יש בתים למכירה בצור יגאל?

shlompi01

New member
יש בתים למכירה בצור יגאל?

היי. אנחנו מישפחה עם שלושה ילדים שמחפשים כרגע בית למכירה בצור יגאל. כימעט שאין היצע בצור יגאל. שניתייאש? ממש אהבנו את המקום - שביקרנו קרובי משפחה הגרים בישוב. אה.... ושכחתי - ממש לא בא לנו לשלם תיווך ... מה אתם אומרים?

אנימו

New member
חלילה וחס לך מלהתייאש. תארוב ותעוט על

ההזדמנות שבטח תקרה לפניך. שווה לדעתי להיות ב- STAND BY.
. אבל ללא תיווך יש לך בעיה. בידי המתווכים יש את עיקר המידע. אתה יכול גם לפרסם בערוץ הכתוביות של הישוב ( במחשבה שניה , אני לא בטוחה שבצור יגאל אפשר לצפות בו. כדאי לברר). תפרסם בעתון מקומי. תפזר מודעות על הלוחות ברחבי הישוב. אבל כל זה בערבון מוגבל.

alonaski

New member
לפי הניק, אני מנחשת שאתם משפחה עם 3 ילדים ו..

כלב! - צודקת?
דווקא ראיתי מודעה על אחד הבתים הראשונים בכניסה לרחוב האילנות. עשיתם פה סיבוב? חיפשתם בתים עם שלטים "למכירה"? מדובר בדו-משפחתי קטן של 4 חדרים כמדומני.

shlompi01

New member
לא יודע מה הקשר לניק... אבל אין לי כלב! ../images/Emo13.gif

ואכן יש לי שלושה ילדים. עשינו היום סיבוב בישוב (עם מתווכת ובלעדיה) ואכן היגענו לאותו בית מדובר. אבל לא ניכנסו לתוכו. חוץ ממנו ומאוד אחד (ממש מוזנח) ,לא ראינו שום דבר . חוצמזה - ראינו בכל רחבי הישוב שלטים שכתבו איזה זוג - שמכפשים בית באיזור , ללא תיווך . מה אתם אומרים - שווה לי גם לכתוב כאלה שלטים?

אנימו

New member
שלומפי-תכתוב, תצלצל, "תירה" בכל הכיוונים,

אין לדעת מנין תגיעה הישועה.....

אנימו

New member
שלומפי - ואם משהו מאוד מוזנח "תלחץ" על המחיר.

לעתים שווה לקנות בזול ולשפץ בזמן ובקצב שלך. תבדוק כל מקרה לגופו. ככה בדיוק קניתי את הבית שלנו. היה מוזנח לגמרי. קניתי בזול ושיפצתי מה ואיך שרציתי.

shlompi01

New member
שם זה ממש היה מגעיל

ממש.... ואין לי יותר מדי כסף להיתעסק עם שיפוץ. זה בלאגן אטומי .ואני צריך לגור בינתיים איפשהו . הקיצר - עם מישהו שומע.... יודע ... תיבת המסרים שלי פתוחה.

alonaski

New member
איזה קטע... כשאנחנו חיפשנו בית לפני כ 3 שנים

דווקא היו פה כמה וכמה בתים למכירה. אנחנו שכרנו את שירותיו של המתווך יוסי ברוך מ"תיווך מיקסה". הוא היה מאוד נחמד והבין את הראש שלנו ולא הפעיל עלינו שום לחצים כמו שבד"כ נוהגים מתווכים...
סה"כ הוא לא עשה הרבה, אבל ידע להרים אלינו טלפון כל פעם שהיה לו בית חדש להציע לנו בסגנון שחיפשנו.

alonaski

New member
"שלומפי" זה שם של כלב! (שלי למשל... ../images/Emo9.gif )

הרבה אנשים כדי לשמור על אלמוניותם, משתמשים בניק של שמו של כלבם!

shlompi01

New member
לא.... אני בשם הזה בגלל משהו אחר...

הנה - תיראי.... http://youtube.com/watch?v=uJN4Ujgo2cY

alonaski

New member
חחח ../images/Emo6.gif טוב, זה שלוֹמפי ושלי זה שלוּמפי ../images/Emo13.gif

כשאמצתי אותו מתנו לחיות לחיות היה לו שיער ארוך ומקורזל וראסטות שניגבו את הריצפה... אז השם הכי מתבקש עבורו היה שלומפר! וכינוי החיבה - שלומפי.

shlompi01

New member
יפה מאוד!

אישית - אני מעדיף כלב. זאת הסיבה שאני רצה לעבור לבית - ולא להישאר בדירה.

למעלה