יש לי בעיה מעצבנת.אנא,הושיעו נא!

shila777

Member
אני מתגוררת בדירת קרקע,שחלקכם,מכירים .(ומקווה שזוכרים לטובה)
בימים האחרונים פשטו,אני מניחה,בסביבת הבית,קבוצה או משפחה או מספר צרצרים.
אלו לא מפסיקים לצרצר ומכל הכיוונים.
סוגרת כאן,נועלת שם ..ןוהם בשלהם.רעש ללא הפסק.
כל לילה וכל הלילה.הצעות לפעולה דחופה?פלייייייייייייייזזזזזזזזזזז?

SupermanZW

Well-known member
נסי למשוך ציפורים לאזור מגורייך. ציפורים אוכלות צרצרים.

אור גינאל

Well-known member
תשימי להם מלכודת דביקה או קערה עם מולסה ליד מקור אור.

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא יודע מה לעשות בקשר לצרצרים אבל מזכיר לי את חבר שלי, שגם סיפר לי פעם שנוצרה לו בעיה עם צרצרים או איזה יצור אחר שמשמיע רעש, והוא לא מוצא איפה. אחרי כן הוא סיפר לי שהוא כבר לא בטוח שאלה חרקים, חושב שאולי איזה שנאי בסביבה. אפילו בתוך הבית. חיפש וחיפש ולא מצא. לקח לו הרבה זמן, אני חושב שקרוב לחודש, לתפוס שמתפתח אצלו טנטון. זה מחמיר עם השנים ועכשיו זה כל הזמן ולפעמים כל כך חזק שמשתק אותו. לא יכול לעבוד או לצפות בטלויזיה ולא שום דבר. אומר לזוגתו שהטנטון הורג אותו והולך למיטה. אני לא בטוח עד כמה כל פעם שהוא מוסר לה את התירוץ הזה הוא אומר את האמת. הוא נוכל לא קטן הבחור הזה. אבל אין ספק שהוא סובל מהבעיה.

Gu987

Well-known member
אני לא יודע מה לעשות בקשר לצרצרים אבל מזכיר לי את חבר שלי, שגם סיפר לי פעם שנוצרה לו בעיה עם צרצרים או איזה יצור אחר שמשמיע רעש, והוא לא מוצא איפה. אחרי כן הוא סיפר לי שהוא כבר לא בטוח שאלה חרקים, חושב שאולי איזה שנאי בסביבה. אפילו בתוך הבית. חיפש וחיפש ולא מצא. לקח לו הרבה זמן, אני חושב שקרוב לחודש, לתפוס שמתפתח אצלו טנטון. זה מחמיר עם השנים ועכשיו זה כל הזמן ולפעמים כל כך חזק שמשתק אותו. לא יכול לעבוד או לצפות בטלויזיה ולא שום דבר. אומר לזוגתו שהטנטון הורג אותו והולך למיטה. אני לא בטוח עד כמה כל פעם שהוא מוסר לה את התירוץ הזה הוא אומר את האמת. הוא נוכל לא קטן הבחור הזה. אבל אין ספק שהוא סובל מהבעיה.
בתור הבעלים הגאה של טינטון בעצמי, אני יכול להגיד לך שהוא מתחזה. הליכה למיטה לא מקלה. להיות במקום שקט זה לא דבר שמקל על טינטון.
עדיף להיות במקום עם רעשי סביבה. טלוויזיה וכו.

קלייטון.ש

Well-known member
בתור הבעלים הגאה של טינטון בעצמי, אני יכול להגיד לך שהוא מתחזה. הליכה למיטה לא מקלה. להיות במקום שקט זה לא דבר שמקל על טינטון.
אני לא חושב שהוא מתכוון שמנוחה תעזור לטנטון אלא שהוא לא מסוגל לעשות שום דבר בגלל הצפצופים ולכן הולך לשכב.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
דווקא קיימים מכשירים יוצרי רעש, שמומלצים לסובלים מטנטון... מוזר, שכאשר אני מאזין למוסיקה, זה לא מציק לי, אבל כשאני בחדר שקט... זה מעצבן לאללה. אבל יש בכל זאת הבדל עצום בין צרצור של צרצר לבין טנטון שהוא מונוטוני ולפחות אצלי, אחיד.

אבי בן 1231

Well-known member
מסתבר שטינטון עשוי להיות התראה של ארועים לא קלים רצוי להגיע מהר לאיבחון אצל מומחה.

יוסי ר1

Active member
לעניין הטינטונים, אני ממליץ לכל מי שיכול לראות את הסרט
בייבי דרייבר Baby Driver (יש בנטפליקס), על נהג שודים מופלא, שכל הזמן שומע מוזיקה כדי להשתיק טינטון.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לעניין הטינטונים, אני ממליץ לכל מי שיכול לראות את הסרט
בייבי דרייבר Baby Driver (יש בנטפליקס), על נהג שודים מופלא, שכל הזמן שומע מוזיקה כדי להשתיק טינטון.
אני לא צריך את נטפליקס בשביל זה.

יש לי אחת כזו בבית.

סופהו 1

Well-known member
לא הפקה של נטפליקס ואולי אפשר למצוא ברחבי הרשת.

קח טעימה מיוטיוב.
חכם בארה"ב.
נראה אותו עושה את זה בתל אביב.

קלייטון.ש

Well-known member
לא הפקה של נטפליקס ואולי אפשר למצוא ברחבי הרשת.

קח טעימה מיוטיוב.
חכם בארה"ב.
נראה אותו עושה את זה בתל אביב.

בעלה של הראשונה נוהג ככה. הוא גם יודע לעשות כאלה תרגילים עם הברקסים וההגה. אולי גם עם הבלם יד, לא שמתי לב, כי בסיבוב האחד והיחיד שעשה לי להדגמת הרכב החדש שלו נעשיתי חולה אחרי 15 שניות ואת יתר הזמן העברתי במצב השרדות.

למעלה