יפעת יקירה

חתול

New member
יפעת יקירה

מזל טוב על הפורום החדש! אני לא מספיק לעקוב בקודם ועכשיו אני צריך לפצל את זמני בין פה לשם... אני חייב...כי אני שייך גם לפה וגם לשם וגם כי חברי השכונה משרבטים הגיגים פה ושם... המון הצלחה בבנית השכונה החדשה (שם לא משהו אבל נחיה עם זה)!! חתול.

יפעת*

New member
חתול מתוק ו... כולם

אתה צודק! ישבנו שעות, מנהל הפורומים ואני וניסינו למצוא שם אחר לפורום הזה, שם שיגדיר את הכל, ופשוט לא הצלחנו למצוא משהו אחר שכולל בתוכו את כל הדברים וכל האנשים. אם יש לכם רעיונות, אני אשמח לשמוע. הפתעת אותי בכניסה הזאת, תודה שבאת. תבריא מהר ותחזור אלינו. מתגעגעת יפעת

אילה.

New member
יפעת...

מה דעתך על השמות: - סיומים והתחלות - סוף והתחלה - מעגלים - סגירת מעגל - סוגרים מעגל זה ככה, בלי ``לשבת`` על זה הרבה זמן... אשמח לשמוע ממך תגובה ואם בא לך - לחשוב על שמות נוספים (יש לי כאן אתגר מקצועי...) שלך, אילה

יפעת*

New member
הכל נכון

אבל איפה נכנסת כאן הקריאה לאוכלוסיה המסויימת הזאת, שאליה מכוון הפורום? איך אמורים אנשים להבין, שכאן זה מקום לגרושים וגרושות, לאנשים שבדרך.. ולכאלה שחושבים על זה????? שמות לא חסר, העניין הוא לתת שם שמתאים למה שאנחנו רוצים לומר, ולמי שאנחנו רוצים שיהיה כאן. יש המון פורומים, אבל הפורום הזה מכוון למקום מסויים, סיומים והתחלות, מעגלים, סגירת מעגל... כל אלה קשורים לנושא, אך לא מייחדים קבוצה. נשואים/ נשואות, גאים/גאות.... סטודנטים... כל אלה מאפיינים קבוצה מסויימת, אנשים נכנסים לפורומים הללו כדי למצוא בהם שיחה ועניין, הקשורים לנושא בו הם עוסקים, וכך גם כאן. לכן השם הנבחר, לכן זה לקח הרבה זמן, ובסוף בכל זאת נתקבל השם הזה, פשוט כי לא הצלחנו למצוא שם אחר, מתאים. אני אשמח לשמוע עוד רעיונות ותודה על הנסיון יפעת

למעלה