יש לי בעיה נפשית והקב"ן לא אבחן אותה

dvash5

New member
יש לי בעיה נפשית והקב"ן לא אבחן אותה

התגייסתי לפני 4 וחצי חודשים, לא רציתי להתגייס מההתחלה אבל היה לי מלא לחץ מהבית להתגייס, כבר בטירונות ממש סבלתי בקושי נרדמתי בלילות לא אכלתי הייתי בוכה הרבה (פעמיים אפילו בכיתי באמצע שיעור של המ"מ), ממש היה רע לי לא התחברתי לאף אחד והרגשתי לבד.. הלכתי לקב"ן והוא אמר שהטירונות נגמרת עוד שבוע אז שאני אחכה לסדיר ואם לא יהיה לי טוב אז אני אלך לקב"ן דרך שם, הלכתי לסדיר ושיבצו אותי במאבטח מתקנים בצפון בבסיס קלא ומהרגע הראשון לא רציתי להיות שם אבל אמא שלי לחצה עלי לנסות 3 חודשים לפני שאני עוזב, הייתי שם 3 חודשים וזה היו 3 חודשים הכי גרועים בחיים שלי.. אני כבר בקושי יושן (הליעלה לא ישנתי דקה, למרות שאני בכלל בשבוע בית), אין לי חשק לכלום אני כל היום יושב ומסתכל על הקיר, אני לא מדבר עם אף אחד ואני כבר לא מחייך.. אני לא יכול להמשיך במצב הזה!! הקב"ן שאל אותי אם יש לי נטיות התאבדות ואמרתי שכרגע לא אבל אני פוחד שיהיו בעתיד, אחרי זה ביקשתי אשפוז והוא לא נתן לי.. הוא אמר לי שהוא לא מאבחן אצלי בעיה נפשית אבל אני בכלל לא חי! אחרי שביקשתי הרבה הוא הסכים לתת לי הפנייה לפסיכולוג בתל השומר לעוד שבועיים וחצי, אבל זה עוד הרבה זמן וקשה לי לעלות לבסיס שוב, אני מפחד שאני לא אתחיל לחשוב על התאבדות ופתאום כן אעשה את זה, ואני עוד יותר מפחד שגם הפסיכולוג יגיד לי את אותו הדבר מה אני עושה??

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שירות מכביד..

dvash5 היקר, מדבריך נשמע שאתה מיואש מהשירות הצבאי שלך, ומרגיש שאין אף אחד שיקשיב לך, יהיה לצידך כשקשה לך ואתה מחפש כתף של תמיכה.. עד שאתה לא בטוח אם תוכל להמשיך לשרת ולתרום בדרך הזאת.. וכבר מתמלא במחשבות שאולי עדיף לך לסיים עם הכל, למות כדי להפסיק את הכאב שלך.. אנחנו שומעים כמה שאתה מרגיש מוצף בשירות הצבאי שלך, וחושבים שאתה לא צריך לעבור את כל זה לבד.. ואולי אם תוכל לדבר שוב עם הקב"ן שלך, לספר לו מה אתה מרגיש ולשתף אותו במחשבות שלך, תוכלו לנסות ולמצוא ביחד את הדרך המתאימה ביותר עבורך.. וגם אם לא, רוצים להזמין אותך להמשיך ולפרוק את הכאב שלך כאן בפורום או בשיחה אישית, בקצב שלך ומתי שתרצה.. לפעמים עצם השיתוף יכול להקל.. רוצים שתדע שאנחנו כאן איתך, מקשיבים לך ומקווים לשמוע ממך עדכונים..

למעלה