יששש!! פורום ביולוגיה!!!

• פותח הנושא bodas
  • פורסם בתאריך

bodas

New member
יששש!! פורום ביולוגיה!!!

סוף סוף פתחו אחד כזה.... כבר הגעתי למצב ששקלתי להגיש מועמדות לנהל פורום ביולוגיה כדי שיפתחו אותו כבר... אז שלום למנהלת! שלום לחברי הפורום האחרים שאני בטוח שיהיה פורום יעיל ומועיל לכל המתעניינים במקצוע. שמי מורן, מנהל פורום עתודה (159), לומד ביולוגיה במסגרת העתודה האקדמית של צה"ל בטכניון, כרגע בטירונות. בן 19.5, חולה על המקצוע הזה משחר ילדותי. פתאטי אה? לא נורא... אני כאן קבוע, זה בטוח!

וִיקוּש

New member
ברוך הבאה !

וכנהוג בפורום שלך

bodas

New member
אכן נהוג ../images/Emo140.gif... (וזה הבא ../images/Emo8.gif)

Craz¥ L

New member
נ"ש גם אני חדשה../images/Emo70.gif

אני ליהי בת 16 וחצי אני לומדת ביולוגיה 5 יחל במסגרת אממ בית ספר את הביוטופ אני עושה במסגרת בית הספר כי קיימת בו חממה(ולול ורפת גד"ש)
אז אתם תראו אותי פה הרבה
אההה ו
על הפורום

perrinat

New member
את עוקבת אחרי אני מבינה...../images/Emo103.gif

ב
ר
ו
כ
ה
ה
ב
א
ה

Craz¥ L

New member
טעות../images/Emo46.gif

את זו שעוקבת אחרי! מה לעשות 5 יחל בביולוגיה ו5 יחל בכימיה
היייתי צריכה מתישהו להצטרף לפורום הזה לא

perrinat

New member
לא לא לא...../images/Emo103.gif

אני למדתי 5 יחידות ביולוגיה וכימיה ועכשיו את לומדת את זה, זה אומר שאת עוקבת אחרי

Craz¥ L

New member
שוב טעות בידייך../images/Emo121.gif

אממ אמממ אממממ אממ אמממ אמממ אמממ אממממ אמממ אמממממממ גברת קוביות תודי בעובדה שאת זו שעוקבת אחריי
מה בדבר המשקפת החדשה שקנית? או המעיל הגשם הרחב? או כובע הבלשים החדש? ולא התכוונתי להפחיד אותך במסר

perrinat

New member
המעיל, המשקפת והכובע...../images/Emo103.gif

אני נוסעת ליערות האמזונס לעשות שם ביוטופ... זו הסיבה
הכל בראש שלך

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יש שם אחלה ביוספירה לחקור חחח בעצם, אם זה היה מתאפשר - בכיף אני ילך לחקור שם! אם חושים על זה לעומק, זוהי הריאה הירוקה הגדוה ביותר בעולם! תחשבו על כמות הCO2 שהעצים קולטים וכמות ה O2 שהם פולטים! מדהים! ובכלל, זה בית גידול אופטימלי להמוןןןן אורגניזמים! ומיקרואורגניזמים! שאנחנו בכלל לא מכירים! בטח יש שם מלא בפטריות שמהם ניתן לייצר תרופה לסרטן, או משהו שיעכב את וירוס האיידס...מדהים! ותחשבו שהיערות הללו בסכנת הכחדה...עצוב!

למעלה