ירידה באנרגיות

s20782

New member
ירידה באנרגיות

כבר הרבה זמן יש לי ירידה מאסיבית באנרגיות, מתבטא בחוסר חשק לעשות דברים, תחושה של ניוון. הן מבחינת זוגיות והן מבחינה מקצועית. מרגישה שנכבה בי האור. סיימתי לפני חודשיים תקופה ארוכה של לימודים לא פשוטים, מלאיי אנרגיות והעשרה. עם סיום הלימודים הייתי בחופש ארוך של חודשיים ועכשיו התחלתי לעבוד. צבע הקיר שלי הוא צהוב בהיר. אני מצרפת הדמייה של החדר. חשוב לציין שהחדר שלי עמוס מאוד, יש בו הרבה דברים ורוב הזמן הוא מבולגן-כזאת אני, וזה אף פעם לא הפריע לי. החדר שלי לא עבר שינויי כבר הרבה מאוד זמן, אני מאמינה שהוא זקוק לשינוי השאלה איזה ואיך לשנות כך שהמרץ והאנרגיות יחזרו אליי... תודה

קודם כל דחוף לסדר איזה בלאגן...

פתחתי את התמונה ונבהלתי.... אל תיפגעי טוב. אני יודעת שזה לא טוב כל זה. צריך לעשות סדר ומה שאת לא צריכה פשוט להעיף או לתרום. נחכה שהמומחים יענו לך. נ.ב שוב אל תפגעי טוב?!

Alexis07

New member
עומס חפצים מיותרים,ישנים ומלוכלכים מכביד

על האנרגיה תעשי סדר קודם כל,תזרקי מה שלא צריך,סדר בארון,מיטה מוצעת ומסודרת,תראי איך האנרגיה שלך מתחילה לזרום

s20782

New member
הבעיה בזה שזה זמני

אני מסדרת תמיד, לזרוק דברים קצת קשה לי. כי אני מאלה שאוהבים לשמור דברים למקרה שמתישהו יהיה לזה שימוש זה נכון שכשהחדר מסודר ההרגשה משתנה. אבל אני בלאגניסטית מאז ומתמיד וזה חוזר למצב בלאגן מהר מאוד...

yoavfs

New member
אל תשלי את עצמך

זה שתסדרי את החדר אחרת לא בהכרך יביא לכך שבעיותך יפתרו. זה צריך לבוא מתוכך ומשינוי הגישה /תפיסה שלך את חייך ושאיפותיך, וזה הרבה מעבר למיקום המיטה, או צבע הקיר וכיוצא בזה. רק להסתכל על איזה ציור סכמטי בחרת לעלות, וניתן לחוש כי את עושה דברים כלאחר יד ובלי שום רצון למאמץ, וכן כי הכל נראה בגלאגן (ציורי) אחד גדול, ואני מאמין כי ככה את חשה את חייך. הכל עקום בציור, אין קווים מתחברים, מיטה עם כרית אחת, פח נוטה למרכז החדר, ועוד ... ביננו, השאלה שלך (בדרך שבחרת להציג אותה), זו 'עבודה' לאילון בן-יוסף, מאשר למומחים מתחום הפנג-שואי. אני אומר לך- הגיע הזמן שתתחילי להתאמץ בשבלך זה החדר שלך, (אלה הם חייך) קודם כל תעלי ציור מסודר, אסטטי, נקי פרטים לא חשובים, ואחר כך אולי תקבלי תשובה, אבל את התשובה האמיתי תקבלי מעצמך בסופו של דבר.

s20782

New member
חלק מדברייך נכונים ורובם לא.

הציור נעשה ע"י וואקום בצייר. היד החופשית שלי הרבה יותר מוכשרת ממה שאתה רואה. זהו תרשים סתמי שמיועד לתאר את המצב שבו החדר נמצא והוא לא מתאר שום דבר מעבר לזה. הציור לא צריך להיות מסודר כדי לקבל תשובה מקצועית. מי שמקצועי יודע לתת תשובה גם עם סרטוט לא מדויק. והוא מדויק. דבר שני, אכן יש דברים ושינויים שאדם צריך לעשות בחייו מהיבט הפנימי, אבל אין ספק שהסביבה שבה הוא נמצא יכולה בהחלט לתרום לאווירה הכללית ולכן אני מאמינה ששינוי החדר יכול לתרום למצב רוחי. לנקות פרטים לא חשובים, את זה ניתן למומחים להגיד מה חשוב ומה לא.

ilanamysticana

New member
צודק יואב

פנג שואי בשפה פשוטה צריך להיות יפה הרמוני שלא יהיו חסימות אנרגתיות שתהיה זרימה טובה ונכונה של האנרגיה בבית בסביבה וקשר לאנרגיות של האדם עצמו. הקוסמוס, האדמה עליה אנחנו חיים והאדם הם המשולש של הפנג שואי וצודק יואב.

