ישראל ולדמן,איש יקר,שלום לך!

../images/Emo45.gif

לי יש חברים שאני משוחחת איתם...ספרים שאני קוראת....חברים בפורומים..ועוד.... כל אלה הם התחליף למאמן,וזה מאוד מצליח לי. אני נגד קביעות כאלה נשמע לי אפילו מצחיק דברים משתנים מרגע לרגע. מה הטעם לקבוע מראש? למה התחייבות שגוזלת אנרגיה? האם זה הוכיח את עצמו בפעמים קודמות? מאמן לכל החיים?

waldmanisrael

New member
למיליוני אנשים בעולם יש מאמן אישי,

הם לא מיתאמנים סתם,ובלי קשר יש להם ספרים וחברים. בין המיתאמנים ישנם אנשי עסקים פוליטקאים וביכלל להיות באימון זוהי תכונה של אנשים גדולים שמחפשים לעלות ברמה, לגבי התחיבות שאת אומרת שגוזלת אנרגיה. יש מחויבות לפריצות דרך שאני אומר שלא ללכת על הגשמה ועל מיצוי הפוטנציאל,זה מה שגוזל אנרגיה.להיות במקום ואו ליזחול ספק קדימה ספק אחורה. תיסתכלי על אנשים מחויבים ספורטאים מוזיקאים מיקצועים,הם מלאי אנרגיה, לעומת אלה שלא עושים הרבה,הם תמיד עיפים. מאמן זה כשאת מגדירה תחום שאת רוצה לעבוד עליו,וכול עוד את רוצה להיות מחויבת לעצמך ליפרוץ דרך באותו התחום. פריצת דרך=תוצאה בילתי צפויה או ממקום בילתי צפוי. אים תצליחי להגדיר באיזה תחום את רוצה פריצת דרך,זה הרבה מאד. בעצם ההגדרה זה כבר פתח גדול לפעולה,את מוזמנת לשתף.

seaגל

New member
אימון

להיות באימון זה להיות במודעות מאה אחוז כל הזמן להיות בעירנות... לקבוע דברים מראש בצורה כזאת לטעמי הרבה פעמים יכולה להביא לתוצאות הפוכות מהעצמה לדעתי הדרך שלי היא המשמעות ולא התוצאות הסופיות הנמדדות על ידי חתונה או תעודה או עוד קצת כסף בבנק.

כל יום

וכל היום אני עובדת על פריצת דרך. פריצות קטנות שמובילות לגדולות...זו דרך חיים. לחיות את הרגע...לחיות כל רגע כאילו זה הרגע האחרון...שום דבר לא מובן מאליו...כל רגע הוא "איכותי" וחשוב...רגעים של שיגרה ושעמום...רגעים של השראה ופריחה...לתת לרגשות להיות...לדבר איתם ומתוכם לצמוח...אימון מתמשך שכזה הוא הרמה
...הוא האושר הפנימי. היום אתה רוצה בזוגיות וילדים ואתה מפנה מקום לזה...אל תקבע לך זמנים...תתמקד ברגע ובקשר...ורגע אחרי רגע שכזה ....תגיע לרגע
אנחנו משוחחים כאן...כל אחת/אחד כותב על דרכו בחיים....יש מגוון של דרכים...מאוד מענין כאן

waldmanisrael

New member
אין סוף לדרכים.כדי להקים עסק

היכרזתי עליו היתכונתי יצרתי תוכנית פעולה ויש לי עסק עובד. לעומת שנים שדיברתי ולא הקמתי עסק, ואינני סותר מילה מימה שאמרת. למעשה יצרת הכוונה והחזון יוצרים אפשרות להיתמקד ברגע,לתת לו להיות מיתוך כבוד שאני אחראי על הרגע בחיי כלומר אני הגורם והמייצר לעומת היותי תוצאה. עכשיו כשאני ביחסים אני פנוי לפריצות דרך קטנות ואו גדולות בתוך היחסים וכך בקרירה ובכול תחום שאני עובד עליו

תמיד הגורם והמייצר

לא תוצאה. אחראית על כל רגע בחיי....תמיד ממוקדת גם כשלא רואים חחחחח לא יודעת אחרת
לא הבנתי מה זה "כשאני ביחסים"?

אני אשתף אותך../images/Emo24.gif

אני רוצה מצויינות בעבודה. ספר לי על הדרך שלך איך היית מאמן אותי להגיע למצויינות בעבודה?

waldmanisrael

New member
תודה שאת מוכנה להיתאמן.

