ירמי וחמי

ירמי וחמי

היתי אתמול בהופעה המשותפת בבארבי היה מדהים ורציתי לשאול אם מישהו מכם היה בהופעה ומה היו התגובות שלכם?

pashosh9

New member
אני הייתי

היה ממש כייף! היה לי מוזר לראות את ירמי שוב עם תלתלים, אני מתגעגעת לקוצים... ירמי כמובן היה מסטול והריץ צחוקים: "ראיתם מזה, הביאו לי מיקרופון שבור, פחדו שאני אשבור אותו. אז אני אתקן אותו ואשבור שוב" :) השירים שהיו (לא לפי הסדר): ירמי: 1. תתחיל מאפס 2. קולה וברה 3. מחפשת 4. משהו חייב להשתנות 5. מודדת 6. הדפוק הזה 7. אני אשתנה 8. מדוע לא באת 9. כבר עכשיו 10. חשק 11. כמה את יפה חמי: 1. השמיים הגבול 2. מה שעובר עלי 3. גאולה 4. מישהו שומע אותי 5. נפלת חזק 6. בואי ניפרד 7. סאלי 8. מכונת הלהיטים הגדולה 9. כלא החופש

גם אני הייתי...

הנה הפלייליסט לפי הסדר :) תתחיל מאפס השמיים הגבול מה שעובר עליי קולה וברה זה אותו הקיץ כמה שאת יפה מודדת גאולה כלא החופש חשק מחפשת- הופתעתי לגלות שדווקא בשיר הזה ירמי קפץ מהבמה ועשה שטויות ולא בדפוק הזה.. כניראה שהוא בקטע של שינויים!! (; סאלי משהו עומד להשתנות מכונת הלהיטים הגדולה אני אשתנה בואי ניפרד הדפוק הזה מישהו שומע אותי הדרן: - [ירמי הציע להחליף את ההדרן ב-20 דקות של בדיחות על המתופף..ההתלבטות הייתה קשה XD אבל וויתרנו על ההצעה] מדוע לא באת כבר עכשיו נפלת חזק היה אדיר :) פשוט הופעה מצוינת.. זאת לא פעם ראשונה שאני הולכת להופעה של חמי וירמי ביחד [!] אבל הפעם באמת היה "משהו מיוחד". כמו שאמרו לפני, ירמי חזר לתלתליו - זה היה לי קצת מוזר לראות אותו ככה.. אבל היי! הוא יפה בכל מצב [ואני יכולה להעיד בהתחשב בזה שהוא שר את הפזמון של "הדפוק הזה" 5 ס"מ מהפנים שלי חחח] מי שלא הגיע- הפסיד :) אני נהנתי מכל רגע .. האנרגיות, השירים, הצחוקים, ירמי, חמי.. הכל! באמת הייתה הופעה שווה במיוחד [: הרבה זמן לא נהנתי ככה.. אגב, "פשושה9" חחח.. איפה עמדת בהופעה?! אולי ראיתי אותך.. D:

high k

New member
אף אחד לא מעלה תמונות מאתמול?

או יודע על מקום אחר שהעלו בו תמונות של ההופעה המשותפת אתמול?

גם אני הייתי בשורה ראשונה..

טיפה יותר ימינה לכיוון ירמי.. אבל עדיין קרוב למרכז... :) אני אישית לא צילמתי.. חבר שלי עשה כמה תמונות בפלאפון.. אני אבקש ממנו לשלוח לי ואני אעלה אותם לכאן D:

אם את מסתכלת על הבמה..

אז גם אני הייתי בצד השמאלי.. היית עם חולצת בטן ?! או ליד מישהי כזאת?! אם כן- אז היינו ממש אחת ליד השניה XD

למעלה