yoavfs

New member
על זה אומרים

"הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו" (סתם אימרה, בלי לפגוע)

יואב ואילנה

אתם מוזמנים להעשיר את הקוראים בידע ובטיפים אותם רכשתם עם השנים הקפידו על רוח חיובית, רצון לעזרה, תמיכה, העצמת הקורא, זו רוח הפורום. בברכה, אושרה הד-סיני מנהלת הפורום

yoavfs

New member
20 ליולי 1982

עץ יאנג/ דרקון שנולדה בשנת הכלב, בחודש של כבש, והיום התקופה היא שונת שור. הרי בטוח כי היא מדשדשת במקום (כלב > כבש > שור - ארבעת הקברים), וקיימת תחושת תקיעות וחוסר יכולת להניע תהליכים בקצב הרצוי. היא מפרשת זאת כחוסר אנרגיות, פה מדובר האלמנט עץ יאנג עם הרבה אדמה, ולא בטוח כי יש לה מספיק מים לתמיכה באלמנט הראשי שלה ( D.M). בטוח כי כל הכוונה היא לעזור, אחרת לא הייתי מגיב כלל. המשך יום מקסים

הכל שאלה של נימה, כוונה ומטרה

ישנה חשיבות עצומה של איך נאמרים הדברים, באיזה טון? באיזו נימה? ומשום שאלו לא תמיד ברורים ונהירים כאשר הדברים עוברים בכתב, חשובה הכוונה שלנו, האם באנו להוכיח? את מי..? את הכותב? את עצמנו? את צדקתנו!!? האם באנו מאמפטיה? האם באנו מעליונות? באנו כצודקים או שמא כמחבקים? האם הגענו ממתכת? האם הגענו מאדמה? הנימה חשובה בהחלט, ובעיני באופן מאוד מרכזי. המשך לילה טוב, אושרה הד סיני

s20782

New member
מסכימה עם דברייך

אם באת יואב לעזור יכלת להשתמש בצורת דיבור ונימה הרבה יותר נעימה. שהיתה מעוררת מחשבת ולא יוצרת אנטיגוניזם.

yoavfs

New member
עם מה את יוצאת מכל הסיפור הזה?

הכל בחירה שלך בסופו של דבר. אנטיגוניזם רצון להתבונן פנימה, את זה את תחליטי, לאיזה כיוון את הולכת. אני לא מיפייף את נושא בעיית התקיעות שבה את נמצאת (חוסר אנרגיות), וגם אושרה אמרה לך את אותו הדבר (תקראי שלמעבר לסדר, האירגון הטיהור), ההמלצה היא על עבודה עצמית, על התבוננות אל המקומות המפחידים ביותר, אל מעמקי הנפש. תאמיני או לא, באתי אליך עם כוונה לעזור, אבל (כך לדעתי) במקרה שלך אין ולא יהיה זה נכון לעטוף אותך , כי זה לא יעזור לך לטווח הרחוק, כי את אישה של ת'כלס, אז השאלה היא: עם מה את יוצאת מכל הסיפור הזה?

s20782

New member
לבינתיים

בשלב זה מכל הסיפור ספגתי אינפורמציה חשובה בעיני. אינפורמציה שאני מודעת לה, אני מודעת למצב ה"תקיעות" שאני נמצאת בה. אבל זה סוג של תהליך שעדיין לא מצאתי את הכיוון ללכת דרכו כדי להשתחרר מהמצב. השינוי החיצוני זוהי התחלה שחשבתי להתחיל בה. זה ברור לי שזה לא הסתיים כאן. זה חלק מהתהליך, זה עוד שלב בו.

yoavfs

New member
נחמד לשמוע

היציאה מהתקיעות, והפריצה שלך יכולה לבוא ידי ביטוי בפוטנציאל בפרוס השנה הסינית שמתחילה בפברואר, אז אולי תהיה פחות וותרנית, ותהיה יותר עוצמתית ואסרטיבית, כי במהות שלך את כזו אך אינך מביאה זאת לידי ביטוי מסיבות חברתיות והתחשבות יתר בסביבה. תלמדי להשתמש במרפקים. תהיהי יותר תחרותית. לשנות את המראה החיצוני זה כמו לצבוע קיר (זה נותן הרגשה טובה יותר, ועמדת פתיחה נוחה), אך השינוי צריך לבוא בתפיסה, ואז תגיעי לתוצאות. בהצלחה

s20782

New member
תודה על החיזוק

אפשר לשאול איך הגעת לכל המסקנות עליי, סתם מסקרן אותי...

למעלה