו ונמצא שלא היו.
יוסף, עדיף שלא תכתוב בנושאים שאתה לא מבין בהם.

למעלה