יקיצה טבעית

pluto2202

New member
יקיצה טבעית

שלום, עד לא מזמן הייתי מתעורר תמיד בשעה 7 בבוקר, לא משנה מתי הייתי הולך לישון. בזמן האחרון אני מתעורר לאחר 6 וחצי-7 שעות שניה ללא קשר לשעה שבא הלכתי לישון ולפעמים אפילו פחות. הבעיה היא שאני עייף לאורך כל היום, וגם לא מצליח להרדם בשעות הצהריים. יש למישהו מושג מה ניתן לעשות?

yoelnd

New member
תשובה

היי יש הרבה מה לעשות ואיך אפשר להציעבלי להכיר אותך קצת? מתי הולך לישון? עיסוק? תנאי הסביבה? אורח החיים? תזונה? ספורט? גיל? ועוד........ ההמלצה הגורפת בדרך כלל היא ללכת לישון בשעות קבועות ויותר מוקדם ולקום יותר מוקדם...... טכניקה שאפשר לנסות: כשהולכים לישון להגיד את השעה שרוצים לקום כמה פעמים ותראה שתקום בדיוק, ללא שעון ושלא מתעוררים באמצע! בבריאות טובה!

רון ו

New member
אולי תוספת מלתונין

הי, משתמע מהעייפות לאורך היום והקושי להרדם בצהריים מתח או לחץ. תוסף מלתונין שניתן לרכוש כמדומני ללא מרשם, נמצא מיטיב וכן עוזר ליקיצה בשעות האור ולשינה רגועה בלילה.

yoelnd

New member
ולמען הסר ספק......

היי מלטונין אסור לשיווק בארץ. יש ב- 2 מקומות שניתן להשיג עם מרשם רופא בלבד. נכון, אפשר להשיג ללא מרשם בבתי טבע שונים - "מתחת לשולחן". כמו צמחים אחרים שאסור לשווקם בארץ בהוראת משרד הבריאות. בבריאות טובה!

שינה

אני מסכימה עם יואל, שהמידע שנתת חלקי מדיי. וגם מסכימה עם רון שמלטונין עשוי לעזור. אבל מלטונין דורש מרשם רופא. לכן תיאלץ לגשת לרופא. ייתכן שהוא ישלח אותך למעבדת שינה. לילה טוב

למעלה