ירח דבש בספרד

hagit1

New member
ירח דבש בספרד ../images/Emo53.gif

שלום! אנו מתכננים לנסוע לספרד בתחילת ספטמבר,אין לי מושג איך להתחיל לתכנןאת הטיול הזה. האם למישהו יש המלצה על מסלול? איפה להתחיל? האם מהארץ לדאוג למלונות? ולרכב? ואם נתחיל בברצלונה, אולי כדאי להשכיר אוטו לאחר יום או יומיים? להתחיל במדריד ?

הייתי בספרד לפני כשנתיים לכמה ימים

הייתי במדריד ובאלבסטה (ה"ירוחם" של ספרד מבחינת שוממות המקום). מדריד שופעת באמנות ובהיסטוריה ומומלץ לך למצוא בית מלון לאורך ה"GRAN VIA" במדריד - שם יש שפע של מקומות לטייל. תתכוננו ל3 דברים בספרד: א) החום הכבד בתחילת ספטמבר, זה די קרוב לחום שבארץ. ב) בספרד לא מדברים אנגלית, גם בבתי מלון לא תמיד מדברים אנגלית. ג) לפחות מדריד כמעט כל המסעדות הן מסעדות של אוכל מקומי שכולל כל מיני איברים בגוף החיות, האוכל הבינלאומי שיש שם זה רק ג´אנק פוד (מקדונלדס וכיו"ב). בסה"כ ארץ יפה ויש מה לטייל בה, אבל צריך לדעת את כללי המקום. ודבר אחרון חביב:

ידידיה

New member
לחגית בעניין ירח דבש בספרד

ראשית , אני רוצה לאחל מזל טוב לזוג הצעיר ובעצם זה הדבר החשוב. לגבי טיול בספרד - אם מדובר בסדר גודל של שבוע ,הייתי ממליץ לקחת דיל של טיסה ובית מלון בקוסטה דל סול/מלגה , באזור זה ניתן לטייל שבוע או אפילו קצת יותר בכייף. סדר גודל של שבועיים ,זה כבר אופרציה שונה לגמרי , מומלץ 3-4 לילות במדריד כולל טולדו וסגוביה .ואותו סדר גודל בברצלונה.מתחילים כאן ומסיימים שם או בסדר הפוך.לזה מוסיפים כשבוע כולל 2 לילות בפורטוגל ו/או ערי הדרום - סביליה,קורדובה ,גרנדה. בכל מקרה ספרד מאד נעימה ,יפה ולא יקרה יחסית. כזוג צעיר הייתי מאד מאד ממליץ לך להזמין מקסימום דברים מהארץ ולא להסתבך שם עם מנהלות שיגזלו ממכם זמן,כוח,כסף ועצבים. שוב מזל טוב ונסיעה טובה! אם תיתני לי יותר נתונים - העדפות,כמה זמן,כמה כסף אוכל לייעץ לך יותר.

hagit1

New member
תודה רבה

היי ידידיה אין לי מושג כמה כסף לקחת? בקשר לזמן- יש לי בערך שבוע וחצי -שבועיים. בקשר להעדפות -שוב אני מתלבטת היכן להתחיל ולאן להמשיך?דרום ספרד או צפון ספרד? אשמח לעצות נוספות חגית

ידידיה

New member
לחגית -בענין טיול בספרד

בפרק הזמן שאת מתארת הייתי ממליץ לבחור בין שתי אפשרויות: א.קוסטה דל סול בדרום -שבוע +5-6 ימים במדריד כולל טולדו,סגוביה. ב.ברצלונה כולל קוסטה ברוה ואנדורה 5-6 ימים וסדר גודל דומה במדריד , טולדו ,סגוביה,עמק הנופלים. בעקרון אני בעד להזמין מקסימום מהארץ - רכב ,מלונות וכו´. תחושתי היא שלצעירים תתאים יותר אפשרות א´.במקרה כזה מוצע לקחת דיל כולל טיסה ושבוע מלון במלגה(טורמולינוס) ולתמרן איכשהו עם נסיעה למדריד וחזרה לטיסה. הדיל במלגה יעלה 400-500 דולר לאדם.רכב קטן לשבוע כ 200 דולר ,מלונות במדריד והאזור - שאלה קשה שתלויה בדרישות שלכם , להערכתי 60 - 100 דולר ללילה לזוג.מחייה כללית כ 100 דולר ליום.בקיצור תעשי חשבון. אם אתם קצרים בכסף , אל תתביישו ,קחו רק דיל למלגה/קוסטה דל סול. אם יש עוד שאלות תכלי לפנות למייל. נסיעה טובה!

shelly1

New member
ספרד ....

דרום ספרד איזור משגע , קוסטה דל סול, טורמולינוס, סיביליה אם אתם אוהבים חופים , סתלבט, ובילויים ליליים טובים. אם בא לכם לטייל ברצלונה , מדריד ממש כייף !! כנסי לאתרים של ספרד , או מטיילים וכו´ יש שם המון המלצות וגם ספר מסטימצקי לא יזיק מזל טוב !

אלדד-ב

New member
אחחח, ירח הדבש...

היי חגית אני התחתנתי בשנה שעברה (אוקטובר), ואת ירח הדבש בילינו ב...ספרד., ליתר דיוק בדרום ספרד, 8 ימים. יש אפשרויות מאד מגוונות לטייל, זה תלוי בתקציב ובאופי המטיילים. אנו לא טיילנו טיול של סוויטות ובתי מלון אלא משהו קצת שונה. שכרנו רכב וניסינו להכיר את ספרד האמיתית, הכפרית והרומנטית נטולת דיסקוטקים ומקומות הומי תיירים. אם תרצי לשמוע פרטים מפורטים יותר על דרום ספרד בלבד ועלך אופי כזה של טיול אשמח לעזור. חמלה ואהבה אלדד

hagit1

New member
מזל טוב גם לך ותוווודה ../images/Emo51.gif

היי אלדד, בקשר לאופי הטיול, אנחנו רוצים לטייל ממש. וכמו שאתה אומר להכיר את ספרד האמיתית ולא למקומות התיירותים. אז כך שאנחנו מדברים על אותו דבר. אשמח מאוד לשמוע עוד פרטים, המלצות וכו´ איך בדיוק היה המסלול שלכם? באיזו עיר התחלתם ולאחר כמה זמן לקחתם רכב? האם סידרתם הכל מהארץ? האם אופי של טיול כזה: של רכב, מפה ביד וניווטים- אפשרי לתכנן הכל מראש? מלונות וכו´ או שפשוט טסים לספרד ומשם מסתדרים? תודה מראש חגית

אלדד-ב

New member
היי חגית ...

הרבה שאלות שאלת והתשובות לא קצרות כלל ... צרי איתי קשר במייל כדי שנוכל להעביר את המידע טלפונית. יש לי גם מפות שיעזרו לכם, (אנו גרים באיזור גוש דן). להית בינתיים אלדד

למעלה