יש לי בעיה

יש לי בעיה

בזמן האחרון התפתחה לה אובססית הורדת שירים. אני מוצא את עצמי שעות מול הקאזזה
Help!

קודם כל, מי מוריד בקאזה בימינו?

תעבור מייד לפרד, ויפה שיר אחד קודם. דבר שני, תדאג שחיבור האינטרנט יהיה רשום על שם מישהו אחר, ככה כשהחוקרים של המשטרה והסוכנים הסמויים של ארגון חברות התקליטים יבואו לחפש מי מפיץ את כל השירים החדישים ברשת, הם יקחו את אחותך ולא אותך. דבר שלישי, תעשה לעצמך טובה ותתביית על חנות מוזיקה טובה בקרבת מקום מגוריך, אשר מציעה מחירים שפויים עם אופציה להטבות מנויים. הצע את עצמך בתור עובד שם (כך תוכל לשמוע מוזיקה כל יום כל היום), ותוכל לרכוש דיסקים באיכות שמע מופלאה במחיר מציאה. כל טוב. ושנה טובה.

פרד? ../images/Emo12.gif

בשביל שהמנהל לא ירצח אותי בסוף, אתה מוזמן לשלוח לי קישור במסר
בשביל חנות מוזיקה צריך לצאת מהבית... לא חבל? שנה טובה!

אחרי מה שהמנהל יעשה לך,

אתה תתחנן שמישהו ירצח
סתם. לא תקבל קישור, אלא רק הערה ש"פרד" הוא כינויו העברי של eMule. ודי לחכימא ברמיזא.

שרימפי

New member
אני אתעלם מאמירת הפרד הפעם...

קוקי, בשביל זה יש מסרים אישיים. לא על גבי הפורום,

שרימפי

New member
בלי פרסומות חינם../images/Emo70.gif

אסור בתפוז לעודד הורדת שירים. (בתכלס הודעות שיעודדו הורדת שירים נאלץ למחוק, לתשובת
כם) טוב, עכשיו אחרי שנתנו במנת הצדקנות והקשיחות
אוכל לענות לך... אני רוצה להבין אותך, אתה סובל מזה
כי אם אתה לא סובל מזה מה שחיים חפר הציע לך יכול להיות פתרון ראוי. אבל אם אתה סובל אז בוא תספר לנו למה אתה התחלת עם האובססיה הזו
ולמה אתה כל כך סובל בעצם
מה מרגיש לך פה בעייתי
זה שאתה יושב כל הזמן במחשב
זה שאתה עושה מעשה לא חוקי
או העובדה שאתה עושה מעשה חוקי ואפילו לא מוריד פורנו
(אני לא מעודד הורדות לא חוקיות
).

אוקי אוקי../images/Emo150.gif

אני חושב שהמחשב שלי יותר סובל מזה... אין לי מושג למה התחלתי, זה היה פשוט "היי בא לי להוריד שירים" ובסוף מצאתי את עצמי עם 100 שירים חדשים. זה לא חוקי?

שרימפי

New member
לא זה לא ../images/Emo3.gif

אם זה כזה פשוט אז ככה גם אתה יכול להפסיק. חפש תחביב אחר, תתחיל לקרוא ספרים(אתה יכול לאמץ את זה כהחלטה לשנה החדשה. אני אימצתי וזה עשה לי רק טוב), לעשות ספורט יותר ולכתוב או פשוט לעשות את מה שפרסיליה היתה ממליצה- לאונן.
יש הרבה דברים ממכרים בעולם.תרגיש חופשי למשל להתמכר לפורום שלנו
...מספיק חולני כדי שזה יהיה הגיוני.

למעלה