יצירת טופס משנה באקסס

arnon25

New member
יצירת טופס משנה באקסס ../images/Emo22.gif

יש לי בעיה ביצירת טופס משנה, אני נכנס לטופס לוחץ חדש בוחר אשף טפסים בוחר טבלה ואח"כ בוחר את השדות שאני מעוניין שיהיו בטופס ומעביר לשדות שנבחרו, לאחר מכן אני בוחר את הטבלה השנייה ובוחר את השדות שאני מעוניין בהם גם כן לשדות שנבחרו וכשאני לוחץ הבא אני לא מגיע למסך שאני אמור להגיע אליו עם אפשרות של " כיצד ברצונך להציג את הנתונים שלך? " וגם במסך אין בכלל אופציה של טופס משנה. האם יש צורך בקשרי גומלין בין הטבלאות ואם כן מאיזה סוג? אני פועל לפי ספר של פוקס אקסס 97 ועד כה לא היו לי בעיות כנראה אני מפסס משהו.

אכן מפספס, אבל צריך פירוט ../images/Emo6.gif

אגב בדקתי בכוננית ספרי האקסס שלי וב"ערכת לימוד של אקסס 97" יש אכן בעיות בכל הקשור להסבר קשרים - מסבירים שם כל כך שטחי, כך שבמידה ואין לך רקע במסדי נתונים, אתה בבעיה אבל אנסה לעזור לך אגב כבר אמרתי שהבעיה שלך היא של קשרי טבלאות? אם לא, אני אומר זאת עכשיו. בשתי הטבלאות אמור להיות שדה אחד או יותר שישמשו כמפתח בין שתי הטבלאות למשל מספר תעודת זהות, מספר הזמנה וכו´, לשני השדות אמור להיות אותו מבנה נתונים והקשרים בין הטבלאות אמורות להיות מוגדרים בקשרים במסד הנתונים תיתכן אחת משתי האפשרויות הבאות: 1. לא הגדרת קשרים במסד הנתונים או הגדרת קשרים לקויים 2. אתה מנסה לבנות טופס משנה בין שתי טבלאות זרות אין לי אפשרות לעזור לך יותר, אבל אמליץ לך על ספרים שמופיעים אצלי במדף האקסס בעברית ערכת לימוד של אקסס 2000 - הוד עמי - ספר טוב עם הסברים טובים על מסדי נתונים המדריך השלם לאופיס 2000 - פוקוס, הוא אמור להימכר בהנחה משמעותית עכשיו ואגב אקסס זה תוכנה שלא קל ללמוד לבד, כך שקורות טעויות ולומדים מטעויות, אדם צייט בהצלחה

למעלה