יש אני ראשון

Itai S

New member
מזל טוב../images/Emo13.gif

אם אני לא טועה (וכנראה שכן) זה סידור חפצים בבית בצורה שתהיה הרמוניה עם הסביבה.

לפי דעתי פנג-שואי הוא...../images/Emo22.gif

היי!!! מהות הפורום: משתייך לכותרת רוחני: מדבר על שמונה כווני היקום. נותן לגולש את האופציה להבין ששינוי פיסי בביתו כלומר ``בבית המקדש`` הפרטי שלו יכול לגרום לשינוי פנימי בבית הפנימי שלו. לדוגמא שינוי של המיטה בחדר לכוונים הנכונים יתן לי שלוות נפש ושינה טובה יותר בלילה. שינוי של מיקום השולחן במטבח והוספת כסא למספר אי זוגי יסדר עבורי את פאן המשפחה והקירבה ההדדית בבית לי לבן זוגי ולילדי האהובים. הוספת עציץ במקום הנכון יסגור לי סוג מסוים של חלל חסר לי בביתי ויתן לי תחושה של שלוות נפש. הרעיון הוא להעלות למודעות הציבור את הקשר בין מה שמתרחש לנו בסביבתנו הקרובה לבין התחושות שמתחוללות לנו בתוכנו. כיצד יתנהל הפורום? בעזרת שאלות ותשובות שיעלו תובנות לגולשים ויכוונו אותם לשפר את איכות חייהם ובמילים פשוטות הקשר בין האדם וסביבתו במטרה לאזן ולהגיע אל השקט השלום והשלווה המיוחלים. מכתב פתיחה: הפאנג-שואי מה הוא? נושא מאד חם שכובש בימים אלו את המדינה... על פי התורה הסינית הפרוש הוא: מים ורוח. תורת רוח נוספת ויחודית הבאה מהצד של ההוצאה לפועל של הדברים. כל הזמן אנו מדברים על שינויים ועל מה שצריך להיות. הפאנג- שואי מדבר על איך לעשות דברים בפועל על מנת להרגיש טוב יותר. התורה מדברת על שמונה כוונים ביקום. צפון דרום מזרח מערב. צפון מזרח צפון מערב דרום מזרח דרום מערב. אם נקפיד בצורה פשוטה לשים את החפצים בביתנו במקום הנכון בכוון הנכון בצבע הנכון,נוכל לשפר את האנרגיה בחיינו וליצור לנו חיים הרמונים גם בבית וגם במשרד וגם בכל מקום עבודה שאנחנו נמצאים בו במשך היום. אפילו ברכב לאלא שמסתובבים בדרכים... אז קדימה לעבודה המשותפת שלי ושלכם.

למעלה