יש לי דילמה קלה

פ ר ח בר1

New member
יש לי דילמה קלה ../images/Emo4.gif

נאמר שאתן פוגשות גבר מטריף סקסי וחושני בטירוף..
כמובן נשוי, האם תלכו על זה בידיעה ברורה שיש לו מאהבת קבועה זמן רב? האם תרגישו שזה מעמיד אתכם במצב לא נוח/נחות או שזה לא משנה -כי זה רק אמור להיות סקס בקשרים שכאלה?

הממ... שאלה מענינת

אם את גם מעונינת רק בסקס אז למה לא? אם את מעונינת ברומן ולו יש כבר אחד כזה, אז בשביל מה?

פ ר ח בר1

New member
זהו שאני לא בטוחה..

אני מצד אחד ממש לא הטיפוס של סטוצים - מצד שני הוא כ"כ שווה בטירוף
שאני אפילו קצת פוחדת "ליפול".. הוא בהחלט לא אחד שממש אפשר לשוחח איתו ולנהל שיחות נפש ..הוא פשוט אחד הגברים הכי סקסיים שפגשתי בשנים האחרונות..

החיים לפעמים מצחיקים, לא?

יש כאלה שלא יתעסקו עם גבר נשוי. יש כאלה שכן יתעסקו עם גבר נשוי, אבל לא יתעסקו אם מישהי כבר מתעסקת איתו קודם. ויש כאלה שיתעסקו עם מה שבא להם
שמעתי על "כבוד בין גנבים" אבל כבוד בין מאהבות/ים?! אפעס מצחיק אותי קצת.

../images/Emo41.gifנצל"ש

מבוקשת בחורה מהסוג השלישי
<כן פאטתי משהו אבל מישהי אמרה לי פעם שלש"ז זה לא רק "לא שפוי זמנית"
>

אולי לא מייצג אבל...

אני לא הייתי מנסה להתקרב לאחת שכבר יש לה מישהו הופך את העסק למסובך. מחכה אם שווה לחכות או מוותר

אצלי זו איננה דילמה

כל עיקר. כזכור לכולם אני מאהבת בהסכמה מהבית. לא אהייה שותפה של גבר בבגידה שלו באישתו. בטח שלא באף אחד או אחת אחרת. התנאי שלי תמיד שהאישה האחרת תסכים. לא פלא שברגע שהרווק שלי התאהב בה,זזתי הצידה.

התשובה שלי-

לא. אם הוא מדווח על סטוצים חולפים- כן, בהחלט. אם זו קבועה לאורך זמן- מסובך. השאלה אם זה קשר לקראת התפוררותו. בדקת את זה?

פ ר ח בר1

New member
הוא אמר..

שהוא "התרגל" אליה וזה כמו נישואין שניים..הם לא ייפרדו ואין לי כונה גם להרוס להם... זו מעין משוואה ותחושה אישית של : קשר של "רווקה עם גבר נשוי "..

גלית333

New member
ואני שואלת

מאיפה אתן מביאות את כל ההורסים וסקסים בטרוף??? תזרקו פה משהו ל"לעניים"... אי אפשר אתכן!

פ ר ח בר1

New member
../images/Emo9.gif את יודעת כמה זמן..

לא פגשתי מישהו כזה??זה לא בדיוק קורה כל יום...
ואני בדילמה..ללכת על זה או לא..ללכת או לא..אוףף...

DON קישוט

New member
יש לי דילמה ...

לא אוהב לחלוק את הפרטנרית שלי כשהיא איתי , אז רק איתי ואם היא עם אחר , שתשאר איתו

Nino72

New member
שאלה מאודדדדד מעניינת..כמו

שאני מכיר את עצמי...ויש הוכחות לזה :) אם הייתי מכיר את המאהבת לא הייתי מתקרב...לא נעים אם אני לא מכיר אותה אז מדובר בתחרות לכל דבר..לא? :)) בהצלחה עם הסקסי

פ ר ח בר1

New member
זה לא קשור לתחרות

זה קשור לעניין של איזון ולענין התחושה האישית. כל אחד רשאי לעשות מה שהוא רוצה בלי לתת דין וחשבון אני רק שואלת אם הייתם הולכים על זה כי יש מצב של חסר איזון.

למעלה