1 במה את עוסקת? 2 מה כן עובד בעבודה? {כגון אני אוהבת את הלקוחות שלי} 3 מה לא עובד עבורך? {אני עייפה ,רבה עים בעלי וכו..} 4 מה היא המצוינות שאת שואפת אליה? 5 מה ההשפעה על חייך כשאת לא במצוינות? {כגון אני מודאגת,אני לבד וכו..} ושוב תודה שאת ניתנת לאימון

אני

עובדת בתווך דירות עבודה חדשה יחסית הכל עובד אני אוהבת אנשים בכלל וגם את הלקוחות שלי....אוהבת את המנהלת. זה עבודה במחשב עם מאגר נתונים (כל הדירות למכירה בעיר). זה ללכת ולראות את הדירות למכירה. זה לקבוע פגישות עם לקוחות שמעונינים לקנות בית. זה לדעת להתאים דירה ללקוח. זה אמון וקשר טוב עם לקוח. אני לא עייפה בכלל....אני עובדת מ10:00 עד 22:00 (מבחירה)בלי להרגיש את הזמן....אני נהנית מכל רגע....כמו לפתור חידה. בהתחלה הגעתי להרבה מצבים של סגירת חוזה...אבל מכל מיני סיבות לא נסגרו עסקאות. היום כבר עברתי את המחסום ונסגרו עסקאות בודדות. אני יודעת שכל יום עובר אני יותר מצויינת חחחח אבל אני רוצה יותר מצויינות ...כלומר להגיע להתאמה יותר מהר....לסגור יותר עסקאות. הכי קשה זה שנופלות עסקאות ....השבוע נפלו לי 4 עסקאות ביום
...טוב לא כולם שניים ושניים בספק. היה לי קשה במיוחד....אפילו שהכל מובן ויכול לקרות....זו עבודה שכזו ...כל רגע הכל משתנה....לטוב/ולרע....ממש לא תפקדתי....אפילו עזבתי את המשרד והלכתי לחברה שפינקה אותי בהרבה אוכל טעים ועידוד

waldmanisrael

New member
שלום אישה אורחת.המשך האימון.

אז מה שעובד אמרת...{אני חוסך בהקלדה חוזרת} וזה יופי.
מה שלא עובד עבורך, זה שהיית רוצה למזער את כמות העיסקאות שנופלות. את רוצה לתפקד גם כשהכול משתנה לטוב/ולרע, ואת רוצה ליסגור יותר מהר עסקאות. עכשיו,השלב הבא הוא להצהיר [כדי ליצור מיקוד על הכונות והשאיפות שלך] שאלה התחומים שעליהם את מחויבת לעבוד/להתאמן,לעלות רמה.
חוץ מיזה,איזה יופי שהלכת לחברה שתפנק אותך.
יש סיכוי שהדברים יתחילו ליקרות כבר מעצם ההתכונות,צפי לניסים

Deerest

New member
יש בזה משהו

אולי אפילו הכל. מאותה סיבה שנוצרים המכשולים שעומדים בפנינו, הרי יש איזו "מנטרה" פנימית, נסתרת שמכשילה, עוצרת, מעכבת (ואני לא מדבר על דברים טכניים) כך יתכן שאם נפעיל נגדה הצהרת כוונות בהתמדה, אז דברים יתחילו לקרות. אמונה כבר אמרנו?

Deerest

New member
ואז

המאמן מאמין שהאימון יאמן את המתאמן להאמין... והנה יש לנו "אתה עמדי" גם כשאתה לא עמדי.

זה ברור

שקודם צריך למצוא את הנקודות החלשות ולהתמקד בהם. לימוד,הגיון ועבודה. שום מנטרות. מקסימום תזכורת.

שום ניסים../images/Emo28.gif

יש לימוד ועבודה. עלי לזהות את הקונה הלחוץ והמוכר הלחוץ ולעבוד איתם.....אלה שני האנשים שהם הכי רוצים לסגור עסקה.... עלי להיות זריזה ומקצועית(להכיר את השוק והמחירים) כדי לזהות את הדירות תחת ההגדרה "מציאה".... אני צריכה להפנים שכשלון זה משוב...חחחחח קשה קשה זהו זה הכל
אז לומדים ומתקדמים ויהיה מצויין

waldmanisrael

New member
יופי מצוין,אז את רואה על מה את

רוצה לעבוד. אז רק תזכירי לנו.על מה רצית להתאמן?
{כשאמרתי "צפי לניסים".התכונתי שמהניסיון שלי, עצם ההגדרה על מה אני רוצה לעבוד, גורמת לפריצות דרך באותם התחומים.}

waldmanisrael

New member
היי אשה אורחת,

בשמחה, אים את רוצה להתאמן, אנחנו צרכים לתאם. אפשר גם בטלפון,את מוזמנת להתקשר. 03 9060389
בכיף

למעלה