יצירתיים לכאן

Mrs peanut

New member
יצירתיים לכאן

אני מכינה תוכנית שנתית לפעילויות אחה"צ שמיועדות לנערות בגיל ההתבגרות ב"בית חם". הרעיון שלי הוא להקדיש יום בשבוע לנושא מסוים שיחזור כל החודש. למשל: חודש תזונה הכולל פעילויות כמו- צפיה בסרט "רטטוי" או "supersize me", ולאחריה הפעלה הקשורה לאבות המזון, תזונה נכונה. תחרות בישול- חלוקה לקבוצות, כל קבוצה תתבקש להכין מנה מסוימת ולאחר מכן נשב לאכול ונכריז על הקבוצה המנצחת. הפעלות "אוכל ברחבי העולם"- פעילויות וטריוויה הנוגעות למאכלים שונים ומשונים בעולם משחקי אוכל- נשחק משחקים הקשורים באוכל- מי מצליחה ללעוס הכי הרבה מסטיקים בבת אחת, מי מצליחה לשיר שיר עם כמה שיותר פלחי תפוז בפה, מי עוברת מסלול מכשולים כשבפיה כף ועליה ביצה, מי הקבוצה שמצליחה להכין הכי הרבה מיץ מאבטיח אחד... ערב שוקולד אשמח לרעיונות נוספים- כגון חודש מוסיקה, חודש איכות הסביבה ומה הוא יכול לכלול.... מיליון תודות!

יש לך כבר 3 ../images/Emo3.gif

קחי בחשבון שאני בראש של גן חובה אז יכול להיות שהרעיונות יהיו בהתאם
את יכולה לעשות חוש אביב/חורף. חורף - מאכלים של חורף, עונת החורף, פירות הדר. אביב-לקשר לפסח וגם לפריחה-לצאת לטיול. או לעשות בחודש אפריל שזה יום העצמאות חודש ישראל כי זה 60 שנה למדינה. חודש בריאות- למרות שזה די מזכיר את התזונה. חודש טיפוח אישי. אני אנסה לחשוב על עוד..

למעלה