יש לי חדשות בשבילכם

יש לי חדשות בשבילכם../images/Emo70.gif../images/Emo123.gif

אני והעוזרת שלי MARA JADE החלטנו להיות בצד האפל ויחד נפעיל את התוכנית הסודית שלנו לחיזוק הצד האפל
אנחנו נשתלט בעזרת חבורת ציידי ראשים על מפעל של משכפילם גנטים ונשכפל צבא קטן של לוחמי סית מהדנא של שנינו ובמקביל נבנה ספינת חלל ענקית ונגנוב טכנולוגית שכנוע מיוחדת שבעזרת כוח השכנוע שלנו נגרום לחללית ליצור גלי מחשבה שיגרמו לכל אחד להצטרף עלינו ובעזרת זה נשלוט על כלללללללל הגלקסיה ואף אביר ג´די לא יעצור אותנו כי כל אביר ג´די שיתקרב יפגע מהמכשיר או שהצבא שלנו יחסל אותו חיחיחיחי

mara jade

New member
בדיוק!../images/Emo123.gif

ואנחנו נגבור על הטמטום בצד הטוב! שרק ינסו לבוא אליינו עם החרבות חור שחור שלהן ואנחנו כבר נשלח בהם את זעמנו! באיחוד לכל האנשים פה או לפחות לרובם שקוראים לעצמם מעריצים...בושה!

תאמת שאני חושב על זה שנייה

דארת מול עשה טובה לג´דים
קוי גון לא הקשיב למועצה הגדולה והוא הכריח את אובי בסוף לאמן את אנאקין ובכך גרם להרס הג´דים ועוד אנחנו הצד האפל היינו נחמדים אליהם שלחנו את דארת מול שיחסל תאמא שלהם ויפתור אותם מהצרה הזאת שנקראת אנאקין ומה הם עושים לנו בטובה
הורגים לנו את דארת מול
חראות

עכשיו תראו אותנו בפעולה../images/Emo70.gif ../images/Emo123.gif

קבלו
תזהרו מאיתנו אנחנו נוראה קלטנים
עברנו קורס מזורז אצל פלאטפטין וגם אצל סאדם חוסין

שששש בת אנוש../images/Emo70.gif

לפני שאני יקצוץ אותך לחתיכת או יותר נכון קודם יטגן אותך במכת חשמל טובה

Ecthelion

New member
עצה

הפורום הזה לא יתקדם עם אתם תפתחו דיונים כמו:אנחנו נהרוג את כולכם,אנחנו בצד האפל!!!! מישהו כתב לי שליודה אין כוח להתמודד עם פאלפאטין ואנאקין{בטרילוגיה הישנה..}למה לא?הוא לוקח את אובי ואן אובי ואן נלחם בדארת הוא בפאלפאטין{שמעתם שאמרו שבפרק הבא יהיה את הקרב הגדול ביותר אנאקין מול אובי ואן=ששניהם בשיא הכוח-אתם בטח יודעים מי ינצח}גם הייתי רוצה לראות את שני הג´דיי מאסטרים הגדולים ביותר נלחמים.... מישהו כאן אמר שהקרב של אובי ואן הזקן הוא קרב גרוע.למה?????קרב אדיר: I BEEN WAITING FOR YOU OBY ONE WE MEET AGAIN AT LAST.THE SERCLE IS NOW COMPLETE WHEN I LEFT YOU I WAS BUT THE LARNER NOW I AM THE MASTER אחד הרגעים הכי יפים בכל הסרטים.מצטער על הטעויות שלי...{כתיב}. זה גם מוכיח שאובי ואן קרע{וסילחו על הביטוי} את אנאקין שהוא היה צעיר{בפרק הבא}.כתבתי שם על הפרק הבא...מה דעתכם: "SHADOWS OF THE EMPIRE"

עדיף לרשום דברים כאלו שבאמת

קשורים למלחמת הכוכבים כמו אחרים שמה שמענין אותם זה רק פיו פיו או למה אין חרב אור שחור או השוואה של מלחמת הכוכבים עם פוקמימון או הכי מצחיק שלחרבות יש מעמדות ככה שאם המנהל אומר שחופש הביטוי מותר אפילו לדברים כאלו ישמור השם אז תאמין לי ששלי עדיף יותר...

Dark Rain

New member
תומר, בקשה-

אולי תעשי לי כרטיס(תמונה) של דארת´ מול ?.. Pretty PLease ?....

קבל אותו בעמדת סטייל ../images/Emo13.gif

אבל זה הכי טוב שהצלחתי...
אי אפשר לעשות שהוא פותח חרב אבל אם אתה רוצה אני יכול לשים לו חרב אור אדומה דולקת אבל רק אחת לא מחוברת!

למעלה