יציאה בשאלה/ להשאר אנוסים. עניים של אופי?

יציאה בשאלה/ להשאר אנוסים. עניים של אופי?

מה דעתכם האם מישהו שלמרות כל הקשיים והפחדים בסופו של דבר כן יצא מהארון ושינה את חייו, זה עניין של אופי? זה אומר שיש לו אופי יותר חזק ולוחמני ומי שבוחר להשאר אנוס אומר שיש לו אופי קצת פחות לוחמני ואמיץ? או שזה באמת תלוי בנסיבות החיים שהוא התגלגל אלייהם? מה דעתכם?? יום מקסים. תהילה

סוג ב

New member
תלוי בנסיבות

אני לא חושבת שאני חלשת אופי, בזה שאני משקרת לילדים שלי. הם ואני, נפסיד הרבה, אם באמת תהיה לי "יציאת ארון" מלאה...

ג נ ו ב

New member
מזוית אישית,

לו ידעתי היום בבירור, שרמת חיי נשארת באותו סגנון ויכולת, הייתי חוצה את הקו עוד היום. כרגע, נוח לי להישאר ``מחופש`` למען החיים הטובים. אני עושה מה בראש שלי, (כמעט הכל) אבל יש דברים אילוצי הנסיבות, לא אוכל לעשות, פחדן? לא. אני מרגיש מספיק בשל לכך. וגם יש לי את האומץ.

אני חושבת שכל התשובות נכונות

לפעמים יוצאים בשאלה בגלל פתיחות. לפעמים בגלל סגירות. לעיתים בגלל לחץ בבית ולעיתים בגלל חוסר לחץ
.

לדעתי יש כאן שילוב

ברור שאחד שיש לו אופי חזק ולוחמני יהיה לו יותר קל לצאת בשאלה, אבל עדיין זה תלוי מאוד בנסיבות חייו!ילדים,משפחה,וכו`. בהחלט יתכן שאדם למרות שיש לו אופי חזק לא ירצה לסבך לילדיו את החיים,ונראה לי שזה רובנו כאן!לדעתי אי אפשר לקבוע בזה כללים כי כל אדם וסיפורו.

למעלה