יש כאן מישהו? אפשר להצטרף?

miss owl

New member
יש כאן מישהו? אפשר להצטרף?

אם כן אז שלום :)
אומנם לא ממש בקבע אלא סדיר אבל רופא מה שאומר שבגילאים אנחנו לגמריי מתאימים לכאן. משרת בגדוד חי"ר , חטיבת כפיר , יוצא פעם בשבועיים ל3 ימים ואפטר אם יש לי הרבה מזל (בשבועיים הקרובים / רקובים לא יהיה) בין לבין טיפה מדברים הרבה מתגעגעים.
אם יש כאן בנות במצב שלי או כזה קרוב שמבינות מה אני עוברת אשמח להכיר :)

יעל י

New member
ברוכה הבאה...את בהחלט במקום המתאים.

כמעט כולנו כאן באותה סירה
מוזמנת לספר קצת יותר על עצמך.

miss owl

New member
תודה איזה כיף:)

אני ענת , בת אוטוטו 25, סטודנטית בסמסטר אחרון בתואר באמנות בשנקר עם התמחות בפיסול ורישום, גרה עם ההורים בתלאביב. בזמני הפנוי מבשלת, תופרת, סורגת,שוחה בים ומשחקת פוקר . הזוגיות עם א (כן ראיתי שגם לך יש א אבל השם של שלי יחסית נדיר ) טרייה יחסית ומקסימה, הוא רופא ,קצין , ג'נטלמן וליצן חצר שגם בימים מאוד לא פשוטים עם עייפות מטורפת גורם לי להרגיש שזה שווה את זה ואם רק נשרוד את התפקיד הראשון הזה אנחנו לנצח והכל יהיה קל יותר :) מנסה לשרוד

יעל י

New member
בהצלחה,בהכללללללללללללללל...

אתם נקראים צעירים ומאוהבים.
זה לא פשוט לנהל ככה זוגיות- כל הכבוד.

ה א שלי הוא הכי סטנדרטי שיכול להיות.

הסהר

New member
סיפור קסום

איזה כייף להיות צעירים ומאוהבים !!
וכמה אתגר שזה בזוגיות שכזו

מזכיר לי ימים רחוקים, לפני שהאהובה הקטנה שלי נולדה, כשעוד ישנתי בלילות והיה לי כוח לעשות... משהו ...

ברוכה הבאה לפורום !
אני הייתי במצבך הרבה זמן, עכשיו גם בשיאם של שבועיים 'רקובים' - אבל הפעם זה שונה..
זו הפעם האחרונה שלנו...
האישלי משתחרר

עדיין ניפגש פה מדי פעם (מה לעשות שאני מכורה לפורום הזה ?! )

אגב עוד כמה זמן זה התפקיד הראשון ? זה שאחריו תחיו ב"ה באושר ועושר?

miss owl

New member
איזה כיףףף המון מזלטוב

תודה ענקית על הקבלת פנים המקסימה , איזה כיף שיש פורום כזה

המון המון המון מזלטוב על השחרור
כיף לדעת שיום אחד זה מגיע למרות שאני פחות מחכה לו כי שחרור משמע התמחות בבי"ח ובנינו לפחות מבחינת סופ"שים תפקיד שני הוא יותר טוב - גם שבתות אבל אחת ל4 ומעלה
אשמח לעצות מבעלת ניסיון להתמודדות עם מצבי הלא פשוט אם יש לך גם במסר פרטי הן יתקבלו מאוד בברכה ...
ועד מתי תפקיד ראשון זו חתיכת שאלה - במקרה הטוב דצמבר הקרוב במקרה הרע זה שאחריו יענו 12/2015 ובריאלי 08/2015 כל זה לפני האפשרות שיחול שינוי בגיוסי רופאים בגלל קיצור לימודי הרפואה .

למעלה