יצחק רבין לזיכרו

אפי 7

New member
יש לי שאלה שאלתית- מדוע תפוז הוסיפו

לפורומים אם המסרים? שבת נעימה אפי

אנפה2

New member
אפי, מה זה הוסיפו? לא היה קיים קודם

כי אני מאז שמשוטטת בפורמים מכירת את תיבת המסרים ואף זכיתי לקבל מנת מסרים מיותרת ביותר, ולא אגיד ממי , עד שראיתי שיש דרך לחסום וחסמתי. ולדעתי זה נועד למצב של אנטימיות מסוימת (לא למה שאתם מתכוונים) להחלפת מידעים שלא מענינים את כולם וכד'.

אפי 7

New member
צדקתן - המסרים אכן נועדו ל-../images/Emo91.gif

דו-שיח שמתנהל בין שני אנשים בפורום - ולעתים זה פשוט לא נעים ומרגישים כמו מציצנים לתוך שיחה שלא נועדה לנו. שתהיינה אלפי הודעות שיש בהן שיתוף של כולם - מבורכים תהיו - וכמו שכבר אמרתי - כל המוסיף מוסיף ולא גורע. הפורום שלנו זו חגיגת יום עצמאות - המוני אנשים חוגגים בגדול - כל אחד בוחר לעצמו את ה"חלק האמנותי" ועליו יתענג. שוב - שבת נעימה אפי

p a l o m a

New member
אפי - צודקת. גם לדעתי (לא יודעת

להפוך את דעתי למקמה...
) כאשר השיחה גולשת להתכתבות אישית (מודה שזה קורה גם לחתומה מטה...) עדיף לעבור למסר אישי..כי ברור שזה לא את כולם מעניין... שלכם פאלומה

bimbo.

New member
אני רוצה לציין שנושאים רבים שאינם

התכתבות אישית, גם הם לא תמיד מעניינים את כולם. עכשיו השאלה היא, מהי התכתבות אישית? מתכון שמישהי מביאה - עשוי לעניין רבות/ים מאיתנו. משפטי הומור שמוחלפים בין שניים - עשויים להנות את רובנו. כמובן שאסור שדברים אלה יהוו את ליבו של הפורום, אלא רק כתוספת משעשעת פה ושם.
ישנם המון נושאים מעניינים שאפשר להעלות (ואף אחד מהם לא עולה כעת בדעתי. אולי כי עוד לא שתיתי קפה, יכול להיות????
) ובסך הכל זה פורום כייפי, וכל אחד מוצא בו את הנישה המתאימה לו. ולמנהלת שלנו, קפטין אנימו, שטורחת ומשגיחה עלינו, עולליה, זר פרחים

מנורה

New member
בימבו אכן מילים של שבת ../images/Emo6.gifוכל זה

לפני שתיית הקפה
מיוח עבורך

אנימו

New member
ואשר לנושאים - לא כל כדור פוגע.

כולם עושים כמיטב יכולתם וכולם מועדים פה ושם בהתכתבות אישית שיש בה לעתים החן שלה. העיקר שנהיה ביחד, נשמח ונהיה טובי-לב . ועיקר העיקרים - שנהיה בריאים.

מילים כסלע בימבו../images/Emo45.gifוהומור מה שיותר

הרי זה משובח
אין כמו לפתוח את הדף, לקרוא, ולהתפקע מצחוק מול המסך

vera2

New member
בימבו יקרה כל מילה בסלה

הנושאים מעניינים יש ערנות וכל אחד יכול למצוא את מה שמענין אותה/ו.כל הכבוד לאנימו.

למעלה