ישראלי בן 17 פרץ את כרטיס הנסיעה האלקטרוני

מצב
הנושא נעול.
ואתה חושב שאינני מכיר זאת?
לא ראיתי לנכון להוסיף זאת כי אינני סבור שלאדם מן השורה יש כוונה להסתיר את מיקומו, זה שציינת את זה הוא דבר שאין לדעתי צריך לשתף את הכלל.
חס וחלילה: לא אמרתי שאתה לא יודע:
אבל ראוי מאוד שכולם יידעו זאת לכל מקרה שלא יהיה. יש גם דרך לניטרול הדיבורית לחלוטין ברכב ואתה בטח מכיר אותה..... לדעתי טוב לחבל במאמציו של האח הגדול. היות וזו דמוקרטיה, זכותו של כל אדם לנוע ללא שאיש יודע לאן. ולגבי המאגר הביומטרי: שמעתי שהוא כבר נפרץ.........כנראה שבקרוב באי.מיול הוא יוגש לגולשים טבין ותקילין...אין למדינת ישראל שום כלי לחסום את אי.מיול ודומיו כאשר דיסקים של כל מאגרי המידע של מדינת ישראל נמכרים בפרוטות בשוק......

olli3

New member
מנהל
אבל ראוי מאוד שכולם יידעו זאת לכל מקרה שלא יהיה. יש גם דרך לניטרול הדיבורית לחלוטין ברכב ואתה בטח מכיר אותה..... לדעתי טוב לחבל במאמציו של האח הגדול. היות וזו דמוקרטיה, זכותו של כל אדם לנוע ללא שאיש יודע לאן. ולגבי המאגר הביומטרי: שמעתי שהוא כבר נפרץ.........כנראה שבקרוב באי.מיול הוא יוגש לגולשים טבין ותקילין...אין למדינת ישראל שום כלי לחסום את אי.מיול ודומיו כאשר דיסקים של כל מאגרי המידע של מדינת ישראל נמכרים בפרוטות בשוק......
צנעת הפרט מול פשע
הרי לא מבצעים איכון סתם כך, כך שמי שיש לו מה להסתיר לא צריך לדעת מזה, זאת הייתה כוונתי. על כן צר לי שפרסמת דבר שכזה, אני לא הייתי מפרסם את זה.

amit1270

New member
המאגר הביומטרי עוד לא קיים וכבר נפרץ?

המאגר הביומטרי עוד לא קיים וכבר נפרץ?
קיים מאגר די גדול הכולל
את טביעות אצבעותייהם ושינייהם של כל חיילי צה"ל ואת כל הנתונים של כל מי שיש לו דרכון ביומטרי. להערכתי, המאגרים הנ"ל יגיעו מהר מאוד לאי.מיול ודומיו. אי אפשר לשמור עלייהם בסוד.

אורי404

New member
וזה הפטנט לא לגלות את מיקומך דרך הנייד:
1. הוצא את הסוללה לחלוטין מהמכשיר כאשר אתה לא רוצה שאיש יידע את מיקומך והחזר אותה למכשיר לאחר שתצא מהאזור שבו הינך מעוניין בהסתרתך. תוכל להשתמש באותו זמן בסלולרי אחר שמספרו ידוע רק לך - עדיף של חברה מחו"ל. 2. הצמד מגנט חזק אל מכסה הסוללה מצידה האחורי. הדבר יגרום לטישטוש במסך החברה העוקבת. נסה ותהנה !
אביתר. אם יורשה לי לאמר
היה הכי משמח, שלא יהיה צורך בנייד, אלא במקרי חירום בלבד. מעבר לזה, לו זה היה תלוי בי, היה עדיף לדבר בבית על דברים מספיק חשובים, אך לא דחופים, כפי שלפעמים כל מיני אנשים, מתקשרים באמצע עבודה או במקומות אחרים.

אביתר. אם יורשה לי לאמר
היה הכי משמח, שלא יהיה צורך בנייד, אלא במקרי חירום בלבד. מעבר לזה, לו זה היה תלוי בי, היה עדיף לדבר בבית על דברים מספיק חשובים, אך לא דחופים, כפי שלפעמים כל מיני אנשים, מתקשרים באמצע עבודה או במקומות אחרים.
כל מילה בסלע ! אתה צודק 100% !

וזה הפטנט לא לגלות את מיקומך דרך הנייד:
1. הוצא את הסוללה לחלוטין מהמכשיר כאשר אתה לא רוצה שאיש יידע את מיקומך והחזר אותה למכשיר לאחר שתצא מהאזור שבו הינך מעוניין בהסתרתך. תוכל להשתמש באותו זמן בסלולרי אחר שמספרו ידוע רק לך - עדיף של חברה מחו"ל. 2. הצמד מגנט חזק אל מכסה הסוללה מצידה האחורי. הדבר יגרום לטישטוש במסך החברה העוקבת. נסה ותהנה !
יותר טוב לכבות את הטלפון!
ולהשתמש בו כמה שפחות. להשאיר אותו בבית כלא צריך לקחת אותו. לכבות אותו בחופשות ולא לקחת אותו לחול.

cwen

New member
יותר טוב לכבות את הטלפון!
ולהשתמש בו כמה שפחות. להשאיר אותו בבית כלא צריך לקחת אותו. לכבות אותו בחופשות ולא לקחת אותו לחול.
מי שאין לו מה להסתיר
והיה וקורה לו אסון, דווקא הוא ירצה שהטלפון יהיה עליו ופעיל כדי שכוחות הצלה יוכלו להגיע אליו כמה שיותר מהר. דווקא מאוד הייתי רוצה שיאכנו במהירות את המיקום שלי אם אני שוכבת חסרת הכרה באיזה נקיק.

