ישראל ולדמן,איש יקר,שלום לך!

waldmanisrael

New member
אהלן תודה על ההכונה.

הלהקה שלי ניקראת: "תום והסיפור האמיתי" בימים אלה אנחנו מסיימים הקלטות אריך נגן רביעי.את רוב החומר אני כותב ומנגן .גרושתי תום היא הסולנית, וחלק מהשירים אני שר,הסיגנון הוא רוק מיתקדם קצת חללי,טקסטים מאד ישירים ואישיים,
בקשר לאימון,זה לגמרי מיותר להרחיב על מה שעובד אנחנו רוצים לעבוד על מה שלא עובד, אני מציע לך לישקול שמה שלא עובד זה שאתה לא יודע איך להרויח 1000000 ואז בצורה ממוקדת שתף את האנשים ובקש מהם עזרה. דבר נוסף וחשוב לי לומר לך, שתף יותר ספציפי. איזה דפוס חשיבה שלילי שינית ? מה גרם לבת שלך לפחד וניטרלת אותו? תודה מראש לילה טוב

"ערכתי בעברי ניסויים על בני אדם"

לפני שאתייחס לכותרת,שאינה קשורה לכל אסוסיאציה שעלולה לעלות,אומר לך רק שאני מאד מעריך את התחביב/מקצוע הזה שלך,ואני בטוח שאם הייתי מוכשר מספיק ע'מ לשיר(ניסיתי באמבטיה,ואפילו שם זה צרם לאלו שהיו בסלון..),או לנגן,אין ספק שהייתי מנסה לעשות את זה. אני נגן תופים לשעבר,(רוק),וניגנתי כשנה לפני הרבה שנים,עם חברים שהגיעו אלי עם גיטרות...לא היינו טובים ומתמידים ע'מ שיצמח מזה אלבום,כל הכבוד לך! באיזה אולפן הקלטת,וכיצד אתה מפיץ אץ האלבום? רק במקומות שבהם אתה מופיע,(כמו חגית קאליש),או שמא אתה מוציא אותו לשוק הפרטי?(נראה לי שאתה מפיץ אותו בהופעות...צדקתי?) יפה לשמוע שגרושתך היא הסולנית שלך,שיחקת אותה,מה אומר לך... גרושתי לעתיד ממש לא יודעת לשיר,וגם אם הייתי מנגן לה,היא לא היתה קופצת על המיקרופון,ובכלל,יופי לך שזה קורה לך עם גרושתך,זה מעיד על יכולת לנהל מערכת יחסים תקינה,גם ממקום של גרוש...הידד! כל הכבוד לך! "ניסויים על בני אדם": פעם,ממש באופן אינטואיטיבי,ללא המלצות,או שימוש במאמן,או מדריך,או ממליצים למיניהם,גיליתי שאני צריך לערוך ניסויים חיים,ע'מ לאמת או לפסול רגשות ותחושות שהיו לי,שמקורן בדעות קדומות,או תחושות אישיות. הייתי ניגש לבחורה שחשבתי שהיא עומדת "לטרוף" אותי,במידה ו"אתחיל",איתה ועם כל הקושי הייתי ניגש אליה,מחייך אליה,ומחכה שהיא תחזיר לי,וזה אכן קרה. הייתי נכנס לחנויות שונות בקניונים,ומשנה טקטיקה,ובוחן את התנהגות המוכרנים. שתקתי,ובדקתי בהרבה סיטואציות את עוצמתה של השתיקה,ואפילו אני,הדברן המהולל,שגם ניחן ביכולת ניסוח ורטוריקה משובחים,הופתעתי לגלות את הכח העצום הגלום במצבים מסוימים שבהם מופעלת השתיקה. "ניסויים על בני אדם",ניסויים התנהגותיים מסוג זה,ריתקו אותי,ועדיין מרתקים אותי,כי כייף לי לראות כיצד הם משתנים ללא הרף,נעשים נחמדים,נפתחים,ומוציאים מתוכם את הטוב,כאשר אני נמצא במצב תודעתי,ומכוון לפעול באופן שגורם להם לפעול ככה. אין כאן רצון לשלוט בבני אדם חלילה,יש כאן רק סקרנות לבני אדם,ואפילו אהבה. יש כאן רצון עז להוציא מהם את הטוב,ולא את הרע,זה הכל. המישור האישי,אני מסיים מע' יחסים,אך אני מעדיף לא לפרט בנושא,מהטעם הפשוט שאני כותב בשמי האמיתי,וגם,כי אני לא מוצא לנכון,לא לשמור על פרטיותה. לגבי ניטרול של פחד,אז הילדה פחדה מיתושים,ודי הצלחתי לנטרל לה את הפחד,(מקווה שלא טעיתי חלילה,כי אולי הפחד הזה חייב היה ללוות אותה בילדותה?),הבת שלי פחדה מלשוחח על נושא מסויים,ולאחר הסבר קצר,בשפה של מבוגר מול ילד קטן,הצלחתי לשפר את חוסר הוודאות שלה,ואת בטחונה העצמי,וגם את יכולתה להבין מצבים מסוימים. כל הצלחה עושה לי טוב,וכל כישלון מחזק אותי,ונוטע בי בטחון ושמחה על למידה חדשה,והכל מאינטואיציה שלי,הכל מתחושה אמיתית של אופטימיות ובטחון במה שעומד לקרות לי בעתיד. לא מאשים את עצמי לעולם על שום דבר,וגם לוקח אחריות על כל מה שקורה לי,הטוב והרע,באופן שווה. איזה היה לי לכתוב....הכל בכמה דקות,כמו שאני אוהב... אישה אורחת....

waldmanisrael

New member
אהלן עוזי,בקשר למוזיקה,שאלה?תשובה..

האים אתה שפטת את עצמך,שהמוזיקה שלך לא מספיק טובה? אכן גרושתי ואני חברים בלב ובנפש,בהתחלה היה קשה לנו להיפרד עד שקלטנו שאפשר להפריד בין הזוגיות שלא עובדת,לבין החברות ואהבה שביננו. אנחנו חברים 27 שנים,מיתוכם 13 שנים היינו נשואים וזה לא עבד גם לא עשינו ילדים{עשינו 3 הפלות מיבחירה} ועכשיו אני רוצה להגיד לך דבר חשוב שבהתחלה היססתי
אוהב אמיתי פועל למרות הפחד.
נסה ליראות אים היית בדיוק באותו המצב שאתה נימצא בו היום,אבל אתה בן 3 האים היית משתף,אפילו מבקש עזרה. כלומר האים אובדן האמון והציניות מונעים מימך להיות אותנטי. עוזי נשמה תיקלוט:אנשים מתים שתבקש את עזרתם.אנשים רוצים שתיתן להם לגעת בך. אים היית בן 3,במה היית מבקש עזרה.או בשפת האימון איזה תחום לא עובד כמו שרצית/חלמת?
תודה לך על הדיאלוגים{קצר במונולוגים כדי לאפשר מיקוד ואפקטיביות}

waldmanisrael

New member
בקשר ללהקה שלי,את האלבומים

הקודמים הוצאנו בחברת N.M.C לגבי האלבום החדש,יש מגעים עים כמה גורמים בימים אלה. תודה על ההיתענינות והפירגון.

Deerest

New member
עכשיו

לאחר שדמותך חקוקה בזכרוני אני מבין יותר על מה אתה מדבר. אני גם יכול לראות את המצבים שאתה מתאר כאן, ממש לראות. לא משעמם לך אף פעם עם אותך איתך.

למעלה