יציאה לבילוי בליל שישי- למה רק לי לא מרשים?

יציאה לבילוי בליל שישי- למה רק לי לא מרשים?

כאמא לשלוש בנות אני במעגל ה"חרדות" כבר כמה זמן.... היציואת בליל שישי הן חלק משגרת הילדים ואני מצאתי עצמי חוזרת על המשפטים שלי פעם אחר פעם... מזמינה את באות הפורום לקרוא רשימה חדשה שלי בנושא כאן ונפתח דיון פיקנטי בפורום!! שבת חמימה ונעימה לכולנו!

עוד לא הגענו לשלב הזה של חזרה בשעה

מאוחרת. אני יודעת שדודה שלי שיש לה בנות עשרה לא מגבילה אותן בשעת חזרה בשישי כי למחרת אפשר לישון.

יוו איזה חננה אני הייתי ../images/Emo6.gif

פעם ראשונה שיצאתי לבד בערב זה היה בגיל 16 לטיילת בת"א לאכול גלידה אם חברות
האמת מה שהרגיע את ההורים שלי זה שלמדתי קראטה וידעתי לשמור על עצמי.

לא צחוק

2 בנות שלמדו איתי הצילו את עצמן מאונס ותקיפה. הן כמובן פוצצו את התוקף מכות עד אישפוז אבל הגיע לו.

כשבנותי היו בגיל העשרה משום מה תמיד היה להן

קשר עם בנות שגם להן לא הרשו לצאת בחצות הליל ולחזור בשעות הבוקר המוקדמות. מעבר לכך אנחנו האימהות תאמנו בנינו תמיד הסדרי נסיעה וחזרה של הבנות. ולכן לא זכורים לי מצבים כאלו... כולנו כלומר כל האמהות שידרנו על אותו גל... ואז אף אחת לא נראתה שונה בעיני חברתה....

האם יש הבדל בחזרה הביתה בין השעה 2400

לבין 0200? ואם יודעים היכן הבת ושיש מי שיחזיר אותה (ההורים שלה או הורים אחרים בסבב?)עדיין זה מדאיג?

ידענו שהבנות מבלות בקניון/בסרט/במסיבה

כלומר ידענו היכן הן נמצאות. ידענו מי נמצא שם לא היה מקובל להזמין ילדים מבתי ספר אחרים כמו שאני שומעת היום. או משכבות גיל שונות. אני רואה אצל בני כשהוא מוזמן ביום שישי בערב הוא יוצא עם הכיתה ואין ילדים נוספים שמצטרפים. אני חייבת לומר לך שהשנה שזו שנת בר מצווה קצת צורם לי שהם נוהגים להזמין רק את הכיתה ולא את השכבה.

גם כשאני יודעת היכן

היא נמצאת ועם מי - יש תכונות לפעילות בשעות יותר מאוחרות. זה הגיל! אני לא נלחמת בזה, פשוט שמה בקרה עצמית ומשאירה ערוץ שיח פתוח. לטעמי ילדה בגיל 13-14 אין לה מה להסתובב בקניון בשעה 2 בלילה. גם לי וגם לה אין שליטה על מי שמסתובב שם מלבדה וחבריה.

אני מסכימה איתך שאין שום סיבה להסתובב בשעות

כאלו בקניון. אבל אם כמה אימהות נדברות בינהן על שעת החזרה של הבנות, ועל מקום בילוי הגיוני אני חושבת שקל יותר לשרוד את התקופה הזו

mAmA MiSiSiPi

New member
אמא שלי אף פעם לא הגבילה

מבחינתה חושך ב20:00 זה אותו חושך כש02:00 כל עוד היא ידעה לאן ועם מי אני הולכת לא היתה לה בעיה.

למעלה