ישראל צריכה לקחת דוגמא מהבריטים 👀

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור, רק הם יעזרו לה כאשר לא מדובר בישראל.

הבריטית שברחה לדאעש לא תוכל לחזור הביתה

שמימה בגום זעזעה את בריטניה כשברחה מהבית בגיל 15 והצטרפה לדאעש. בסוריה היא התחתנה עם מחבל והביאה לעולם שלושה ילדים. הבעל בכלא, ושלושת הילדים מתים. שמימה איבדה את האזרחות הבריטית שלה, ואתמול קבע בית המשפט העליון שבגום לא רשאית לחזור למולדתה מכיוון שהיא מהווה סכנה ביטחונית. היא תישאר במחנה פליטים​

סוכנויות הידיעות
פורסם: 27.02.21 , 16:42

צעירה בריטית, שברחה בגיל 15 לסוריה כדי להצטרף לדאעש, לא רשאית לחזור למולדתה - מכיוון שהיא מהווה סכנה לביטחון הלאומי. כך פסק אתמול בית המשפט העליון בבריטניה.
שמימה בגום ברחה מלונדון ב-2015, כשדאעש היה בשיא כוחו. היא נסעה עם שתי חברות לטורקיה, ומשם המשיכה לסוריה. סיפורן של שלוש התלמידות זעזע את בריטניה. בגום התחתנה עם לוחם של דאעש, והשניים הביאו לעולם שלושה ילדים - שלושתם כבר מתים. לפי הדיווחים בעלה של בגום נמצא בכלא בסוריה. בגום סיפרה שהוא הולנדי שהתאסלם.

Harrington

Well-known member
מנהל
זולת חציית גבול אין שום דמיון בין המקרים משום סוג. על כן לא ברור מה ישראל צריכה ללמוד מהבריטים על סמך המקרה הזה.

דיברגנט חדש

Well-known member
זולת חציית גבול אין שום דמיון בין המקרים משום סוג. על כן לא ברור מה ישראל צריכה ללמוד מהבריטים על סמך המקרה הזה.
שתיהן התאסלמו, ירקו לבאר ששתו ממנה.
אנו יודעים מה הבריטי חיפשה שם, אך אנו לא יודעים מה החרדית לשעבר שהתאסלמה זממה לעשות שם כנגד המדינה.

Harrington

Well-known member
מנהל
שתיהן התאסלמו, ירקו לבאר ששתו ממנה.
אנו יודעים מה הבריטי חיפשה שם, אך אנו לא יודעים מה החרדית לשעבר שהתאסלמה זממה לעשות שם כנגד המדינה.
אנחנו דווקא יודעים. בדיוק כמו שאנחנו יודעים שאין שום דמיון בין המקרים (ולא ברור לי מהיכן לקחת שהישראלית התאסלמה).

דיברגנט חדש

Well-known member
אנחנו דווקא יודעים. בדיוק כמו שאנחנו יודעים שאין שום דמיון בין המקרים (ולא ברור לי מהיכן לקחת שהישראלית התאסלמה).
לא התעמקתי בפרטים, אך אני זוכר שמישהו כתב את זה באחד מהשרשורים בנושא, נדמה לי סבא או שקראתי את זה באחת הכתבות בנושא.

רוב הזמן נח

Well-known member
אצלנו לא רק שלא היו מגרשים אותה, גם לא היו מונעים ממנה להיות חברת כנסת.

למעלה