יס התחילו לשדר את המפץ מההתחלה

wranger

New member
יס התחילו לשדר את המפץ מההתחלה

צפיתי עכשיו בפעם הראשונה בפרק הראשון של המפץ (איכשהו הצלחתי לפספס אותו עד עכשיו). מצחיק שפני אומרת שם שהיא מאומהה ולא מנברסקה...

בקיצור, אני לא סגור על מועדי השידור, אבל זה משודר בצמדים של שני פרקים בכל פעם, אז לכו עכשיו ובדקו את לוח המשדרים.

DontEvenBlink

New member
אומהה היא עיר בנברסקה

אני אוהבת כשעושים מרתונים של סדרות.... ככה אפשר להיות בטוחים שלא נפספס כלום.

הייתה תקופה שהייתי רואה את הפרקים של איך פגשתי את אמא בלופים.

wranger

New member
אה, כן?

היא סיפרה ללאונרד ושלדון שהיא כתבה תסריט על נערה שמגיעה מנברסקה וחולמת להיות שחקנית אבל בינתיים עובדת בצ'יזקייק פקטורי, אז לאונרד שאל אותה אם זה עליה, והיא ענתה שלא, היא בכלל מאומהה.

JAMES DEAN

New member
יופי ככה נוכל לדבר על הפרקים שהיו

בגלל שהפורום יחסית חדש אפשר להתחיל מהתחלה וככה נניח מישהו ישאל או ירצה לדעת נפנה אותו לאותו שרשור.
זה יכול להיות גם עם פרטים שלא שמנו לב אליהם עד עכשיו.

wranger

New member
נכון. למשל, ששלדון עדיין לא דופק שלוש פעמים

"פני-פני-פני", אלא סתם נקישות רגילות.

t o m a k

New member
יש המון דוגמאות לזה..

שלדון התחיל לדפוק על הדלת בצורה של <דפיקה> "פני" <דפיקה> "פני" <דפיקה> "פני" רק מפרק 10 בעונה הראשונה (אתם מוזמנים לבדוק אותי)
לגבי בפרק הראשון גם אני משתי לב שכשלנוארד אומרלה "אז זה מבוסס קלות על חייך" כי מדובר על בחורה מנברסקה היא אומרת "לא, אני מאומהה"
שלדון אמר למשך כל הסדרה שהוא לא רוקד, אך בעונה החמישית/שישית כשהוא יצא לערב בנות עם שלדון וברנדט הוא רקד עם איימי..
ראג' אמור לא להיות מסוגל לדבר עם נשים.. אך מעולם לא הסבירו איך הוא מסוגל לדבר עם אמא שלו ואחותו..

t o m a k

New member
בנוסף..

בפרק 13 בעונה הראשונה שלדון יושב על הכסא הסמוך לספה.. עובדה שלא מתיישבת עם הטירוף שלו לגבי המקום בו הוא יושב במיוחד שבסוף העונה השניה ראינו שכשהם רק הכירו את הווארד וראג' הוא החליט שזה יהיה המקום שלו...

לראג' יש אילמות סלקטיבית

זו מחלה אמיתית. יש ילדים, למשל, שלא יכולים לדבר עם זרים, אבל כן יכולים לדבר עם בני המשפחה שלהם.
ראג' לא יכול לדבר עם נשים, אבל אמא שלו ואחותו לא "נחשבות" נשים בעיניו כי הן בנות משפחה... הן לא גורמות לו ללחץ כמו נשים זרות.

http://he.wikipedia.org/wiki/אילמות_סלקטיבית

t o m a k

New member
אז הנה משהו אחר..

בפרק 13 בעונה הראשונה ראג' עושה צחוק מתוכנן לשלדון כשפני לידו והוא אינו שיכור..

למעלה