מי שאין לו מה להסתיר
והיה וקורה לו אסון, דווקא הוא ירצה שהטלפון יהיה עליו ופעיל כדי שכוחות הצלה יוכלו להגיע אליו כמה שיותר מהר. דווקא מאוד הייתי רוצה שיאכנו במהירות את המיקום שלי אם אני שוכבת חסרת הכרה באיזה נקיק.
גם לי אין מה להסתיר ולמרות זאת
אני מוציא סוללה מהמכשיר מדי פעם כאשר אני רוצה פרטיות. (בלי האח הגדול עלי).

קו 415

Active member
הדבר מוכיח את הטיעון בעד אנונימיות של הכרטיס
ואת הויכוח החריף שהתנהל נגד הנהגת תעודת הזהות הביומטרית. התגובה של דובר דן מוזרה עד מבישה
הייתי נגד הכרטיס הזה מיסודו
לא רק שהוא מאפשר לאסוף מידע על נוסעים שונים הכרטיס גם מגביל נוסעים אחרים שלא הוציאו כרטיסי 'שטינקר' בגלל שהם לא משתמשים בחברות שהנהיגו את השימוש בכרטיס. אני מסכים אם כל מילה שכתבו ב'דה-מרקר'. לדעתי הכרטיס מותר לשימוש שלי וחבריי בו זמנית בגלל היותו רק אמצעי לתשלום.

הרב קו נפרץ
צפוי....
מעניין אם בפועל עשתה המשטרה פעם שימוש במידע
שהופק מהרב קו להתחקות אחר תנועותיו של עבריין או נעדר. מעניין אם בדובאי יש רב קו ואם המשטרה המקומית של דובאי נעזרת במידע המופק מהרב קו של להתחקות אחרי מרגלים שנוסעים בתחבורה ציבורית בדרכם לעוד חיסול לא מוצלח :)

846

Active member
שהופק מהרב קו להתחקות אחר תנועותיו של עבריין או נעדר. מעניין אם בדובאי יש רב קו ואם המשטרה המקומית של דובאי נעזרת במידע המופק מהרב קו של להתחקות אחרי מרגלים שנוסעים בתחבורה ציבורית בדרכם לעוד חיסול לא מוצלח :)
בטח הם גם ניסו להשתמש
ברב קו הישראלי.......

amit1270

New member
יש המון גרסאות ל"רב קו" בעולם
אנחנו לא ממציאים כאן שום דבר חדש.

yblumann

New member
והנה משהו מהונג קונג- הכרטיס שלהם מאז 1997
http://www.thestandard.com.hk/news_detail.asp?pp_cat=30&art_id=100264&sid=28835060&con_type=3
והנה משהו מהונג קונג- 1997
Your data's in safe hands' Beatrice Siu Thursday, July 08, 2010 Locked, sealed and far away from prying eyes - that's how safe the personal data of more than one million cardholders is in its hands, the Octopus Company insists. Chief executive Prudence Chan Pik- wah yesterday sought to dispel fears of misuse, saying the company will not sell customer data to any third party. The company also took out ads in local newspapers to address privacy concerns. Chan's remarks came during a meeting with Federation of Trade Unions lawmaker Wong Kwok-hing and a community concern group. The Hong Kong Monetary Authority's banking supervision head Vincent Lee Wing-sing also attended. Wong said he has received several complaints from Octopus users concerned about whether the personal data in their cards will be misused by the company, retailers from whom they purchase goods, or even schools and workplaces that use the cards to track attendance. About 200 commercial and residential buildings use the cards as entry passes. Wong, who suspects that Octopus is transferring the personal data for profit, said two cases have been reported to the Privacy Commission. Storage of Hong Kong ID card numbers in the personalized Octopus is unnecessary, he added, urging the company to stop collecting the information. He called on the Monetary Authority and the Privacy Commissioner to investigate the matter. Privacy Commissioner for Personal Data Roderick Woo Bun also met with Chan over concerns regarding the system and its likely impact on dat a protection. Octopus says about 20 million of its cards and products are in circulation. Some 90 percent of users are ordinary cardholders. But those applying for personalized cards have to supply information such as their name, date of birth, contact number and ID card number. Chan said the information is stored so the elderly and children may enjoy concessionary fares. But to set privacy fears to rest, the company will no longer store ID card numbers in the personalized cards or products from the fourth quarter this year. Existing users of the personalized cards can call 2266-2222 to opt out. Regarding concerns about personal data being used to turn profit, Chan explained that cardholders consented to use of their data when they registered for the Octopus reward program. Those who do not wish to receive promotional material or be contacted by Octopus' business partners may call or write to opt out. Moreover, Chan said card readers were sold only to property management firms or organizations, and the machines involve no storage of personal data. An Octopus spokesman said subsidiary Octopus Connect has been dormant since 2009 and its data has been destroyed. But when asked if it had ever sold data to a third party, he did not reply.​

Walk Two Moons

New member
הרב קו נפרץ
צפוי....
אפרופו רב-קו
לדעתכם, האם ניתן להשתמש בכרטיס שהונפק והוטען ע"י חברת מטרודן (חברת אוטובוסים באר-שבעית, שהיא חברת בת של "דן") גם באוטובוסים פנימיים של "דן" בתל אביב, או שומה יש עילה להיוועץ עם יוסי דהן ?

mister K

New member
אפרופו רב-קו
לדעתכם, האם ניתן להשתמש בכרטיס שהונפק והוטען ע"י חברת מטרודן (חברת אוטובוסים באר-שבעית, שהיא חברת בת של "דן") גם באוטובוסים פנימיים של "דן" בתל אביב, או שומה יש עילה להיוועץ עם יוסי דהן ?
ניתן להשתמש בכרטיס אבל לא בהטענה.
יש להטעין אותו מחדש גם בדן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה